یه سوال - پاره کردن صفحه

majid_quds

Member
سلام دوستان عزیز
من آموزش ساخت انیمیشن پاره کردن یک صفحه رو می خوام
خیلی سریع کارم گیره
کمک کنید

mohsensemsarpour

کاربر فعال
یه نکته کوچیک که می خواستم اینجا بیان کنم
دوستان عزیز همه می دونید که کلیه بچه هایی که اینجا زحمت می کشن و فعالیت می کنند بر این باورند که باید بی دریغ به دیگر دوستان کمک کرد ولی روی صحبت من با افرادی مثل این دوستمون هست ایشون انتظار دارند که بچه های مجید آنلاین ماهی رو بهشون بدن باید بگم بچه های مجید آنلاین همیشه و همیشه ماهی گیری رو یاد دادن پس فکر نکنم شما دوست من به این راحتی بتونید از کسی فایل آماده این کار رو بگیرید.

امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید
موفق باشید

به این سایت هم یه سر بزنید شاید چیزی پیدا کردید
www.flashmint.com

majid_quds

Member
سلام به عزیزان که کمک کردن
من نگفتم سورس بدین
من گفتم راهنمایی کنید
همین و بس
چاکر همه شما

++Hadi++

Active Member
سلام دوست عزیزم
چند تا سؤال واسه راهنمایی زودتر و بهتر و راحت تر ...
پاره کردن بصورت استاتیک هست یا داینامیک ؟
یعنی اینکه یه تصویر خود به خود ، پاره می شه و این پاره شدن در حالت کاملا ثابت هست و اگه هزار بار اونو اجرا و پاره کنید ، از یک جا و به یک روش پاره می شه (لبه های پارگی از قبل تعیین و طراحی شده ) یا اینکه وقتی اونو درگ و پاره می کنید ، این پارگی ، شکل و شمایل مختلف می گیره و بسته به مختصاتی از موس که کشیده می شه ، لبه های پارگی هم تنظیم می شه ؟
آیا اینو از ذهن خودتون می گین یا نمونه خاصی از اونو دیدید و علاقمند به یادگیری اون شدید ؟
اگه نمونه ای رو در وب دیدید ، می تونید آدرس اونو در این تایپیک قرار بدید تا بهتر راهنمایی بشید ؟؟؟
بای...

majid_quds

Member
سلام دوست من
استاتیک و پارگی مشخصه و فقط به بار اجرا می شه
به این حالت که 2 تصویر روی هم هسنتد و می خوام اولی رو پاره کنم تا زیری دیده بشه . همین

mshgames

Well-Known Member
سلام
با تشکر از هادی جان بابت توضیحات
آره دقیقا دو روش هست که دومی سخته و باید از کامپوننت و .... استفاده بشه

اما اولی روش بسته به خلاقیت و فکر اون طرف داره( انیماتور) یعنی یه طوری احساس پاره کردنو از طریق فریم به فریم به طرف منتقل کنه از طریق انیمیشن

اینم یه نمونه که خودم ساختم (خیلی سریع این کارو کردم)---- (مراحل برشو می تونی ببینی و مطابق اون برایه خودت درست کنی)
البته سرعت فریم و تعداد فریم خیلی موثره من اینو تو 33 فریم تنظیم کردم

موفق باشی

یا حق

پیوست ها

• Cutter.rar
    106.5 کیلوبایت · بازدیدها: 77

جدیدترین ارسال ها

بالا