یه سوال ساده ومبتدی (ساخت فتوکلیپ)

majid_a95

Active Member
من تازه پریمیر یادگرفتم اگه سوالم خیلی مبتدیه شما به پیشرفتگی خودتون ببخشید:green:
چطور میشه واسه 10-20 تا عکس به طور random (تصادفی) افکت گذاشت؟؟ یعنی خود نرم افزار تصادفی واسه عکس افکت بزاره... چون توی یولید این امکان بود پریمیر که حتما باید ........ !! این کار بعضی جاها خیلی کار راه اندازه خداییش....:)......! تشکر پیشاپیش! یا علی:rose:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
والا من هان همه با پریمایر کار کردم چنین چیزی تا حالا احتیاج پیدا نکردم ... فکر نکنم پریمایر اسلاید شو بسازه ...

narciso50

Member
منم توی این چند سالی که کار کردم به همچین موردی بر نخوردم و فکر نمیکنم داشته باشه
اگر متوجه شدین خواهشا به منم بگید آخه واسم جالبه بدونم شاید به کارم بیاد

razzz

New Member
فك نكنم بشه اين كارو انجام داد ولي من يه نرم افزار ساده اي اشتم قبلا به اسم موي3 بود فك كنم عكس فيلم و موزيك رو بهش ميدادي و خودش ضرب اهنگ همه چيشو تنظيم ميكرد جالب بود اما پريمير همچين امكاني رو نداره

sibesabz14

Member
شما ميتوني براي ساخت اسلايد شو از نرم افزار مخصوص اين كار به اسم Photodex ProShow Gold استفاده كني .
اين نرم افزار انواع فرمتهاي مورد نياز براي خروجي رو داره . از جمله AVI و حتي EXE ا! فرمت Exe تمام تصاويرتون رو بدون كوچكترين افت كيفيت در يك فايل اجرايي EXE كه نيازي به هيچ برنامه ي اجرا كننده ي مخصوصي هم نيست به همراه تمام افكتهايي كه بر روي اونها گذاشتيد قرار ميده . كيفيت Exe حتي از AVI هم بيشتره !!

ميتوني از لينك زير دانلودش كني :
http://kamyabonline.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7626

جدیدترین ارسال ها

بالا