یه فایل مشکوک

-Mitra

Member
سلام بجه ها تو این ادرس سیستم من
کد:
C:\Documents and Settings\Administrator\Cookies

یه فایل به اسم administrator@yahoo[2

به نظرتون چیه ؟

Ultra3D

Well-Known Member
خوب کوکی هستن
از دم می تونی همش رو پاک کنی
مثلا ً می تونه اطلاعات ورودت به ایمیل هاهوت باشه که مهم نیست

-Mitra

Member
خیلی ممنون یه سوال دیگه !!!!

ایا اینا ویروس هستن که اودمده اند تو سیستم من ... من پاکشون میکنم اما باز میان به مسیرشون دقت کنید

i117465_2.JPG

سوال دوم این عرور چی هست ؟؟ من تا زمانی که به اینترنت وصل نمیشم مشکلی نیست اما وقتی کانکت میشم بعد از مدتی این عرور میاد زمانی که یاهو مسنجر رو باز میکنم سریع تر میاد و اینترنت فطع میشه حتما باید ریست کنم تا بتونم باز کانکت بشم میتونید کمک کنید این مشکل رو رفع کنیم

i117466_11.JPG

the_king

مدیرکل انجمن
خیلی ممنون یه سوال دیگه !!!!

ایا اینا ویروس هستن که اودمده اند تو سیستم من ... من پاکشون میکنم اما باز میان به مسیرشون دقت کنید
خود فایل هایی که حذف می کنید که نه، هر بار که یک صفحه اینترنتی (چه سالم و چه آلوده) توسط Internet Explorer
مشاهده بشه، این فایل های کش شده ذخیره می شوند، به خودی خود هم نمی توانند به سیستم آسیبی برسانند،
اگر آسیبی در کار باشد، همان موقع که صفحه باز شده آسیب خود را رسانده اند.

به نظر می آید که یک برنامه مخرب روی سیستم تان نصب شده که یک صفحه آلوده ای را باز می کند.
توجه داشته باشید که الزاما Internet Explorer صرفا به همان شیوه معمول یک صفحه را باز نمی کند، بسیاری از
برنامه ها مثل yahoo messenger بصورت داخلی و نیمه پنهان از Internet Explorer استفاده می کنند، در حالی که
شاید در ظاهر هیچ پنجره ای با عنوان Internet Explorer هم باز نکنند.

سوال دوم این عرور چی هست ؟؟ من تا زمانی که به اینترنت وصل نمیشم مشکلی نیست اما وقتی کانکت میشم بعد از مدتی این عرور میاد زمانی که یاهو مسنجر رو باز میکنم سریع تر میاد و اینترنت فطع میشه حتما باید ریست کنم تا بتونم باز کانکت بشم میتونید کمک کنید این مشکل رو رفع کنیم

برای خطای Generic host process به گفتگوی زیر رجوع کنید :

error در xp

جدیدترین ارسال ها

بالا