یه طرح هویجوری( واسه ابزار پن تو پست سوالام)

mehrshad_245

Active Member
سلام خوبین
والا من چند روز پیش تو یه پست درباره ابزار پن پرسیدم و دوستان بویژه گیلاس جون راهنمایی های خوبی کردن این طرح را فقط و فقط هویجوری زدم فقط واسه ابزار پنش گذاشتم نا ببینین و یکم بیشتر راهنماییم کنید آخه افکت های پن رو دوست دارم تا قبل از اون پست زیاد وارد نبودم با پن کار کنم و نقطه های لنگرو چطوری بکشم به لطف دوستان یکم یاد گرفتم فقط لطفا اگه میشه بگین چیکار میشه کرد تا بهتر ازین در بیاد

مهرشاد دوست همه:)

1266842876.jpg

1266862887.jpg

آخرین ویرایش:

mostafa_az

Well-Known Member
خود کاراکتر رو دست نمیزدی بهتر بود. از کیفیت کارت کم کردی، مسیر پن رو خوب رفتی، روی افکت لاین هم یبشتر کار کنی عالی میشه.

مخلصیم
مصطفی

amir_eng

Member
آفرین خوب شده
ولی سعی کن خطوطت رو با نوع حرکت بدن تطبیق بدی و همین طور روی براقیتش و فیلتر هایی که روش اعمال می کنی بیشتر کار کنی

hamid

Well-Known Member
سلام خوبه
کار با ابزار Pen و رسم منحتی ها خیلی راحت مهرشاد جان من اینجا یه کوچولو آموزششو میزارم بعد سر فزصت آموزش رسم مسیر های مستقیم ، مسیرهای منحنی ، ایجاد لنگر و رمگ کردن رو میزارم
ببین اگه بخوای مثلا حالتا دیگه بدی

اول از نقطه 1 به نقطه 2 یه حط صاف دراگ کن
با پایین نگه داشتن Ctrl و با موس رو ناحیه زرد میتونی تغییر زاویه بدی به خطت
با پایین نگه داشتن Ctrl و با موس رو ناحیه آبی میتونی خط رو جا به جا کنی

1266923883.png

حالا اگه بخوای یه منحنی اضافه کنی بالا یا پایین خط یه کلیک کن یه منحنی اضافه میشه حالا بخوای منحنیت به هر طرف که باشه اهرمشو حلاف همون جهت بکش

1266905783.png

اگه بخوای تو منحنیت یه منحنی دیگه یا یه مسیر دیگه ا ضافه کنی با Pen رو یه نقط از منحنی کلیک کن یه اهرم اضافه میشه با تغییر دادن محور ها میتونی شکل مورد نظرت رو درست کنی.
الان من تو تصویر 2 اهرم رو از چپ به راست کشیدم
امیدوارم رو تصویر خوب نشون داده باشم

1266912573.png
1266838638.png
1266846917.png

رنگ کردنشم که خودت بلدی
:rose:

آخرین ویرایش:

mehrshad_245

Active Member
سلام خوبه
کار با ابزار Pen و رسم منحتی ها خیلی راحت مهرشاد جان من اینجا یه کوچولو آموزششو میزارم بعد سر فزصت آموزش رسم مسیر های مستقیم ، مسیرهای منحنی ، ایجاد لنگر و رمگ کردن رو میزارم

سلام ممنون از این همه لطفت خیلی ماهی گیلاس جونم یه توضیح داده بود ولی شما کامل تر گفتی ممنونم واسه آموزشت تا حد زیادی به لطف شما دوستای گلم راه افتادم
خدا پای حمید جون گیلاس جون سارا خانوم و عرفان جون و سایر کسایی که مشکل بچه هارو راه میندازن ازین سایت نبره
آمین :green:
در ضمن این سورپرایزت چیه ازون روزی که گفتی بیشتر شده پس چرا نمیزاری ببینم چیه ها؟ یه توضیح کوچولو بده حداقل:)
تشکر بابت زحمات وتلاشای بچه ها در این سایت:rose::rose::rose::rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا