یه مشکل عجید در ویبلتن

naaaji

Member
سلام دوستان
من لایسنس نامحدود ویبلتن رو دارم
جدیدا لایسنس vbseo رو نیز خریداری کردم
چند وقت پیش وی بی رو به ورژن 3.8.2 ارتقا دادم مشکلی نبود جز پریدن چندتا از هک ها مثل هک تشکر
این وی بی اس ایی او رو که نصب کردم الان تو ادمین خیلی مشکل دارم
بعضی از لینک ها اصلا کار نمیکنه
مثلا تو ادمین وی بی ستون سمت راستی که بخش ها توشه یه گزینه کنارشه که جمع میکنه و باز میکنه اون قسمت رو
الان ماله من اون مشکل پیدا کرده یعنی روش میزنم که باز بشه از اول لود میکنه صفحه رو و هیچ اتفاقی نمیافته
و تو بخش ادیت استایل که میرم
روی ویرایش قالب که کلیک میکنم و دکمه برو رو میزنم اصلا کار نمیکنه
یا تو همون ویرایش قالب وقتی رو قسمت headr میزنم قبلا باز میشد با دوتا کلیک ولی الان اصلا کار نمیکنه نمیدونم چرا
به نظره شما مشکل کجاست ؟؟؟؟
راستی این تنظیمات vb seo رو چه جوری بذارم بهتره؟
چه جوری میشه لینک ها رو فارسی کنم توش
ممنون میشم جوابمو بدید:rose:

sparksun

Member
سلام
واسه مورد اولت شما باید یه چیزهایی رو برسی بکنی
من به تازگی مشاهده کردم در سایت هایی که به این مشکل شما مواجه شدن در فایل config آنها یه خط به خط اول اضافه شده بود و بعد از برسی کردن توی تست ورژن دیدم خیلی از فایل هاش این مشکل رو داشتن و تغییر کردن . مورد بر می گرده به سرور حالا چرا و چجوری این طوری شده رو نمی دونم
ولی شما باید قبل از تست اون مورد بالا به هاست خودتون برید و فلدر clientscript رو مورد برسی قرار بدید و در صورت لزوم هم دوباره فایل هاش رو اپلود بکنید اگر نتیجه نگرفتید باید روی سایت شما کار بشه و مورد رو دقیق ادم از نزدیک برسی بکنه
در مورد سیو کردن لینک ها هم شما می تونید به سایت بنده به بخش سیوش سری بزنید و راهنمایی بگیرید از مطالبی که درونش ارسال شده

موفق و پیروز باشید
بهرام

naaaji

Member
بهرام خان من عضو سایت شما هستم
ولی در مورد چطور تنظیم کردن seo که هیچ توضحی توش نیست فقط یه جاش هست که شما گفتید من میتونم تنظیم کنم بدید تنظیم کنم من میخوام یکی بگه لینک ها رو روی چی بذارم تا درست باشه و باقی تنظیماتش رو چه طوری بکنم
و چه طور میتونم لینک ها رو فارسی کنم؟؟؟؟؟؟
راستی این کپی رایت وی بی سئو بعد از نصب اومده بالایه سایت من هرچی هم سرچ میکنم پیداش نمیکنم چه جوری میتونم ببرمش پایین؟
در ضمن بهرام جان سایت شما برای ارسال پست میگه باید عضو پولی باشید :wink:

naaaji

Member
یه سوال دیگه
در مورد سایت مپ
من سایت مپ رو ساختم و وارد گوگل هم کردم و گوگل هم اوکی کردش الان 3178 تا لینک رو اوکی کرده امروز که تو سایت مپ return رو زدم لینکام شده بود 3184 تا ولی تو گوگل همون 3178 مونده چه جوریه باید دوباره به گوگل بدم این جدیده رو یعنی خودش اتوماتیک نمیگیره؟؟؟؟
چه جوری میتونم تو یاهو و ام اس ان سایت مپ رو بدم؟؟

sparksun

Member
برای فارسی کردن شما باید توی تنظیمات سیو بخش Replace Non-English Characters in URLs? تغییر بدی و روی سومی قرار بدید و در اخر برای بهتر کار کردن در قسمت Select Your Forum URLs Global Format نوعش رو تغییر بدید
این کار با عمل ازمون و خطا انجام می شه یعنی شما تنظیم بکنید و بعد به سایت خودتون برید و تست بزنید
واسه موراد دیگه باید شما از کاربری که توی سایت من به اسم vbseo هست راهنمایی بگیرید
مبحث سیو کردن یک چیز کاملا جدا هست که بنده هم زیاد ازش اطلاعات ندارم و باید با شخصی که این کاره هست صحبت بکنید شما

در خصوص سایت هم شما درسته نمی تونید مطلب ارسال بکنید ولی به راحتی می تونید مطالب رو مطالعه بکنید و خیلی از دوستان هم هستند که به بنده ایمیل می زند و راهنمایی می گیرند

موفق باشید
بهرام

جدیدترین ارسال ها

بالا