یه مشکل تو فتوشاپ که چد ساله باهاش درگیرم

faranegaran

New Member
سلام دوستان و اساتید عزعز
من یه مشکل عجیب تو فتوشاپ دارم که چند سالی هست باهاش درگیرم و با عوض کردن ورژن فتوشاپ هم مشکلم حل نشده
من تو یه شرکت کار میکنم که کارشون طراحی هست و یه سرور داریم که تمام فایلها رو اون ذخیره میشن و تعدادی هم کلاینت که با فتوشاپ کار میکنن و وصل میشن به سرور و فایل مورد نظر خودشون رو پیدا میکنن و تغیراتی که میخوان روش میدن تا اینجای کار مشکلی نیست ولی مشکل موقعی پیش میاد که یه طرحی رو یه طراح باز میکنه و یه تغییر کوچیک روش میده و بعد هم ذخیره میکنه بعد اگه بعد از چند ساعت یه طراح دیگه یا خود همون طراح بخواد اون طرح رو باز کنه و تغییرات بده موقع ذخیره کردن erorr میده که این فایل جای دیگه بازه یعنی در واقع اجازه ذخیره کردن نمیده و access denied میده. جالب اینجاست که همیشه و برای همه فایلها این مشکل پیش نمیاد بعضی از فایلها دچار این مشکل میشن و تا سیستم رو ریست نکنن مشکل حل نمیشه
در ضمن به آنتی ویروس فکر نکنم ربط داشته باشه چون تا مدتی قبل بدون آنتی ویروس هم این مشکل رو داشتیم
ممنون میشم دوستان بتونن کمکم کنن

faranegaran

New Member
ممنون دوست عزیز ولی من فقط این مشکل رو با فتوشاپ دارم و اگه مشکل از شبکه کردن باشه من چیکار باید بکنم باید تنظیم خاصی انجام بدم؟؟

local_lover

Member
ببخشید من متخصص شبکه نیستم
ولی ببینید اگر مثلا شما یه طرحی را میزنید و بخوایید کسایی دیگه ای توی اون شبکه بخوان ازش استفاده کنند باید اکسس را بزارید Full Contorol که احتمالا الان اکسس فقط Read هست و مثلا یه نفر یه فایلی را ایجاد میکنه وقتی میزاره توش شیر کس دیگه نمیتونه استفاده کنه
در میتونه مال فایروال هم باشه که گاهی اوقات گیر میده

faranegaran

New Member
ممنون دوستان ولی من خودم طراح نیستم و کار پشتیبانی سیستم ها رو انجام میدم و تمام دسترسی ها رو بصورت Full accsess تنظیم کردم ولی باز نمودنم چرا این مشکل بعضی وقتها پیش میاد؟؟؟ گفتم دوستان که کارشون فتوشاپ هست شاید به این مشکل برخورد کرده باشن یا شاید تو فتوشاپ باید تنظیم خاصی انجام بدم که ظاهراً ربطی به فتوشاپ نداره
بازم ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا