یه شاخه نیلوفر - تم موبایل

dr.mohammad

Member
سلام
حدود یک هفته ای هست که آلبوم یه شاخه نیلوفر محسن چاووشی به صورت رسمی پخش شده و حاجت خیلی از آرزو به دل ها (مثل خودم) برآورده شده. :D
من هم که بیشتر وقتها تحت تاثیر شرایط متحول میشم و دچار جو گرفتگی میشم، نشستم و یک تم موبایل برای محسن خان طراحی کردم.

این تم در حقیقت برای گوشی خودم طراحی شده (k750i) ولی تا جایی که اطلاع دارم با تمام گوشی های سونی اریکسون با صفحه 176 در 220 پیکسل همخونی داره.
یک رینگ تن فوق العاده زیبا هم همراه این تم روی گوشی ریخته میشه که بخشی از آهنگ "کجاست؟ بگو" ی چاووشیه.
تم رو دانلود کنید و اگر خوشتون اومد دعاشو به جون محسن چاووشی بکنید.

پس نوشت: من خیلی تلاش کردم که یک گالری از آثار دوستان با موضوعیت محسن نامجو راه بندازم، ولی مثل اینکه دوستان زیادی از دست من و محسن نامجو شاکی بودند، بعلاوه کسی هم استقبال نکرد (به جز یکی از دوستان عزیزم). ولی باز اون تاپیک پاربرجاست و اگر کسی ایده ای داره، دعوت میکنم که یه نگاهی به اون تاپیک بندازه و یه طرحی بزنه!
:rose: ممنون

آخرین ویرایش:

memol_515

Active Member
ئه؟ چه جالب، عجب حركت خوبي اومدي.

چقدر خوبه كه شما اينقدر اهل موسيقي اي و اينقدر به عناصر موسيقي ملي مون توجه ميكني. دستت درد نكنه.

جالبه همين امروز صبح يه طرح اينچنيني رو، اصلا فكر كنم خودش بود، توي يه دكه اي ديدم. فكر كنم پوستر بود!

اين طراحي خودتونه؟ يا شما فقط اونو تبديل به تم كردي؟

در هر صورت كار بسيار خوبي انجام داديد.

موفق باشيد

dr.mohammad

Member
خیلی ممنون از نظرات دوستانه ی شما :)
اين طراحي خودتونه؟ يا شما فقط اونو تبديل به تم كردي؟
بدون شک اون تصویری که میبینی محسن پشت به ما نشسته و داره ابرها رو سیاحت میکنه، کاور آلبوم یه شاخه نیلوفره که فکر کنم الان همه جا پخش و پلا شده و من به خاطر همین دیگه یاد آوری نکردم که طراحش من نیستم! که البته که من نیستم :shock:
من فقط عکس رو اصلاح کردم و خودم تبدیلش کردم به تم. که اگر حمل بر ریا نشه یکی از زیبا ترین تم هاییه که تا بحال دیدم.
میتونید تصویر اصلی رو، بعلاوه چند والپیپر و اسکرین سیور زیبا از سایت یه شاخه نیلوفر دانلود کنید.
در ضمن، کپی کردن از این تم (به شرط اینکه کسی اسم سازندش رو عوض نکنه!) به هر میزان که تصور بکنید مجازه!

shayanboy

Active Member
ای ول بروبج طرف دار محسن چاوشی :d
راستی من صدام خودشه ها :d
مرسی ممنون
قشنگ بود
با تشکر
شایان

جدیدترین ارسال ها

بالا