یه سوال فنی درباره Illustrator .::فـــوری::.

hamid

Well-Known Member
با سلام به همه دوستان
من طبق یه آموزش تمام کارارو انجام میدم ولی اونو تو آموزش در میاد واسه من نمیشه
تو اون آموزش بر فرض مثال میاد حرف A رو مینویسه بعد به مسیر Type >>Creay outline میره و این دستور رو اجاره میکنه
بعد ازین یه لایه جدید درست میکنه بعد به منوی Object >>Path >>Offset path میره و این دستورم بهش اعمال میکنه بعد یه سایه پشت سر حرف A درست میشه بعد میره رو اون لایه جدید کلیک و اون سایه رو کپی میکنه تو لایه بعد حرف A رو مشکی پس زمینشو خاکستری میکنه
ن تمام این مسیرارو میرم ولی اون پس زمینه تو اون لایه کپی نمیشه که من رنگش رو عوض کنم من باید یه سیو جدا از پس زمینه داشته باشم و یه سیو جدا از حرف A چون این 2تا فیال رو باید وارد نرم افزار Cinema 4D کنم و اونجا روش کار کنم ممنون میشم کمکم کنید که چیکار کنم نمونه رو هم میزارم

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    118.4 کیلوبایت · بازدیدها: 19

hsajj

Member
hamid جان من از این راه رفتم درست شد :
اول A رو تایپ کردم بعد Type >>Creat outline
بعد بجای ایجاد لایه جدید همون لایه رو کپی کردم و Object >>Path >>Offset path بعد A داخلی رو با direct selection tool انتخاب و حذف کردم اینجوری دو تا لایه جداگانه داریم که رنگاشون رو میشه تغییر داد .
امیدوارم منظورت رو درست فهمیده باشم :rose:

hamid

Well-Known Member
من متوجه نشدم شما چی گفتی :دی اگه میشه عکسی چیزی بزاری ممنون میشم

hsajj

Member
ببین اون راه رو بی خیال !
نوشته رو که تایپ کردی و اون دو تا دستور رو که اجرا کردی ، روی قسمت پس زمینه (همون خاکستریه) دابل کلیک کن ، حالا روش کلیک کن و cut کن حالا روی یه جای خالی صفحه دابل کلیک کن بعد برو به لایه جدید بساز و اونجا paste کن . :green:

جدیدترین ارسال ها

بالا