یه سوال ؟

amirreza_13

New Member
با سلام خدمت دوستان عزیز

من یک فایل وکتور دارم با پسوند iL که در داخل این وکتور تعداد زیادی اشکال و آرم های مختلف هست .

من بین تمام اون ها فقط به یکیشون نیاز دارم اما نمیدونم باید چه طوری اون یکی رو از بقیه جدا کنم ؟

در ضمن من چه طوری میتونم به دون افت کیفیت اونو ببرم تو فتوشاپ ؟

من میخوام از این شکل وکتوری تو یک طراحی فلکسی استفاده کنم واسه همین میخوام خیلی بزرگش کنم و کیفیتشم افت نکنه ؟

راستی اصلا امکان داره یک فلکسی 1 متر در 3 متر رو تو خود ایل طراحی کرد ؟

مرسی .

NAKOOT

Well-Known Member
خیلی راحت با خود ابزار سلکت AI اون رو انتخاب کن و یه صفحه توی فتوشاپ با اندازه دلخواه ای که می خوای باز کن و از AI به PS کپی پیست کن ...
به همین راحتی بدون افت کیفیت کار میاد تو فتوشاپ
AddEmoticons00525.gif

در ضمن اگه با AI نتونی فلکسی بزنی با چی می خوای بزنی؟! AI ساخته شده برای این کار ...
AddEmoticons0054.gif

amirreza_13

New Member
مرسی

راستش من اولین باره که دارم محیط این نرم افزارو میبینم و اصلا طرز کار باهاش رو یاد ندارم .

همون طوری که گفتی از تو ایل کشیدمش تو فتو شاپ درسته بدون افت کیفیت اومد اما وقتی میخوای تو فتوشاپ روش کار کنی میگه باید تبدیل بشه به یک place که وقتی این کارو میکنی دوباره پیکسلی میشه .

بگذریم .

بریم سره اصل مطلب من در حال حاضر من تمام کارهای طراحی رو با فتوشاپ انجام میدم اما تو این فروم با نرم افزار ایل آشنا شدم و خریدمش هم CS3 10 انگلیسی و هم CS3 10 ME که فارسی نویسی مستقیم داره .

که البته اون نسخه ME رو نمیدونم چرا نصب نمیکنه یک پیغام خطا میده :

untitled00.JPG

در مورد طراحی فلکسی هم من تا به حال هر کی رو دیدم با فتو شاپ کار میکرده اما خوب این جور که شما میگی با ایل خیلی بهتر میشه کار کرد .

در حال حاضر تنها مشکل من اینه که نمیتونم تو ایل فارسی بنویسم و خب اون نسخه فارسی هم نصب نمیشه !!

اگر لطف کنی بگی اون پیغام خطا واسه چیه ؟؟؟

اینم بگم من در حال حاضر فتوشاپ 10 نسخه خاورمیانه رو نصب کردم و استفاده میکنم .

مرسی .

MHD3D

Member
برای حل مشکل object مورد نطر رو تا حد ممکن و نیاز بزرگ کن بعد ببر تو فوتوشاپ
ضمنا اگه تایپت چند کلمه است یک راه سخت و خسته کننده برای تایپ فارسی هست.
تو منوی type زیر منوی Glyphs میتونی هر حرفی رو نیاز داری پیدا کنی و با کلیک روی اون متنت رو تایپ کنی.(البته به صورت بر عکس) کار خسته کننده ای اما بالاخره مشکل حل میشه.(یادت باشه قبل از همه این مراحل ابزار تایپ رو فعال کنی)

NAKOOT

Well-Known Member
شما باید نسخه انگلیسی رو از سیستم پاک کنی بتونی نسخه ME رو نصب کنی ...
فتوشاپ برای فلکسی خیلی عالیه ولی وقتی صفحاتی با ابعاد بزرگ توش باز می کنی سنگین می شه ...
بهترین کار اینه عکس ها رو توی فتوشاپ ادیت کنی توی ایل ببندی کارت رو ...

جدیدترین ارسال ها

بالا