یه قیمت پیشنهادی برای مدل کردن این کراکتر میخوام

goof_loisser

New Member
سلام دوستان یه قیمت پیشنهادی برای مدل کردن این دوتا کراکتر می خوام ( قیمت با ریگ و بدون ریگ )
ممنون میشم .
attachment.php

attachment.php

پیوست ها

• qq1.jpg
    qq1.jpg
    24.3 کیلوبایت · بازدیدها: 80
  • qq2.jpg
    qq2.jpg
    23.1 کیلوبایت · بازدیدها: 80

khatam.0761

Well-Known Member
اگر تبلیغاتیه و برای شرکتی یا برندی کار کردی... پنج تا هفت میلیون تومن

negin-max

Member
سلام دوستان یه قیمت پیشنهادی برای مدل کردن این دوتا کراکتر می خوام ( قیمت با ریگ و بدون ریگ )
ممنون میشم .
دوست من کارکتر real با تمام جزئیات فقط مدل سازی 2میلیون هست. برای فانتزی قیمیت حدود 500 هست. ریگ هم گرونترین قیمیتی که تو تهران گرفتم که کارش عالی بود 500 تومن با facial و بدون ریگ صورت 300 ریگ بدنه فقط

khatam.0761

Well-Known Member
میشه یک مرجع واسه این قیمت تخیلیتون بدید؟ :|
دعوا نداریم اینجا...
کار مکس هم اداره صنف نداره...
گرافیک رایانه یک کار هنریه و هنر قیمت نداره...
هرکس به میزان هنرش قیمت میده
چیزی ک من از تصویر این کاراکتر دیدم. قیمتی بود ک گفتم
.
.
مثال: من کابینت طرح میزنم 500 هزار تومن
تو تبریز میزنن 75هزار تومن
بندرعباس میزنن 150 هزار تومن
و...
پس قیمت مشخصی نداره
.
.
اینجا یک فروم برای تبادل نظره، نه چاله میدان

negin-max

Member
دعوا نداریم اینجا...
کار مکس هم اداره صنف نداره...
گرافیک رایانه یک کار هنریه و هنر قیمت نداره...
هرکس به میزان هنرش قیمت میده
چیزی ک من از تصویر این کاراکتر دیدم. قیمتی بود ک گفتم
.
.
مثال: من کابینت طرح میزنم 500 هزار تومن
تو تبریز میزنن 75هزار تومن
بندرعباس میزنن 150 هزار تومن
و...
پس قیمت مشخصی نداره
.
.
اینجا یک فروم برای تبادل نظره، نه چاله میدان
چون صنف نداره باید مردم رو تیغ زد؟ بهترین کارکتر ساز های ایران که اسم نمیبرم رو همه میتونن باهاشون تماس بگیرند و بپرسن یک کارکتر real در حد بین المللی چقدر قیمتشه که میگن 2میلیون! وای به حال اون بنده خدایی که همچین کارکتر هایی رو شما براشون بزنی 7 میلیون!!! اگر هم برای کسی همچین قیمتی زدی تو باغ نبوده یا بنده ی خدا پرسوجو نکرده از بهترین کارکتر ساز های ایران که افتاده به دام!

khatam.0761

Well-Known Member
چون صنف نداره باید مردم رو تیغ زد؟ بهترین کارکتر ساز های ایران که اسم نمیبرم رو همه میتونن باهاشون تماس بگیرند و بپرسن یک کارکتر real در حد بین المللی چقدر قیمتشه که میگن 2میلیون! وای به حال اون بنده خدایی که همچین کارکتر هایی رو شما براشون بزنی 7 میلیون!!! اگر هم برای کسی همچین قیمتی زدی تو باغ نبوده یا بنده ی خدا پرسوجو نکرده از بهترین کارکتر ساز های ایران که افتاده به دام!
به این نمیگن تیغ زدن
شما میری یک تابلو نقاشی میخری یک میلیارد تومن، آیا نقاش تو رو تیغ زده؟
یک تابلو هم میخری پنجاه هزار تومن، آیا ارزان فروشه و عادل؟
هنر هیچ قیمتی نداره
.
من مهندس معمارم، و کارم طراحی داخلیه، قیمتم برای طراحی داخلی بر حسب متر مربع 25هزار تومنه، ک یک خونه 120 متری میشه حدوداً 3 میلیون
بسیار دیدم کسانی رو ک طراحی داخلی رو دونه ایی حساب میکنن، مثلا هر طرح 500 هزار تومن

این کار تیغ زدن نیست، قیمت هنر هر شخصه...
مثل سینما و بازیگری... بازیگرای ایران ک کمترینشون مثلاً 10 میلیون میگرن اما یک بازیگر هالیوود (مارلون براندو) برای ده دقیقه در فیلم سوپر من در نقش پدر سوپرمن 1 میلیون دلار اون موقع رو گرفت
آیا مارلون براندو تیغ زده؟

goof_loisser

New Member
5 تا 7 میلیون :shock:
والا من حاضرم همین کراکتر ها رو دونه ای 50 تا 100 بزنم بدون ریگ . درگیر کار های دیگه ای بودم خواستم بدم یکی از بچه ها برام مدل کنه بعد بزاریم اینجا قیمت بدم . اگه اینجوریه پس بیخیال خودم مدل میکنم .:paint:

goof_loisser

New Member
سلام
میشه با نقل قول بنویسید ک بدونیم خطاب به کی نوشتید:rose:

خطاب به من نوشته دیگه ولی این قیمتی ک دوستان گذاشتن خیلی نجومیه . اگه اینجوریه من روزی یه مدل میزنم کمش 500 گیرم میاد . این خیلی مضحکه برین مدل ها رو توی سایت های خارجی بزارید ببینید چقدر میزنن براتون تازه اونا خیلی پروفیشنال تر از ما هستند . این قیمتی ک دوستمون khatam.0761 زده حتی قابل تامل هم نیست . اگه مجسمه این مدلهارو درست کنید اینجوری قیمت نمیدند چه برسه به یه مدل تری دی .

khatam.0761

Well-Known Member
خطاب به من نوشته دیگه ولی این قیمتی ک دوستان گذاشتن خیلی نجومیه . اگه اینجوریه من روزی یه مدل میزنم کمش 500 گیرم میاد . این خیلی مضحکه برین مدل ها رو توی سایت های خارجی بزارید ببینید چقدر میزنن براتون تازه اونا خیلی پروفیشنال تر از ما هستند . این قیمتی ک دوستمون khatam.0761 زده حتی قابل تامل هم نیست . اگه مجسمه این مدلهارو درست کنید اینجوری قیمت نمیدند چه برسه به یه مدل تری دی .

شما یک مدل بسازی و فروش فراگیر کنی، یعنی به همه بفروشی، فرق داره با اینکه مدل کنی برای یک نفر بفروشی
مثلاً من کاری رو ک قرار به یک نفر تحویل بدم (مثلاً نما) قیمت میدم مثلاً یک میلیون
حالا قراره در هفته سه نما بزنم برای یک شرکت، پس به شرکت قیمت میدم چهارصد تومن و کمتر هم ممکنه بگیرم
.
.
حالا یک صندلی میسازم و به صورت آبجکت برای یک شرکت تولید کننده صندلی و مبل،... قیمت میدم برای هر صندلی، طراحی و سه بعدی ش میشه 300 هزار تومن
تعدادش بره بالا میشه 200 هزار تومن
اما اگر قرار باشه این مدل هارو بجای اون شرکت بزارم تو سایت و همه بتوننن با پرداخت هزینه دانلودش کنن، قیمت میزنم 5هزار تومن
.
.
متوجه منظور شدین؟
فرقی هست بین کسی ک یک کار در ماه (خوش بینانه فرض کنی) سفارش میده، با کسی ک کارهای زیادی سفارش میده
فرقی هست بین فروش به یک نفر، با فروش به تمام مردم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا