یه قالب رهنگی میخوام.برا جوملا 1.7 باشه

mehrnu6

Member
سلام.من یه قالب فرهنگی جوملا 1.7 میخوام.دوستم علیرضا(سیسکو)،جوملا 1.7 نصب کرده برا همین برای ورژن 1.7 لازمش دارم.ممنون میشم کمکم کنید.
راستی یه نیگام به این سایت بکنین.شاید بتونین در پیداکردن این قالبم بهم کمک کنین.آخه خیلی ازش خوشم اومد.
http://www.mtb.ir/
:tavajoh:

Cisco

مدیر انجمن
سلام , قالب خوب فرهنگی تو وب نیست زیاد . باید قالب انگلیسی بگیرین و فارسی کنین.
این سایت قالب زیاد داره ولی باید فارسی کنین: www.templete.ru

AYANDEHSAZ

Member
سلام .

این سایتی که لینکش رو داده بودید ، قالبش خیلی جالبه . اگه کسی این قالب رو برای وردپرس سراغ داره برا من هم بزاره .
در آخر هم از اینکه وسط سوالتون پست دادم ببخشید ، چون مرتبط با سوال شما بود :green:

موفق باشی :rose:

mehrnu6

Member
سلام , قالب خوب فرهنگی تو وب نیست زیاد . باید قالب انگلیسی بگیرین و فارسی کنین.
این سایت قالب زیاد داره ولی باید فارسی کنین: www.templete.ru
مرسی علیرضا جان.من به شما خییییییییییییییلی زحمت دادم.یادم نمیره.مشکل ثبت کارنامه هم حل نشد.ولی بیخیال.میدم پسرداییم میگم تا این حد بلد بودم.
راستی از کجا بفهمم یه قالب برا کدوم نسخه جوملاست؟
آخه شما برا من جوملا 1.7 نصب کردین.پس لابد باید قالبهای 1.7 توش نصب کنم دیگه نه؟ آخه از کجا بدونم مال کدوم نسخه شه؟:-?

vahidd.com

Member
برای دانلود به صفحه قالب فایل برید (سایت زبانش روسی هست) و در پایین مطلب قسمتی هست به صورت

• Версия шаблона: 1.0.0
  • Размер шаблона: 22.91 Мб
  • В архиве: YT_Streamline_source_files.zip, YT_Streamline_quickstart_1.7.0.zip, YT_Streamline_template_1.7.zip
  • Скачать шаблон YT Streamline с DepositFiles

• Размер шаблона: 21.75 Мб
  • В архиве: YT_Streamline_template_1.5.zip, YT_Streamline_quickstart_1.5.23.zip, YT_Streamline_source_files.zip
که منظورش از DepositFiles لینک دانلود قالب هست. سایت بسیار خوبی هست که فکر کنم قالب های پریمیوم رو میزاره .
اگه آقای سیسکو یه سایتی هم مثل همین سایت فقط برای دانلود قالب های وردپرس معرفی کنند خیلی ممنون میشم!:green:

Cisco

مدیر انجمن
با سلام
امکانش هست که قالب های جوملا 1.5 رو به 1.7 تبدیل کرد اما یک کم کار داره .
قالب های خوبی داره اون سایت اما مشکلش اینه که لینک هاش فی لتر و سخت دانلودش.
اما اگر نخواستید از جوملا 1.7 استفاده کنید هنوز دیر نشده و جوملا رو دوباره با با ورژن 1.5.26 نصب کنید.
کد:
http://www.joomlafarsi.com/download/
اگه آقای سیسکو یه سایتی هم مثل همین سایت فقط برای دانلود قالب های وردپرس معرفی کنند خیلی ممنون میشم!:green:

اگر پیدا کردم حتما لینکش رو میذارم.

موفق باشید.

alireza12345

New Member
ميشه گفت اين روزا كسي خودش كامل يك قالب رو طراحي نميكنه يه قالب خارجي رو فارسي ميكنه و كمي تغييرات توش ميده كه اين تغييرات هم خيلي وقت گير هست و حتما هم بايد طراحي وب در حد عالي بلد باشين

mehrnu6

Member
برای دانلود به صفحه قالب فایل برید (سایت زبانش روسی هست) و در پایین مطلب قسمتی هست به صورت

• Размер шаблона: 22.91 Мб
  • В архиве: YT_Streamline_source_files.zip, YT_Streamline_quickstart_1.7.0.zip, YT_Streamline_template_1.7.zip

• Размер шаблона: 21.75 Мб
  • В архиве: YT_Streamline_template_1.5.zip, YT_Streamline_quickstart_1.5.23.zip, YT_Streamline_source_files.zip
نتونستم برم.:-?:sad:

جدیدترین ارسال ها

بالا