یه سوال خیلی مهم

araz1991

New Member
با سلام

من یک وبلاگ بلاگفا دارم که بازدید کننده اش بالای ده هزار نفر در روز است و بالای 5000 نفرش از طریق گوگل وارد وبلاگ من می شوند و یک دامین هم روش گذاشتم

من قصد دارم الان وبلاگم رو تبدیل به سایت کنم و یا از وردپرس و یا از جوملا استفاده خواهم کرد و تمامی مطالب وبلاگ رو که بالای 1500 پست می باشد رو قصد دارم به وبسایت جدیدم انتقال بدهم

حال من چند تا سوال دارم

یکی این که می تونم طریقه آدرس دهی سایت جدید رو به صورت بلاگفا در بیارم تا بازدید کننده های گوگل رو از دست ندم و هر لینکی از وبسایت ما توش ثیت شده با کلیک برروی اون وارد همون مطلب البته تو وبسایتم بشه به صورت مثال زیر

http://mysite.in/post/1309

یعنی الان لینکهای من به این صورت از طریق گوگل قابل دسترس خواهند بود . می خواستم بدونم میشه نحوه آدرس دهی وبسایت جدیدم رو طوری بکنم که مثلا یه کلمه post بعد از / بیاد و بعد شماره همون پست تا از طریق گوگل به این صفحه وبسایتم رجوع داده بشه ؟؟؟؟؟؟

به سوال دیگه هم داشتم به نظرتون برای این تعداد بازدید کننده در روز هاستم رو چند گیگ بگیرم خوبه تا پهنای باندش مناسب باشه

ممنون میشم هر چه سریعتر مدیر این بخش و یا سایر اعضا بهم کمک کنند

Cisco

مدیر انجمن
سلام
قبل از همه چیز :
b1 - هر مبحث باید عنوانی داشته باشد که خلاصه ای از موضوع آن مبحث باشد، از عناوین مبهم و کلی استفاده نکنید.
  b2 - در عنوان مبحث از بکارگیری عبارات اضافی همانند کمک فوری، تو رو خدا کمک کنید و ... خودداری کنید.
....
برای هاست اگر فقط مطلب می نویسید , نیاز به فضای زیادی ندارید و پهنای باند بالا با توجه به حجم کلی سایت و بازدید روزانه نیاز دارید.
این کاری هم که می خواید شما بکنید , کار پردردسری و می توانید دامین خودتون رو ثبت کنید و به بلاگفا متصلش کنید . اینطوری دیگه به هاست هم نیاز ندارید و ورودی های گوگل شما هم از بین نمی روند.
موفق باشید.

araz1991

New Member
نحوه آدرس دهی

دامینم رو ثبت کردم . و می خوام هاست بگیرم وسرور رو انتفال بدم

لطف کن بگو آدرس دهی اونجوری میشه یا نه ؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا