یه سوال در مورد ارتباط فلش با DataBase

alirezamx

New Member
با سلام خدمت دوستان
من یه سوالی در مورد ارتباط فلش و Data Base دارم.
ما یه نرم افزار چند رسانه ای برای معرفی یه سازمانی داریم می سازیم.به این صورت که ساختمان این سازمان رو سه بعدی طراحی کردیم و باید برای رفتن به هر کدوم از اتاقای سازمان روی اسمش کلیک می کنیم و یه انیمیشن پخش میشه و سپس اطلاعات اون اتاق رو نمایش میده.
بخش های سه بعدی رو با نرم افزار مایا و بقیش رو با فلش پیاده سازی می کنیم.
حالا موضوع اینه که اطلاعات این اتاقا مدام Update میشه و من باید از یه Data Base استفاده کنم.
می خوام بدونم خود فلش Data Base داره یا اگه نداره میشه از SQL Server استفاده کرد؟
جاهای دیگه فروم دیدم درباره این موضوع بحث کردن ولی فقط گفتن با PHP یا ASP میشه؟
ممنون اگه کمک کنین.

amird

خبرگان انجمن فلش
فلش خودش به صورت مستقیم نمی تونه با دیتابیس ارتباط برقرار و همونطور هم که توی انجمن دیدید باید با یکی از زبان های سمت سرور مثل Asp یا php به دیتابیس وصل بشید و بعدش اطلاعات رو با استفاده از اونها به فلش بفرستید تا کارتون راه بیافته . یه مقداری دردسر داره ولی خوب مهم اینه که میشه
موفق باشید

alirezamx

New Member
ممنون از راهنماییت دوست عزیز
یعنی فقط با زبان های سمت سرور میشه این کارو کرد؟مثلا با #C نمیشه؟
اگه بخوام به جای Data Base از XML استفاده کنم چه طور؟ میشه این کارو کرد؟

amird

خبرگان انجمن فلش
ببین اصولا C# هم مثل ASP هست دیگه به Sql server وصل می شه . بنابراین نباید مشکلی پیش بیاد (البته من تا حالا با c# کار نکردم برا همین نمی تونم بیشتر بگم )
از همش راحتتر هم همین xml هست فقط باید نحوه ارتباط فلش رو با زبان ها خارجی بلد باشید . که توی هیمن انجمن نمونه هایی از این کار وجود داره . در کل کاری می خواهید انجام بدید شدنی هست ! البته باکمی تلاش :wink:

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا