یه مشکل بعد از اپگرید ویبلتن

naaaji

Member
سلام دوستان من یه وی بی دارم لیسانس هم داره اول روش 3.8.3 نصب کرده بودم مشکل خاصی نبود ولی دیشب اومدم اخرین ورژنی که وی بی داده بود یعنی 3.8.6 پچ لول 1 رو نصب کردم یعنی اپگرید کردم ویبلتن رو ولی الان نه میتونم بخش بسازم نه میتونم گروه کاربری بسازم یعنی وقتی اینکارا رو از مدیریت میکنم و تنظیمات رو میکنم و روی ذخیره کلیک میکنم دیتابیس ارور میده
چرا؟؟؟؟ لطفا کمک کنید خیلی عجله اییه کارمون:cry:

Silver PC

Well-Known Member
سلام ،

من یه وی بی دارم لیسانس هم داره اول روش 3.8.3 نصب کرده بودم مشکل خاصی نبود ولی دیشب اومدم اخرین ورژنی که وی بی داده بود یعنی 3.8.6 پچ لول 1 رو نصب کردم یعنی اپگرید کردم ویبلتن رو

آخرین ورژن که 3.8.6 نیس !!!

ولی الان نه میتونم بخش بسازم نه میتونم گروه کاربری بسازم یعنی وقتی اینکارا رو از مدیریت میکنم و تنظیمات رو میکنم و روی ذخیره کلیک میکنم دیتابیس ارور میده
چرا؟؟؟؟ لطفا کمک کنید خیلی عجله اییه کارمون

معمولا ( 99 درصد مواقع ) این مشکل از هک های نصب شده هستش !

میتونید هک ها رو موقتا غیر فعال کنید !

اگه کد دیتابیس ارور رو هم قرار بدید دقیقا میشه فهمید از کدوم هکه !

خب یه پیشنهاد هم بهتون دارم :

اول رنگ های کاربری و انجمن بندی ها رو انجام بدید بعد هک نصب کنید ( همیشه )

امیدوارم مشکلتون حل بشه !

موفق باشید ... !

naaaji

Member
نه این انجمن الان یه ساله نصبه و همه کاراش انجام شده من دیشب اومدم اخرین ورژن از 3 منظورمه که 3.8.6 هست رو گرفتم و روی وی بیم که 3.8.3 بود ریختم که به قول معروف اپگرید بشه ولی وقتی ریختم این مشکل پیش اومد و دیتابیس ارور میده
ممکنه مشکل از این ورژن وی بی باشه
راستی من رو سایتم وی بی سئو نصب دارم
میخواستم ببینم اگه وی بی 4 نصب کنم میتونم لینکامو به همون شکل وی بی سئو در بیارم و دیگه نیازی به لیسانس وی بی سئو نداشته باشم یا نه باید حتما اون باشه ؟؟؟

Silver PC

Well-Known Member
میخواستم ببینم اگه وی بی 4 نصب کنم میتونم لینکامو به همون شکل وی بی سئو در بیارم و دیگه نیازی به لیسانس وی بی سئو نداشته باشم یا نه باید حتما اون باشه ؟؟؟

میتونید ! ( البته اگه منظورتون رو درست گرفته باشم )

--

کد دیتابیس ارور لطفا ؟:!

Silver PC

Well-Known Member
سلام ،

پوزش از دیر جواب دادن ؛

حداکثر سایز بسته mysql کم هست باید به مدیر سرور بگی زیادش کنه !!!

موفق باشی

خوب می گه قبلا درست بوده...

شما 3.8.6 رو نصب کردی بعد پچ 1 رو نصب کردی ؟ یا پچ 1 رو نصب کردی ؟!

اگه گذینه اول هست که من نظری ندارم چون سر در نمیارم... اما اگه گذینه دوم هست یه دور 3.8.6 رو بریز روش بعد پچ 1 رو بریز روش.

Silver PC

Well-Known Member
خوب می گه قبلا درست بوده...

شما 3.8.6 رو نصب کردی بعد پچ 1 رو نصب کردی ؟ یا پچ 1 رو نصب کردی ؟!

اگه گذینه اول هست که من نظری ندارم چون سر در نمیارم... اما اگه گذینه دوم هست یه دور 3.8.6 رو بریز روش بعد پچ 1 رو بریز روش.

سلام

دوست من ، من 99 درصد از جوابی که دادم مطئنم ( در مورد درست بودنش )

اگه اشتباه بود دوستمون میگفتم

نیازی نبود تاپیک رو بالا بیارید

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا