یه مسجد ...

MJ Rayaneh

Well-Known Member
با وجود اینکه ولی نظرم رو میگم.
خداییش کارت خوب شده ولی یه جورایی زیادی ساده و خالیه.
آفرین!
74.gif

بازم میگم من تو این جور کارا به اون صورت حرفه ای نیستم که بخوام نظر اساسی بدم.

NAKOOT

Well-Known Member
خیلی زیبا ساده سازی کردی ... ترکیب رنگ ها هم جالب شده ...موفق باشی...
آرزومندآرزوهایتان شهـرام.

خیلی خوبه ... ولی اگه پایینش رو کلا زمین قرار میدادی و سیاه میکردی وزن کار حفض میشد ... بیخیال مال کم خوابیه ...:wink:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
قشنگ شده منتها من هر چی فکر کردم تناسب اون دو تا ادم رو اون گوشه با مسجد متوجه نشدم! میشه دربارش توضیح بدی؟ ولی در کل کار قشنگی شده. راستی همش با براشه یا با ابزار دیگه هم کار کردی؟

موفق باشی
سارا

shr6557

Member
خیلی قشنگ بود
کاشکی آموزش این جور کارا رو هم می تونستیم داشته باشیم
می تونم بپرسم برای ساخت درخت و آدم از عکس استفاده کردی یا با فتو شاپ درست کردی؟

dark.designer

Active Member
سلام بعدا از نظرات همتون تشکر میکنم خیلی ممنون. و اینکه مسجد و گلدسته هاش رو با pen tool کشیدم بقیه همش براش هستش تمام درخت ها چمنا پرنده ها و غیره این کار همون طور که گفتم خیلی ساده هستش راستی سارا درباره اون آدم هم که هستش زیادی نظر خاصی ندارم فقط اینکه اونجا یه سرزمین عجایب هستش که توش یه مسجد باصفا هست و بالای زمین یا یه جای دور دورا قرار داره چه بدونم و اون پسره که دستش یه دختر هست (GF) رو که حالا به دلایلی یه مرض خاصی داره مثلا آنفلوآنزای مرغی آورده اونجا تا شفا پیدا کنه. در ضمن اون پسره که دختره رو آورده رپر هستش.
شرمنده اگه این قدر واضح بود آخه بقول احسان کم خوابی این عوارض رو هم در بر داره دیگه ...
shr جان شما لطف داری ممنون که نظر دادی.

cold

Member
خیلی جالب شده . آفرین . فقط من با اون چمن ها مشکل دارم که فقط یک تیکش ادامه پیدا کرده . یاعث شده پائین تصویر نامتناسب بشه . :)

mostafa_cs

Well-Known Member
خیلی جالب و زیبا شده!
فقط همونطور که اساتید گفتن اشیای بکار رفته عجیب غریبه !
موفق باشی...

__________-

gmax.gif

dark.designer

Active Member
فدات شم که نظر دادی آره میگم خوب نصفه شب کاری این چیزارو هم در پیش داره خوب

SH_ZAHRA

Member
به نظرم پايينش را يكم بيشتر بايد دست كاري كني يه نموره منحني دار بشه با الف ملف بهتره

SH_ZAHRA

Member
فكر نكنم منظورش اين بوده باشه

قبلي بهتر بود با حداقل توي همين مايع يه جور ديگه

cold

Member
آره آره این . جالا بهتر شد . اون موقع نامتناسب بود یه جوری . :)

آخرین ویرایش:

dark.designer

Active Member
اما اگه دست من بود خداییش واسش پایه هم نمیزاشتم خوب بابا اینجا سرزمین عجایبه همه چی توش ممکنه :D lol

cold

Member
ببین به قول خودت به پائین تصویر هم وصل نباشه خیلی جالبه میشه . یه سری طرح تو همین مایه هستش . یه جورایی یه جزیره روی آسمون . امتحان کن ببین چطور میشه ؟ :)

dark.designer

Active Member
باشه فک کنم امشب رو هم نمیخوابم قول میدم اگه بیخوابی بزنه به سرم طرح خوبی میزنم ممنون از نظرت کلدجون.
177.gif

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
به نظر منم پایینش رو حذف کنی عین حالتی که مثلا جزیره روی اسمونه و پایین رو یکمی محو کنی حالت قشنگی بشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا