یه مشکل بزرگ هنگام اتصال به اینترنت !!!

webroamer

Member
با سلام خدمت دوستان عزیز اقا من یه مشکلی دارم وقتی به اینترنت وصل می شم یه پیغام میاد برام که نوشته از یه مسنجر هستش بعد یه مشت چرند نوشته بعد آخرش هم ادرس یه سایته در ضمن نمی دونم می گه که یه ایرادی توی رجیستری کامپبوتر شما هستش نمی دونم هرزنامه اس یا هر چیز دیگه ولی به محض اینکه به نت وصل می شما هی میاد روی صفحه وقتی منوی OK رو کلیک می کنی بعد از چند دقیقه یه پیغام دیگه می فرسته . من روی سیستمم نورتون 2005 دارم همچنین نرم افزار Adaware رو هم دارم حتی registery mechanic هم دارم هر کار می کنم مثل خوره چسپیده به کامپیوترم ول کن نیست اگه کسی راه حلی داره لطفا کمک کنه .
برای مثال یکی از این پیغام ها که همین الان اومد نوشته :
message from system to alert on 2005/09/18 08:17:23

از همه پیشاپیش سپاسگذارم

mazoolagh

Active Member
windows messaging service رو خاموش كن. اينها كه ميبيني spam هست. ضمنا فايروالت رو روشن كن!

webroamer

Member
با سلام خدمت شما دوست عزیز . مطمئنم همینطوره که شما می گین یعنی این چیزا که میان Spam هستن ولی نمی دونم چطوری اون قسمتی رو که شما گفتنی از کار بندازم اگه ممکنه راهش رو هم بگین ممنون می شم
با تشکر

dark-man

Member
بهتره سرویس پک 2 را نصب کنی تا به صورت اتوماتیک spam ها را ببندد

mazoolagh

Active Member
webroamer گفت:
با سلام خدمت شما دوست عزیز . مطمئنم همینطوره که شما می گین یعنی این چیزا که میان Spam هستن ولی نمی دونم چطوری اون قسمتی رو که شما گفتنی از کار بندازم اگه ممکنه راهش رو هم بگین ممنون می شم
با تشکر

توي كنترل پنل برو به administrative tools بخش services
سرويس messenger رو پيدا كن و با راست كليك propertiesش رو باز كن
startup type رو بگذار disable و ok كن
كامپيوتر رو ريستارت كن و مجددا چك كن كه مطمئن بشي diasabled شده

mazoolagh

Active Member
dark-man گفت:
بهتره سرویس پک 2 را نصب کنی تا به صورت اتوماتیک spam ها را ببندد

كاملا درسته
تا قبل از نصب سرويس پك 2 و يك فايروال و آنتي ويروس به اينترنت وصل نشو
اولين سايتي هم كه ميري بايد windows update باشه و تمام پچهاي critical رو بايد نصب كني (شامل چندين بار ريست و تكرار عمليات) تا اينكه ديگه پچي باقي نمونه!

جدیدترین ارسال ها

بالا