یه مشکل با سرعت اینترنت

webroamer

Member
با سلام خدمت دوستان عزیز
واقعیتش نمی دونم این سوال رو در قسمت سخت افزار بذارم یا نرم افزار و امیدوارم مدیران فروم منو ببخشن اگه اشتباه گذاشتم.
من از شرکت به اینترنت وصل می شم(dial up) . چون سیستم تلفن شرکت سانترال هستش باید خط آزاد کنم بعد به اینترنت وصل بشم وی متاسفانه سرعتش خیلی پائینه در حالی که وقتی از خونه وصل می شم سرعتش خیلی خوبه . میشه کاری کرد که از توی شرکت هم سرعتش بهبود پیدا کنه ؟
از همکاری شما دوستان عزیز پیشاپیش ممنونم

mazoolagh

Active Member
علت سرعت پایین ارتباط از طریق pbx (همون سانترال) هست - تنها راهش اینه که از خط مستقیم استفاده کنین

arashradi

New Member
من هم سوالي داشتم.
ايا برنامه اي براي سرعت بخشيدن به اينترنت وجود داره كه واقعا از تمام پهناي باند استفاده كنه؟:cool:

webroamer

Member
ممنونم Mazoolagh خان یعنی هیچ نرم افزار یا سخت افزاری نیست که بتونه کار ما رو حل کنه ؟!
اما در مورد سوال آرش خان هم می تونم بگم یه سری نرم افزار هایی هستش که سرعت نت رو زیاد می کنه ولی اینکه کاملا از پهنای باند بتونه استفاده کنه یا نه خبر ندارم ولی فکر کنم اگر هم یه همچین نرم افزاری باشه در ایران جواب نده چون زیر ساخت مخابراتی مشکل داره !

mazoolagh

Active Member
یعنی هیچ نرم افزار یا سخت افزاری نیست که بتونه کار ما رو حل کنه ؟!
برای اینترنت از خطی استفاده کنین که داخل سانترال نرفته باشه - من ندیدم جایی غیر از این تونسته باشن مشکلشون رو حل کنن

یه سری نرم افزار هایی هستش که سرعت نت رو زیاد می کنه ولی اینکه کاملا از پهنای باند بتونه استفاده کنه یا نه خبر ندارم ولی فکر کنم اگر هم یه همچین نرم افزاری باشه در ایران جواب نده چون زیر ساخت مخابراتی مشکل داره !
این نرم افزارها ارزش استفاده ندارن
در واقع از نظر زیرساخت مخابراتی مشکلی نیست - حتی 15 سال قبل هم میشد با سرعت 28800 از همین خطوط استفاده کرد. الآن بمراتب بهتر شده. بیشتر مشکلات به فقر دانش پرسنل فنی و مدیران مخابرات برمیگرده.

mazoolagh

Active Member
من هم سوالي داشتم.
ايا برنامه اي براي سرعت بخشيدن به اينترنت وجود داره كه واقعا از تمام پهناي باند استفاده كنه؟:cool:

برنامه هایی هست که ادعا میشه اینکار رو میکنن (سرعت بیشتر) ولی در عمل اینطور نیست!
اینکه از تمام پهنای باند استفاده بشه باید توجه داشته باشین که پهنای باند با سرعت خط الزاما" یکی نیست و هر کدوم که کمتر باشه همون تعیین کننده است.

alireza-metal

Active Member
در واقع هیچ برنامه ای نیست که سرعت اینترنت رو بالا ببره و یا بیشتر از پهنای باند رسیو کنه - ولی نرم افزارهائی هستند که پاکت های دیتا رو بهینه میکنند و در ظاهر تا حدودی باعث افزایش سرعت دریافت میشوند

webroamer

Member
ممنونم از تمام دوستانی که به سوالات من جواب دادن و منو روشن کردم امیدوارم اطلاعات من هم روزی در حدی باشه که بتونم به نفر کمک کنم . به قول معروف زکات علم خودمونو بدیم . امیدوارم دانش فنی دوستان مخابراتی هم یه نمه افزایش پیدا کنه .

جدیدترین ارسال ها

بالا