یه مد جهت تعویض قالب

siavashmusic

Active Member
سلام به همه دوستان

به احتمال زیاد با سایت های مجانی قالب های بی بی زیاد برخورد کردین توی اغلی این سایت ها یه قابلیتی هست که ویزیتور میتونه قبل از دانلود قالب -قالب مورد نظرش رو روی قالب پیش فرض این قبیل سایت ها ببینه یعنی عملا اونجا با انتخاب قالب از منوی کشویی و انتخاب قالب رو به روی فرومی که جهت نمایش این قالب ها تعیین شده می بینه من میخوام ببینم این مد رو کسی میشناسه راستی هایپر عزیز شما زیاد تو بحث مد هستی میخوام ببینم این مد وجود داره یا بطور کلی چطور میتونم این امکان رو به فروم اضافه کنم؟

ممنون

YTERROR

Active Member
من فکر کنم بهتر از همه این باشه اونا هم همین کارو می کنند یک فروم جداگانه با دیتا بیس جداگانه نصب می کنند و در پوشه تمپلیت تمپلیتهای مورد نظر رو می ریزند و نصب می کنند و در سفخه ایندکس فروم یک منو کشویی که در قسمت مشخصات کاربر و همین طور دز بخش رجیستر کردن اعضا قابل مشاهده هست رو به ایندکس انتقال می دند تا کاربران مهمان و .... بتونند به انتخاب خود یکی انتخاب کنند

این کار اعتابرش فکر کنم بیشتر باشه

siavashmusic

Active Member
عادل جان راهی میونبر واسه ایند کار در نظر داری تا از راهی غیر از اینی که شما فرمودید استفاده کرد؟!!!دوستان دیگه چه نظری دارن؟!!

YTERROR

Active Member
بابا بی خیال این که می نبرش به این باخالیه کاری نداره دو تا کلیک می کنی از هاست پی اچ پی بی رو نثب می کنی یک قایل زیپ حاوی قالبها رو آنزیپ می کنی میشه دمو قالب

siavashmusic

Active Member
سلام دانیال جان

آقا تا حالا جستجو نکردم چون اصلا نمیدونم از چه عنوانی واسه سرچ استفاده کنم اگه میدونی از کجا میتونم این هک رو بدست بیارم ممنون میشم واقعا گیرم

با تشکر:سیاوش میوزیک

d@nial

Well-Known Member
تو خود Phpbb.com و تو phpbbhacks.com یه سرچ کن، دنبال عبارتهایی مثل theme/templates change/changer بگردی فکر کنم بتونی پیداش کنی

sambol

Active Member
همچين مدي هستش من ديدم اما الان نمي تونم برم تو سايت bbhack ماله من فيلتر شده ؟؟؟
عنوانش هم اين بود theme switcher

YTERROR

Active Member
سیاوش پیدا کردی ؟ منم یکی پیدا کردم ولی باحال نیست ارور میده فکر کنم مدش ایراد داره

siavashmusic

Active Member
Switch Style From URL

سلام بچه ها این اون مدی که من پیدا کردم

عادل جان این مد قابلیتش اینه که در قسمت هدر انجمن یه منوی آبشاری باز میکنه و به کاربران ثبت شده این اجازه رو میده تا استایل های مورد نظرشون رو انتخاب کنند حتی واسه نمایش قالب های طراحی شده توسط خودمون هم کارایی داره و نکته مثبت کار اینه که کاربران ثبت شده میتونن ببینن البته یه دونه دیگه هم پیدا کردم که فرقی بین کاربران ثبت شده و مهمان نزاشته اما من از این خوشم اومد البته باید ببینم کدوم بیشتر مورد توجه هست اون مد مورد نظرم رو پیوست کردم دوستان میتونن تست کنن البته من خودم نصب کردم مثل ساعت کار میکنه

آخرین ویرایش:

sambol

Active Member
دوست عزيز اگه امكان داره اون يكي رو كه كاربران ميهمان هم ميتونن قالب رو عوض كنن قرار بده

YTERROR

Active Member
ممنون سیاوش جان

آقا یک چیزی خودتم بصورت دستی راحت می تونی بدون نصب این مد یک منویی آبشاری که در قسمت مشخصات اعضا عضو شده فروم هست به هدر انتقال بدی ولی خوب از قدیم ندیما گفتن تویی پی اچ پی بی بی برای آب خوردن هم لازم نیست بری لیوانتو آب کنی کافیه یک مد دانلود کنی نصب کنی خودش لیوانتو آب می کنه

ممنون

siavashmusic

Active Member
عادل جان تشبیه زیبایی داشتی در مورد مد واقعا هم همینطوره که شما میفرمایید اینم اون مدی که دوستمون آقایsambol میخواستن نیازی به رجیستر شدن کاربران نداره

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا