[phpNuke] یه سوال مهم در مورد بک آپ گیری

استاد ها من نمیدونم چطور بک اپ یه سایت نیوک رو از یه سرور به سرور دیگه تغییر بدم.. خودم هم موندم... لطفا چطور بگین میشه از ای نینئک بک آپ گرفت و اونو تو سرور دیگه آپ گرید کرد؟؟؟؟

S4DEGH

Well-Known Member
كاش قبل از اينكه موضوع رو مطرح كني يكم تو انجمن ميگشتي ! اين موضوع بار ها گفته شده !

اما اول بايد يه بك آپ كامل بوسيله PHPMyADMIN بگيري و بعد تو سرور جديد و باز بوسيله PHPMyADMIN اون رو آپلود كني !

مراحلشم ساده هست ! مي دوني !؟

مرسی دا

من هم همین روش میخوام میشه بیزحمت لینکشو بدین؟؟؟؟ من نتونستن پیدا کنم... ممنون میشم ها

S4DEGH

Well-Known Member
شما اول بايد به phpmyadmin بري و ديتابيست رو انتخاب كني و بعد بر روي Export كليك كني و در صفحه جديد بر روي sellect All كليك كني تا تمامي كوئري ها انتخاب بشه و بعد در پايين بر روي Save AS و بعد روي gz.zip كليك كني !
بعد بك آپ رو بگيري البته بهتره از none يعني بدون فشرده ساري بك آپ بگيري اينطوري مطمئن تره !
اگرم حجم ديتابيس زياده از از همون gz استفاده كن اما يه چند بار ازش بك آپ بگير و چون تو بعضي مواقع نصفه بك آپ گيري ميشه و در بعضي مواردم باز نميشه !

وقتي بك آپ گرفتي تو سرور جديد به phpmyadmin ميري و ديتابست رو ميسازي و در داخل ديتابيسي كه ساختي روي SQL كليك مي كني و بعد sql رو آپلود ميكني !

همين !

جدیدترین ارسال ها

بالا