تغییرات قالب 1 یه لپ تاپ واسه گیم (×اما هزینه کم×)

Little-Demon

Well-Known Member
:shock: سلام
مگه میشه ؟
منم سوالم همینه ، مشکل من اینه که یه لپ تاپی دارم الان میخوام بفروشم و یکی دیگه بگیرم .
لپ تاپ قبلم Asus n61jv بود(i5 -4gb -vga1gb) . جوابمو نداد . :-?
کار اصلی من ساخت و برنامه نویسی بازی هست و برنامه هایی که واسه اینکار استفاده میکنم دقیقا کارکردشون مثل MAX و مایا ست .

یه حرفی میزنم که حرفه ای های گرافیک : من گرافیک Realtime نیاز دارم ، یعنی خیلی از گرافیک کارها نیاز دارند توی 3dmax و مایا View Port شون کم نیاره . و من هم دقیقا این رو میخوام تو لپ تاپ .

حد اکثر بتونم 1 و 200 هزینه کنم . و فقط و فقط هم ملاک های انتخابم ایناست :
1- بالا بودن توان گرافیکی برای کارهای Realtime
2-توان پردازنده بالا(که فکر کنم دیگه یه i7 6mb جوابمو بده )
3-لپ تاپ مشکلی در سوئیچ کردن گرافیک نداشته باشه . که این مشکل رو من در لپ تاپ فعلی دارم . یعنی توی نرم افزار های گرافیکی و خیلی از بازی ها لپ تاپ از روی گرافیک 64 روی 1 گیگ سوئیچ نمیکنه و این گند میزنه به کارم . :mad:

به خاطر همین مسائل فکر کردم اگه لپ تاپ مخصوص کار Gaming باشه کمتر به مشکل بر میخورم . ولی خوب هزینه ندارم زیاد . و نیاز به یه مشاوره خوب دارم .

بنابر این ممنون میشم از اساتیدجون های خودم که کمکجات خودشونو دریغ نکنند .:rose:

the_king

مدیرکل انجمن
لپ تاپ ای که cpu و کارت گرافیکی قدرتمندی داشته باشه گرونه، این چیزی نیست بشه ارزون اش کرد مگر اینکه
یک لپ تاپ دست دوم یا مرجوعی با یک فروشنده منصف پیدا کنید.

در حین اجرا شدن یک برنامه گرافیکی امکان سوئیچ کردن کارت گرافیکی نیست، این ربطی به مدل لپ تاپ نداره،
از نظر فنی امکان اش نیست چون نرم افزار ها گرافیکی این آمادگی رو ندارند که در حین اجرا شون یهو کارت گرافیکی
از یک چیز به یک چیز دیگه با مشخصات متفاوت تبدیل بشه، مثل این می مونه که بخواهید یهو از دنده 4 به دنده عقب بزنین.
باید از برنامه خارج بشید، کارت گرافیکی رو سوئیچ کنید و مجددا برنامه رو اجرا کنید.

Little-Demon

Well-Known Member
ASus ادعا کرد که میشه !
گفت من تکنولوژی Optimus زدم ..هر برنامه ای گرافیکی رو خودکار سوئیچ میکنه ...

بعد ما دیدیم خرابه این اپتیموس ! رفتیم تو سایتش گفت اخرین گرافیکو بگیر اپدیت کن ...اپدیت کردیم بعد هر برنامه ای میخواستی اجرا کنی راست کلیک می کردی 2 تا گزینه میومد . یکی با گرافیک ضعیف اجرا بشه ..یکی با جدید که باز هم اون طور که باید برای همه سیستم ها جواب نداد . :mad:

نمی دونم والا چی بگم ! ما که سر در نیاوردیم :-?

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام دوست من

لپهای گیمینگ عموماً گرونترین های یک تولید کننده هستند .دیگه ارزونترینهاش میشه 1.600.000 . سری گیمیگ MSI خیلی عالی هسنتد .

موفق باشی :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا