یه مشکل پیش پا افتاده برای به آماتور ! خواهش میکنم کمکم کنید

mosafer3shab

New Member
سلام
دوستای عزیز
من یه هاست خریدم phpbb2 روش نصب کردم دیتا بیس هم ساختم قالب رو فارسی هم کردم
اینستال هم شد ولی هرکار میکنم نمیتونم با آی دی ادمین وارد بشم یعنی با هیچ آی دی نمیشه وارد شد
این آدرس فوروم http://www.forum.batoboodan.com/index.php .
ازتون خواهش میکنم ببینید و اگه میتونید کمک کنید . یه دنیا ممنون میشم
من تازه کارم و آشنایی زیادی با این کارا ندارم این هم اعصابم رو واقعا ریخته به هم :-? :razz:
بازم ممنونم

sayeh2222

Member
یعنی چی نمیشه با ایدی مدیریت وارد شد
یعنی الان شما نمی تونی تو انجمن هم لوگین کنی
یوزر و پسورد اصلا داری

sayeh2222

Member
دوست عزیز اولن که عرض وکنم:
شما در پوشه ای نریختید برای همین نمیشه رفت اونجا عزیزم ادم که می خواد برنامه بریزه فرت که نمیره بریزه :
http://www.batoboodan.com/
شما برو اینجا یوزر وپسوردت رو وارد کن لوگین بشو بعد قسمت مدیریت هم خود به خود میاد

mosafer3shab

New Member
اولا از توجهت ممنونم دوست عزیز دوما متوجه سوال من نشدیسوما خودم درستش کردم :D زدم همه چیز رو ریختم به هم به قول حافظ طرحی نو درانداختم درست شد :-?
حالا یه مشکل دیگه دارم من قالب رو با فارسی ساز phpBB فارسی کردم ولی حالا با حروف پ ژ گ چ مشکل دارم یعنی مینویسم پست هم میکنم ولی بعد به جای این حروف علامت سوال میاد !!! :eek: میدونید چرا اینجوری میشه ؟!!!:cry:

mosafer3shab

New Member
موقغی که مقاله میدم این ارور رو میده

Could not insert new word matches

DEBUG MODE

SQL Error : 1271 Illegal mix of collations for operation ' IN '

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 2, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN ('َلçم', 'كçٌèٌçن', 'گٌçمي', 'لّ‎ç', '‏èل', 'ôٌوْ', '‎ْçليê', 'îوïêون', 'çين', 'َçيê', '‏وçنين', 'ٍيٌ', 'èه', 'ï‏ê', 'مّçلْه', 'كنيï', 'èْï', 'ïچçٌ', 'مôكل', 'نôيï', 'كçٌ', 'èٌïن', 'çل‎çù', 'ٌكيك', 'ىïç', 'îوïïçٌي', 'هيچ', 'ْنوçن', 'مّçلè', 'َيçَي', 'نïيï', 'êوىه', '‎يلêٌ', 'ôïن', 'هçي', 'çيٌçن', 'ٌْçيê', 'çïè', 'çيêٌçم', 'èٌçي', 'êمçمي', 'çلٍçمي', 'م‏çلçê', 'çٌَçلي', 'èçيï', 'موِوْ', 'êçلçٌ', 'همîوçني', 'ïçôêه', 'èçôنï', '‎ْلç', 'همينىç', 'ًهنم', 'ميٌَه')

Line : 251
File : functions_search.php

چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا