یه طرح ناب برای حجاب!

rasoooli

Member
2 بار در اين تايپيك مطلب ارائه كردم كه مطالبم را پاك كرديد لطفا توضيح دهيد:-?

Mandana

Active Member
توضیح واضح دادم
foryou.gif
.ببینین دوست جان، انجمن نظرخواهی و گالری مختص کارهایی هستش که بچه ها درست می کنند و میذارند تا در موردش نظر بدیم.کارهایی که شما گذاشته بودید کارهای خودتون بودن مگه؟
begging.gif
لطف کنین تاپیک رو منحرف نکنین.اگر هنوز سوالی هست پیغام خصوصی
thankyou.gif

bidemajnon

Well-Known Member
سلام
تبريك مي گم
هم به طراحش و هم به شما بابت زحمتي كه متحمل شدي

انصافاً‌طرح قشنگ و خلاقانه اي
خدا از اين خلاقيتا به ما هم بده

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
بید جان از شما ممنونم. خدا ایشالا به طراح این کار عوض خیر بده. من خیلی دوست دارم بدونم کی هست.

کسی نتونست اون بال فرشته ای رو پیدا کنه؟

موفق باشید.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خوب ظاهرا دوستان به ادامه داشتن این تاپیک علاقه دارن و ما هم نمیتونیم بی جهت مخالفتی نشون بدیم.

در مورد تاپیک قبلی هم تا اون اتفاقات نیافتاده بود میشد توجیه کرد که بحث ادامه داشته باشه.

پس اجازه بدید برای اینکه بازم اون اتفاقات پیش نیاد همین جا یه سری قوانین مختص این تاپیک رو خدمتتون بگم
و شک نکنید هر کسی کوچکترین تخطی از این قوانین کنه اینبار به شدت برخورد خواهد شد.

1- فقط و فقط طرحهایی که خودتون ایجاد کردید رو برای نظرخواهی کردن قرار بدید. از قرار دادن طرحهای آماده خودداری کنید.
این محل برای قرار دادن کارهای شخصی و نظرخواهی کردن درباره ی اونهاست و اصلا جنبه ی نمایشگاهی برای نمایش هر اثری رو نداره.

2- از هرگونه بحث اعتقادی پرهیز کنید. هر بحثی در هر جهتی و با هر نگرشی برای صاحب اون نظر مقدم هست ولی ارائه ی اون بصورت عمومی در این تاپیک اکیدا ممنوعه! کسی که هرگونه پست اعتقادی بزنه باهاش شدیدا برخورد میشه.

3- فقط کسانی که میخوان در این بحث شرکت کنن اینجا حق پست دادن دارن و اگر علاقه ای به شرکت در این بحث ندارید به هیچ عنوان پستی ارسال نکنید چون برخورد خواهد شد.

4- برای تشکر کردن از دکمه ی تشکر استفاده کنید. الان تو همین 3 صفحه فقط 1 طرح گذاشته شده و بقیه ی پستها همگی تعریف و تمجید و تشکر و ... هستن. اگر میخواید تاپیک پربار باشه بجای پست دادن در مورد تعریف و تشکر سعی کنید روی همین طرحهای که بچه ها میذارن بحث کنید.

5- این تاپیک فقط و فقط جنبه ی گرافیکی داره و طرحها از نظر گرافیکی باید مورد بررسی قرار بگیرن.

بازم تاکید میکنم خواهشم اینه که این مواردی رو که گفتم رعایت کنید چون اینبار با کسایی که مشکل دار باشن یا موارد بالا رو رعایت نکنن به شدت برخورد میشه.

این پست رو با اجازه ی مهدی جان به پست اول هم اضافه میکنم تا همه به محض ورود به تاپیک اون رو ببینن.

موفق باشید.

abde abbas

Banned
یه پیشنهاد...

سلام مهدی جون!

می دونم که یه مدتی از تاپیکت گذشته ، اما لازم بود بهت یه یادآوری بکنم.

پیشنهاد می کنم که این طرحت رو خودت درویرایش-memol هم به نمایش بگذاری. راستش من - با این که گفتی خودت هر جا خواستی بذار - دلم نیومد بذارمش. بحث خوبی داره میشه و امیدوارم کارن رو اونجا هم ببینم.

راستی همون طور که می دونید بنده هم یه تصویرسازی در همین رابطه انجام داده ام:

یاعلی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

memol_515

Active Member
آقای عبدعباس،واقعا باید ما چطور با شما صحبتکنیمکه دیگه همچین حرکاتی از شما نبینیم؟

هرچی هم که میگیم، خیلی عظیم پیغام خصوصی رو به سویمان روانه میکنید!

