یه سوال درباره پایتون در visual studio code داشتم

taha.tb

New Member
ببخشید من چند سوال داشتم درباره برنامه نویسی پایتون در visual studio code ممنون میشم جواب بدید.
1_در ویژوال استادیو چجوری میشود به سرعت کد را اجرا کرد.برای مثال در برنامه خود python یا pycharm یا بعضی جا های دیگر میشود کد را به سرعت اجرا کرد. بر فرض مثال وقتی در بعضی از این برنامه های مینویسی "a=2" بعد مینویسی a بعد اینتر میزنی برات مینویسه 2، جواب کدت رو میده(یا به عبارتی کد را اجرا میکند).ولی در ویژوال استادیو اصلا کد را اجرا نمیکنه.هر کاری میکنم نمیشه.کد رو run میکنم هم نمیشه.میخواستم ببینم امکان اجرا کد در ویژوال استادیو هست یا نه اگر میشه به صورت دقیق توضیح دهید.
2_من زبان پایتون را برای زیان هوش مصنوعی میخوام یاد بگیرم(شنیدم پایتون در نوشتن کد در هوش مصنوعی باز تر است و بیشتر میتوان با ان در هوش مصنوعی پیشرفت کرد) و میخواهم هوش مصنوعی را یاد بگیرم اما هیچ اموزش درست و حسابی پیدا نمیکنم که به زبان فارسی باشد و من بتوانم بفهمم و کامل یاد بگیرم. اگر شما مرجع کاملی درباره یادگیری هوش مصنوعی باشد که به زبان فارسی و رایگان باشد و از صفر تا صد کد نویسی هوش مصنوعی یادگیری عمیق و ... را یاد بدهد(مثل بعضی از سایت ها نباشد تعوری توضیح میدهد و یا فقط الگوریتم را توضیح میدهد یا فقط نحوه کار هوش مصنوعی و در چه جا هایی به کار میرود نباشد) را به من بگویید بسیار متشکر میشم.
بازم ممنون وقت میزارید. باتشکر.
لطفا سریعا جواب بدید.

the_king

مدیرکل انجمن
ببخشید من چند سوال داشتم درباره برنامه نویسی پایتون در visual studio code ممنون میشم جواب بدید.
1_در ویژوال استادیو چجوری میشود به سرعت کد را اجرا کرد.برای مثال در برنامه خود python یا pycharm یا بعضی جا های دیگر میشود کد را به سرعت اجرا کرد. بر فرض مثال وقتی در بعضی از این برنامه های مینویسی "a=2" بعد مینویسی a بعد اینتر میزنی برات مینویسه 2، جواب کدت رو میده(یا به عبارتی کد را اجرا میکند).ولی در ویژوال استادیو اصلا کد را اجرا نمیکنه.هر کاری میکنم نمیشه.کد رو run میکنم هم نمیشه.میخواستم ببینم امکان اجرا کد در ویژوال استادیو هست یا نه اگر میشه به صورت دقیق توضیح دهید.
در Visual Studio پنجره Immediate Window برای اینجور موارد هست که داخلش مقدار متغیر ها رو مثل a=5 تغییر بدهید یا مقدار فعلی شون رو مثل a نمایش بدهید یا حاصل یک عبارتی مثل a+2 رو بدست بیاورید، ولی در Visual Studio Code این Immediate Window وجود نداره. اگر Extension خاصی برای این منظور وجود داشته باشه هم اطلاعی ازش ندارم.
2_من زبان پایتون را برای زیان هوش مصنوعی میخوام یاد بگیرم(شنیدم پایتون در نوشتن کد در هوش مصنوعی باز تر است و بیشتر میتوان با ان در هوش مصنوعی پیشرفت کرد) و میخواهم هوش مصنوعی را یاد بگیرم اما هیچ اموزش درست و حسابی پیدا نمیکنم که به زبان فارسی باشد و من بتوانم بفهمم و کامل یاد بگیرم. اگر شما مرجع کاملی درباره یادگیری هوش مصنوعی باشد که به زبان فارسی و رایگان باشد و از صفر تا صد کد نویسی هوش مصنوعی یادگیری عمیق و ... را یاد بدهد(مثل بعضی از سایت ها نباشد تعوری توضیح میدهد و یا فقط الگوریتم را توضیح میدهد یا فقط نحوه کار هوش مصنوعی و در چه جا هایی به کار میرود نباشد) را به من بگویید بسیار متشکر میشم.
یک کتاب نمیتونه هوش مصنوعی صفر تا صد رو یاد بده، یکی دو کاربرد و یا چند تا متد مشخص که نیست، هوش مصنوعی در کاربرد های کاملا متفاوتی بکار میره که هر کدوم پیش زمینه های تخصصی خودش رو داره و الگوریتم ها و متد هایی که در حال حاضر موجود هستند هم به مباحث اون کاربرد خاص وابسته است. برای همینه که هر کتابی که بصورت عمومی و کلی به هوش مصنوعی میپردازه در حد کلی گویی و مباحث سطحی است.
همونطور که جراحی هر قسمتی از بدن دانش و تخصص خودش رو میخواد و کتاب جراحی مغز و اعصاب با کتاب جراحی دهان و فک مباحث متفاوتی داره.

ممکنه فردی در یک کاربرد خاص از هوش مصنوعی تخصص داشته باشه ولی الزاما در سایر کاربرد های هوش مصنوعی دانش کافی نداره.
اگر بخواهید هوش مصنوعی رو یاد بگیرید باید روی کاربرد خاصی از هوش مصنوعی متمرکز بشوید و مباحث مرتبط با اون کاربرد خاص رو تعقیب کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا