یه سوال فوق مبتدی از پریمیر در رابطه با دوربین

سلام
1- من الان چند روزه با پریمیر کارمیکنم و خیلی چیزی بلد نیستم.میخواستم بدونم این تیزرهای تبلیغی که مثلا یه عکسی رو نشون میده بعد دوربین زوم میکنه میره داخلش و یه عکس دیگه نشون میده،یا اینکه مثلا ده تا تصویر رو نشون میده و دوربین روشون حرکت میکنه انگار همه شون توی یه صفحه اند. رو میشه با پریمیر ساخت یا حتما با افتر افکت ساخته میشه؟
2- برای پریمیر میشه موقعیت دوربین ایجاد کرد؟
با تشکر

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
برای این کار شما نیاز به دوربین مجازی ندارین. با موشن در پریمیر تصاویر رو حرکت بدید. با scale هم اندازه تصاویر را کوچک و بزرگ کنید.

برای این کار شما نیاز به دوربین مجازی ندارین. با موشن در پریمیر تصاویر رو حرکت بدید. با scale هم اندازه تصاویر را کوچک و بزرگ کنید.

با موشن که فقط میشه عکسها رو حرکت داد،اما من منظورم از سوال این بود که وقتی داره روی یه عکس حرکت میکنه در پس زمیینه و اطراف عکسهای دیگه ای هم معلوم هستن.بعد هم از عکس رد میشه و عکس بعدی رو نشون میده،این سه تا عکس رو نگاه کن منظورم این نیستا و لی یه چیزایی توی همین مایه،چون فعلا چیزی پیدا نکردم.امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید.

1.png 2.png 3.png

اون scale رو هم اگه یه بار تغییر بدی کلا عوض میشه و نمیشه چند بار تغییر سایز بدی، اگه یه کم توضیح بدید ممنون میشم

آخرین ویرایش:

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
شما می تونید رو چند لایه مختلف تصویرتون رو بچینید و در قسمت موشن و هر جایی می تونید keyframe بسازید . (رو آیکون ساعت کنارشون کلیک کن )
ولی خیلی زمان بر میشه .
پیشنهاد می کنم از پلاگین استفاده کنید .

شما می تونید رو چند لایه مختلف تصویرتون رو بچینید
میشه یه مقدار توضیح بدید که از کجا باید با لایه ها کار کرد.کلا هر چی به مبحث لایه مربوط میشه.

[QUO
TE
=hosein0251;1166315] و در قسمت موشن و هر جایی می تونید keyframe بسازید . (رو آیکون ساعت کنارشون کلیک کن )
ولی خیلی زمان بر میشه . [/QUOTE]

کار با موشن و keyframe رو بلدم ،چه کار دیگه ایمیشه انجام داد که زمان بر نباشه؟
میشه برای هر keyframe سایز تصویر رو تغییر داد.چون الان اگه سایز تغییر کنه توی کلیه زمان ها عوض میشه؟

[QUOTE
=hosein0251;1166315]پیشنهاد می کنم از پلاگین استفاده کنید .[/QUOTE]
اگه پلاگینی دارین برام بزارین.ونحوه استفاده شون روهم بهم بگید.با تشکر

آخرین ویرایش:

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ببخشید ایمان جان . :rose:
لایه ها رو داخل عکس پایین تا حدودی توضیح دادم . برای اطلاعات بیشتر حتما باید خودتون هم کار کنید تا بیشتر دستتون بیاد .

layers%20in%20premier.jpg

یه سری پلاگین مثل پک newblue هست که شبیه این چیزا رو می تونید تو پریمیر در بیارید ولی خیلی ساده تر هست .
اگه بخواهید پیچیده تر کار کنید حتما به افتر افکت نیاز می شه .
:rose:

samadionline

Well-Known Member
سلام
آقای hosein0251 یا دوستان دیگه هیچ کدوم نمیخواید کمک کنید.
من هنوز منتظرم:sad:

به نظر بنده با افترافکت بهتر بشه این حالت رو در آورد.
برای نمونه می تونی از این پروژه استفاده کنی
Photo-Collage-77169
پروژه آماده افترافکت (Photo Collage 77169) با لینک مستقیم | حجم: 291 کیلوبایت | فرمت:AE

save.gif
حجم فايل : 291 کیلوبایت

download.gif
دانلود -
لينك مستقيم

masoud_m

New Member
سلام
در مورد سوال اولتون که می تونین همه رو توی فتوشاپ یه عکس بکنین و بعد همه رو به پریمایر وارد کنین و لایه هایی رو که می خواین جدا کنین.
یا همه رو توی یه صفحه توی پریمایر وارد کنین و اندازه هاشون رو کوچک کنین و بعد هم برای این که روشون بچرخین باید زوم بکنین و جارو عوض بکنین.
سوال دوم هم که با افتر افکت میشه درست کرد.

جدیدترین ارسال ها

بالا