شما که خدا رو شکر خوب با قوانین سایت آشنا هستید، گذاشتن لینک در سایت ممنوعه ! بالا آوردن تاپیک قدیمی بدون داشتن سوال در سایت ممنوعه ! ضمنا اگر همچین درخواست هایی دارید باید در ÷یغام خصوصی مطرح کنید.

من واقعا منظورتون رو از این کارها متوجه نمیشم.

اما امیدوارم بیشتر با ما همکاری کنید.

موفق باشید

abde abbas

Banned
آقای عبدعباس،واقعا باید ما چطور با شما صحبتکنیمکه دیگه همچین حرکاتی از شما نبینیم؟

هرچی هم که میگیم، خیلی عظیم پیغام خصوصی رو به سویمان روانه میکنید!

شما که خدا رو شکر خوب با قوانین سایت آشنا هستید، گذاشتن لینک در سایت ممنوعه ! بالا آوردن تاپیک قدیمی بدون داشتن سوال در سایت ممنوعه ! ضمنا اگر همچین درخواست هایی دارید باید در ÷یغام خصوصی مطرح کنید.

من واقعا منظورتون رو از این کارها متوجه نمیشم.

اما امیدوارم بیشتر با ما همکاری کنید.

موفق باشید

سلام مائده خانم

لحن شما خیلی برام عجیبه، چون اصلا چنین توقعی نداشتم.

در مورد قوانین فرمایش شما صحیحه، لینک دادن به سایت ها ممنونعه، اما برای تبلیغات ، نه برای کمک به موضوع. شما کافیه روی لینکی که بنده برای مهدی عزیزم گذاشتم کلیک کنید. خواهید دید که همین موضوع در حال بحثه و مهدی می تونه اونجا با گذاشتن کارش، از نظرات بچه هایی که در همین زمینه دارند کار می کنند هم مطلع بشه. من مواردی مثل این رو در جاهای مختلف مجیدآنلاین زیاد دیده بودم و با توجه به این که هیچ گونه ایرادی گرفته نشده بود، فکر می کردم باید تفاوتی میان این لینک با لینک های تبلیغات یک سایت وجود داشته باشه.

مورد دیگه بالا آوردن مبحث قدیمی! است، من فکر نمی کنم در شرایطی که همین الان - دو سه روز بعد از میلاد امام رضا(ع) - تعدادی از مباحث میلاد به صفحات دوم و سوم رسیده اند (منظورم این است که در این هفته مباحث زیادی مطرح شده) سه صفحه دور شدن را بتوان قدیمی شدن خواند، بله یکی دو هفته از مطلب مهدی گذشته ولی قدیمی نشده، من هم بی علت این کار را نکرده ام، دو علت داشت:

1- همین تصویر سازی بالا را در لینکی که برای مهدی فرستادم گذاشته بودم و چون نظرات خوبی دادند و باعث اصلاح کارم شد، به او هم پیشنهاد دادم .

2- با توجه به این که موضوعات کارمان یکی بود خواستم لینک کارم را در این تاپیک هم بذارم تا اگه کسی دنبال این چنین مباحثیه ، به هر دوتاش دسترسی داشته باشه.

من فکر نمی کردم این کار خلاف قوانین حساب بشه، اما لحن و نوع صحبت شما چیز دیگه ای میگه.

با این حال اگه واقعا فکر می کنید حرفام قانع کننده نیست ، بنده حاضرم برای نشان دادن حسن نیتم پستم را ویرایش کنم.

برای شما و سایر دوستانتان هم آرزوی موفقیت دارم...یاعلی

memol_515

Active Member
مشكلات پستي كه در اين تاپيك زديد، عنوان شده، كاملا صريح و واضح.

متاسفانه ما نميتونيم قوانين سايت رو دسته بندي كنيم كه اگه حسن نيت داشتيد به قانون 1 مراجعه كنيد و اگر خصومت داشتيد به قانون3 !
قوانين سايت كلي ئه، و ثابت. و در صورت مشاهده هر نوع سرپيچي، تذكر داده ميشه. :)

تنها درخواستمون از شما هم همكاري ئه. همين.

نه آوردن دلايل قانع كننده براي توجيه اشتباهتون.

الان هم از همكاري اي كه با ما كرديد، ممنونم ، لطفا بحث رو ديگه ادامه نديد و موفق باشيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا