یه طرح ناب برای حجاب!

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
سلام به همه!
چند وقت پیش دوست خوبمون عبد عباس، یه تاپیک زده بود با یه همچین عنوانی. میخواستم این پوستر رو اونجا بزارم، پیداش نکردم.
این پوستر رو من دیدم و خوشم اومد. بخصوص از اون کلمه ی حجاب که به شکل یه کبوتر دراومده بود.

fdrha9.jpg

من هم به ذوق اومدم و این پوستر رو دوباره سازی کردم. البته چون وقت کمی داشتم، حدوداً نیم ساعت کار کردم. این هم نتیجه ی کار:

HijabPoster.jpg

اگه خواستید فایل وکتور مربوط به کلمه ی حجاب رو هم براتون میزارم، با ابزار Pen Tool کشیدمش.
در کل امیدوارم خوشتون اومده باشه.

موفق باشید.

----------------------------------------

این متن توسط مدیریت انجمن فتوشاپ به پست اول اضافه شده که همین جا از مهدی عزیز برای ویرایش پستش و اضافه کردن این مطلب عذر میخوام:

خوب ظاهرا دوستان به ادامه داشتن این تاپیک علاقه دارن و ما هم نمیتونیم بی جهت مخالفتی نشون بدیم.

در مورد تاپیک قبلی هم تا اون اتفاقات نیافتاده بود میشد توجیه کرد که بحث ادامه داشته باشه.

پس اجازه بدید برای اینکه بازم اون اتفاقات پیش نیاد همین جا یه سری قوانین مختص این تاپیک رو خدمتتون بگم
و شک نکنید هر کسی کوچکترین تخطی از این قوانین کنه اینبار به شدت برخورد خواهد شد.

1- فقط و فقط طرحهایی که خودتون ایجاد کردید رو برای نظرخواهی کردن قرار بدید. از قرار دادن طرحهای آماده خودداری کنید.
این محل برای قرار دادن کارهای شخصی و نظرخواهی کردن درباره ی اونهاست و اصلا جنبه ی نمایشگاهی برای نمایش هر اثری رو نداره.

2- از هرگونه بحث اعتقادی پرهیز کنید. هر بحثی در هر جهتی و با هر نگرشی برای صاحب اون نظر مقدم هست ولی ارائه ی اون بصورت عمومی در این تاپیک اکیدا ممنوعه! کسی که هرگونه پست اعتقادی بزنه باهاش شدیدا برخورد میشه.

3- فقط کسانی که میخوان در این بحث شرکت کنن اینجا حق پست دادن دارن و اگر علاقه ای به شرکت در این بحث ندارید به هیچ عنوان پستی ارسال نکنید چون برخورد خواهد شد.

4- برای تشکر کردن از دکمه ی تشکر استفاده کنید. الان تو همین 3 صفحه فقط 1 طرح گذاشته شده و بقیه ی پستها همگی تعریف و تمجید و تشکر و ... هستن. اگر میخواید تاپیک پربار باشه بجای پست دادن در مورد تعریف و تشکر سعی کنید روی همین طرحهای که بچه ها میذارن بحث کنید.

5- این تاپیک فقط و فقط جنبه ی گرافیکی داره و طرحها از نظر گرافیکی باید مورد بررسی قرار بگیرن.

بازم تاکید میکنم خواهشم اینه که این مواردی رو که گفتم رعایت کنید چون اینبار با کسایی که مشکل دار باشن یا موارد بالا رو رعایت نکنن به شدت برخورد میشه.

این پست رو با اجازه ی مهدی جان به پست اول هم اضافه میکنم تا همه به محض ورود به تاپیک اون رو ببینن.

موفق باشید. مدیریت انجمن گرافیک 2بعدی

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
ممنونم دوستای عزیز. البته طرح از من نیست. همونطور که گفتم من فقط یه اجرای دوباره در فتوشاپ از این طرح انجام دادم.
چون اون طرح بال فرشته ی استاد فرشچیان رو نداشتم، از بال هایی که در مجموعه ی وکتور Arsenal بود و از فروشگاه مجیدآنلاین خریده بودم استفاده کردم.

اگه کسی اون بال هایی رو که در طرح اصلی هست، پیدا کرد لطفاً توی همین تاپیک قرار بده.
ممنونم از نظرتون.
موفق باشید.

MEGA WAVE

Active Member
121.gif
خداکنه هیپچکی گذرش به دندان پزشکی نیفته .

به نظر من که از طرح اصلیش خوشگل تر شده. <

اینو چون مهدی این کارو کرده نمیگم واقعاً خوشگله <

نمره ات برای دوباره سازی طرح با توجه به طرح اصلی :
score010.gif

abde abbas

Banned
به به خیلی عالیه...

سلام مهدی جان!

نمی دونی وقتی عنوان تاپیکت رو دیدم چقدر خوشحال شدم و هنگامی که طرح رو دیدم بسیار خوشحال تر. آخه نوآوری در طرح وجود داره، درسته که اصل کار مال شما نیست ، اما انتخابش و تلاش برای ری دیزاینش خودش یه هنره.

خیلی زیباست؛ یه جمله مختصر و دلنشین از یک شهید و یک لوگوی ترکیبی از نوشته و نگاره، رنگ بندی و ترکیب بندی آرامش دهنده و یک فضای دوست داشتنی.

نمی دونم چه طوری می تونم تشکرم رو ازت بیان کنم ... خیلی خیلی خیلی ممنون:oops:

یاعلی

abde abbas

Banned
ببخشید نمی تونم اینو نگم...

باز هم سلام...

اگه نمی گفتم تو گلوم گیر می کرد!

این قدر از طرحت لذت بردم که گذاشتمش تو امضام(به بقیه رفقا هم همین پیشنهاد رو می کنم)

مهدی جون... یاعلی

آخرین ویرایش:

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
سلام :)
واقعاً از اظهار لطفتون و خوشحالی شما، خیلی خیلی خوشحالم. ایشالله همیشه شاد و سربلند باشید.

واااای من از مجی 10 گرفتم :oops:
دلتون آب. فکر نکنم تعداد کسایی که از مجی 10 گرفته باشن از تعداد انگشتای یه دست تجاوز کنه!
ممنونم مجی بخاطر همه چی :) از اینکه با این درد دندونت و این خونریزی شدید بازم به فکر مایی و ما رو قابل میدونی واقعاً ممنونم.

از همتون، مشرقی کوچولو، عاشورای عزیز، مجی جونم، سامان بزرگوار، صابر جان، آقا احسان، Mr.Digital دوست داشتنی و عبد عباس جون ممنون و سپاسگزارم.

فایل وکتور کلمه ی حجاب رو هم در اسرع وقت براتون همینجا خواهم گذاشت. سعی میکنم فایل PSD رو هم آپ کنم.

عبد عباس عزیز، من خیلی هم خوشحال میشم اگه لطف کنی و این کار رو انجام بدی، فقط به یه شرط: اسم کوچیکتو بهم بگو!:)
در هر صورت از توجهت ممنونم و از اینکه این کار مقبول افتاده خوشحالم.
خدا دوستای خوبی مثل شما رو از ما نگیره. یاعلی.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
خب، این هم از این:
http://www.mahdifx.com/upload/Hejab.rar

فایل EPS کلمه ی حجاب در این طرح که براحتی و در هر اندازه ای میتونید از اون استفاده کنید و یا حتی ویرایشش کنید و شما انحناها و قوس ها رو بهتر کنید.:)
حجم این فایل در حالت فشرده 526 کیلوبایت و در حالت عادی حدوداً 18 مگابایته.

طرح PSD رو سعی میکنم، فردا یا پس فردا براتون بذارم.
موفق باشید.

abde abbas

Banned
به به ... کار حرفه ای شد!

سلام

با پست های مهدی عزیزم و احسان گلم که یکی وکتور و دیگری براش حجاب رو گذاشتند، تاپیک داره به سمت حرفه ای تر شدن پیش میره... خدا رو شکر...

من لازمه بابت این که پست ای اون تا پیک قبلی رو ( البته فقط طرح هاش رو) به صورت مسلسل وار و پشت سر هم گذاشتم یه جورایی عذرخواهی می کنم، خواستم اگه کسی خواست مجموعه طرح ها رو ببینه در جریان روال مباحث باشه.

اما همون طور که گفتم وسط های تاپیک دوستان درخواست کردند که یک سری تصاویر و طرح های خام قابل استفاده برای طراحی هم با موضوع حجاب گذاشته بشه... اما چون اکثر اون عکس ها و طرح های خام رو دوست عزیزم ، صابر 110 ارائه کردند، بنده ازشون میخوام خودشون تو چند تا پست اون مطالب رو این جا هم بذارند، بنده هم به مرور سایر تصاویر رو ارائه خواهم کرد.

با اجازه آقا مهدی مهدی هم از همه رفقای عزیز و به قول مجید انلاینی ها « دوست جان » های مهربون دعوت می کنم تا با طرح های نابشون این تاپیک رو حرفه ای تر ، جذاب تر و پربار تر کنند... یاعلی

HamidSHS

Active Member
:oops: :oops::oops::oops::oops:
به به
سلام سلام 100 تا سلام به همه دوستان گل مخصوصا مهدي جان كه اين تاپيك رو راه انداخت
واقعا طرح پرمحتوا و زيبايي بود
ممنون
خيلي لطف كردي عزيز ^.^
راستش منم ميخواستم طرح بزنم و ايده جديد هم دارم ( به كسي نميگم فعلا :D ) ولي منتظر طرح هاي وكتور بصورت خام هستم كه بتونم طرح ها رو شروع كنم
از اينكه ميبينم خداروشكر بحث انحرافي اينجا نيست و فقط و فقط طرح ها گذاشته شده واقعا خوشحالم :oops:
انشاءالله كه همينطور هم پيش بره
smily_bahal_98.gif
( البته از اين بهتر
smily_bahal_58.gif
)
راستي از اينكه دير نظر ميدم بايد ببخشيد چون اي دي اس الم شارژش همين ديروز تموم شد و الان هم دارم با دايل آپ ميفرستم اينو
خلاصه كه اگر دير ميام سر ميزنم بايد ببخشيد
موفق باشيد
ياعلي

سلام عليكم

حاج مهدي هم طرح اوليه و هم طرحي كه شما دوباره سازيش كردي خيلي زيبا هستند.

اين خودش نشانه مهارت شما رو در طراحي ميرسونه.

راستش اين تاپيكي رو توي امضاي بعضي از اعضا ديده بودم ولي لينكش كار نميكرد تا اينكه خدا خواست و تاپيك شمارو پيدا كردم.

همونطور كه مشخصه اساتيد دست بكار شدن و تاپيك رو به نمايشگاه تبديل كردن.

به نظرم كارهاتون خيلي خوب هستند.

ادامه بدين كه بايد در اين زمينه بسيار، بسيار، بسيار كار كرد.

براتون از خدا طلب موفقيت ميكنم.

ياعلي

Mandana

Active Member
با سلام و خسته نباشید
والاه مهدی جان می کارهای خوشمل خوشمل زیاد از شما دیدم
nnnme1_th.gif
^.^ و خوب فکر می کنم روی کار بیشتر میشد مانور داد.آخه استفاده ی تنها از یک رنگ _ بخصوص آبی_ برای یک کار اون رو واقعن خسته کننده می کنه
pzecjbi3bq5uqlrjsluv.gif

یک تذکر هم به دوستان بدم که این بخش مختص کارهای بچه هاست که میگذارند.برای گالری ای از آرشیو کارهای مورد علاقه تون متاسفانه اینجا جاش نیست.دلم نمی خواد این تاپیک هم مثل تاپیک قبلی قفل بشه.پستهای اضافه پاک شد.لطف کنید مراعات کنید
اگر قرار به باز کردنه آرشیو کارهای مورد علاقه باشه، خیلی دیگه از دوستان هم دوست دارند هر کدوم برای خودشون یک فیولیست درست کنند
152fs977895.gif
152fs977895.gif
.امامتاسفانه این بخش تنها برای نظرخواهی کارهاییست که خود دوستان طراحی می کنند وسارا جان هم قبلن راجع به بحث های عقیدتی تذکر دادن بهتون..:rose:
موفق باشید
29vfnr8_th.gif

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
ماندا جون ممنونم از اینکه نظرت رو گفتی. نظرت رو قبول دارم، ولی من طراح این طرح نیستم. من فقط بصورت لایه لایه اون رو دوباره در فتوشاپ اجرا کردم.:)
طراحش به نظرم باید همشهری شما باشه. راستی اگه کسی طراح این پوستر رو میشناسه اعلام کنه.

من فایل PSD رو هم فشرده کردم و براتون اینجا قرار میدم. فقط برای اینکه متن ها مشکلی پیدا نکنه باید فونت F_Yaghut از سری فونتهای فارسی ساز مریم روی سیستم شما نصب شده باشه.

فایل PSD:
http://www.mahdifx.com/files/Hijab.rar

موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا