یه مشکل جالب کی می دونه جریان چیه؟

BeHnAm_akb

Active Member
سلام یه مشکل برای من پیش اومده ممنون می شم کمکم کنید:
وقتی تویه پوشه هایی می رم که فایل اچ تی ام ال داره یه پیغام می ده که یه مشکل برای فایل mshml.dll ایجاد شده آیا به مایکروسافت گزارش بدن؟و اون فالدر رو می بنده ویندوزمو عوض کردم ولی بعد از یه مدت دوباره برگشت.
آنتی ویروس نورتون 2002 هم دارم که همین امروز آپگرید کردم اما چیزی پیدا نکرد؟
به نظرتون چیه؟

amir600

Active Member
البته من كوچك تر از اونم كه بخوام نظر بدم اما به نظر من:
مشكل كاملا از ويندوزه و راهي به جز عوض كردنش نداري...

toranj_1455

Member
منم چند وقت پيش عين همين مشكل برام پيش اومد ويندوز را عوض كردم و تا حالا كه درسته!

saman_sweden

Active Member
BeHnAm_akb گفت:
وقتی تویه پوشه هایی می رم که فایل اچ تی ام ال داره یه پیغام می ده که یه مشکل برای فایل mshml.dll ایجاد شده آیا به مایکروسافت گزارش بدن؟و اون فالدر رو می بنده ویندوزمو عوض کردم ولی بعد از یه مدت دوباره برگشت.
به نظرتون چیه؟
مشكل نرم افزاري است
اول بگيد كدوم ويندوز را نصب مي كنيد اگر xp يا بالاتره بهتره برنامه را كامل نصب كنيد
اگر از ويندوز 98 استفاده ميشه بهتره ايكسپلورر را به ورژون 6 ببالا آپ ديت كنيد براي اينكه ايكسپلورر مال ويندوز 98 ورژون 4 است
در پارانتز براتون توصيه كنم آنتی ویروس نورتون 2003 ببالارا نصب كنيد براي اينكه آنتی ویروس نورتون 2002 خيلي قديمي است و سيمانتيك براي اون وزژون آپ ديت نداره
نورتون 2004 ببالا را كامل ميتونيد از اينترنت پيدا كنيد خود سيمانيك ميده 15 روزه است
اما از اين لينك ميتونيد پيدا كنيد

http://www.ddlspot.com/ddl.php
شاد باشيد

BeHnAm_akb

Active Member
saman_sweden گفت:
BeHnAm_akb گفت:
به نظرتون چیه؟
مشكل نرم افزاري است
اول بگيد كدوم ويندوز را نصب مي كنيد اگر xp يا بالاتره بهتره برنامه را كامل نصب كنيد
اگر از ويندوز 98 استفاده ميشه بهتره ايكسپلورر را به ورژون 6 ببالا آپ ديت كنيد براي اينكه ايكسپلورر مال ويندوز 98 ورژون 4 است
در پارانتز براتون توصيه كنم آنتی ویروس نورتون 2003 ببالارا نصب كنيد براي اينكه آنتی ویروس نورتون 2002 خيلي قديمي است و سيمانتيك براي اون وزژون آپ ديت نداره
نورتون 2004 ببالا را كامل ميتونيد از اينترنت پيدا كنيد خود سيمانيك ميده 15 روزه است
اما از اين لينك ميتونيد پيدا كنيد

http://www.ddlspot.com/ddl.php
شاد باشيد
من ويندوزم ايكس پيه .كدوم برنامه رو كامل نصب كنم؟

BeHnAm_akb

Active Member
اون وقط مي گن چرا هي ميگيد لينوكس به خاطر اين چيزاست ديگه
بگم خدا ميايكرو سافتو لغت كنه...

آقا سامان نمي گي كدوم فيل؟

ziba ahmady

New Member
معمولا در استفاده از ويندوزها چنين مشكلاتي وجود داره. در مورد بازيها و چند مورد ديگر من خودم كه برايم تعويض ويندوز به علت كمبود وقت و داشتن تعدادي برنامه ممكن نبود اون فايل dll رو گير اوردم و توي پوشه ي system32 در دايركتوري ويندوز كپي كردم و مشكل حل شد. گاهي اوقات هم اضافه شدن يك برنامه جديد با ورژن جديدي از dll ممكنه باعث بروز چنين مشكلي بشه گرچه ويندوزxp يكي از قابليتهاش اينه كه مانع از اين تداخل ميشه ولي نصب يك نسخه ابتدايي و يا حتي ناقص از اين ويندوز ميتونه مشگل ساز باشه.
موفق و مويد باشي!

saman_sweden

Active Member
BeHnAm_akb گفت:
اون وقط مي گن چرا هي ميگيد لينوكس به خاطر اين چيزاست ديگه
بگم خدا ميايكرو سافتو لغت كنه...

آقا سامان نمي گي كدوم فيل؟
شما ويندوزتان را آپ ديت كنيد و سرويس پك 1 را دانلود و نصب كنيد

BeHnAm_akb

Active Member
ممنون

اي خدا مارو از شر مايكروسافت راحت كن
البته با لو رفتن سورس ويندوز 2000 به دعام نزديك شدم

BeHnAm_akb

Active Member
يه زماني كلي باهاش حال مي كردم و از اين عشق بيل كوچولوها بودم
اما به خاطر اين مشكلاتش و اون قدرت لينوكس....

جدیدترین ارسال ها

بالا