یه سوال؟!

shadiballaa

New Member
سلام یه سوال دارم راجب پروژه های ادیوس :
من پروژه های آماده رو که باز میکنم دو تا سکانس داره،سکانس اول پروژه میکس شده وسکانس دوم فیلم خام که بعد از تنظیم میتونیم خروجی بگیریم حالا من میخام بدونم چه طوری سکانس اول با سکانس دوم در ارتباطه ،در واقع میخام خودم پروژه ای بسازم که اگه فیلم رو پاک کردم وفیلم دیگه ای رو جاش گذاشتم مثل پروژه های مونتاژ بتونم از سکانس اول خروجی بگیرم یعنی فیلم خام توی سکانس دوم پاک شد مشکلی برای پروژه نباشه چه طوری میتونم خودم پروژه مونتاژ حاضر کنم؟
اگه بتونین زود جوابم رو بدید ازتون ممنونم

studio max

Member
باسلام.جواب شمافقط در استودیو مکس است برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

09165064821
09367551047
[email protected]

..:::اگر دکمه تشکر روبزنی ثواب میگیری و در قیامت اعتبار شارژحسناتت میره بالا :::..

آخرین ویرایش:

mnh40

Well-Known Member
در جواب دوست خوبم باید بگم که برای ساخت پروژه های آماده لازم نیست که کار شاقی انجام بدید در زیر توضیخ میدم :
1 . در پنجره bin یک پوشه درست کنید و اسمش رو بزارید فیلم ( و داخل اون فیلم یا کلیپ های خودتون رو بزارید داخلش بعد شماره گذاری کنید مثلا ( 1.2.3.4,.....) , پوشه دوم رو مختص عکس و به صورت قبل شماره گزاری کنید و پوشه سوم رو آهنگ
2. بعد که فیلمتون رو ویرایش کردید و کارتون تموم شد از این به بعد جای فیلم اصلی هرفیلمی رو بزارید جای فیلم قبلی رو میگیره به صورتی که اگر فیلم یا عکسی که میخواهید جایگزین کنید رو به همون صورت شماره گزاری کنید بعد جای گذاری کنید نتیجه رو مشاهده خواهید کرد

موفق باشید
:rose:

studio max

Member
دوست عزیزمون منظورش ساخت سینگ است

..:::اگر دکمه تشکر روبزنی ثواب میگیری و در قیامت اعتبار شارژحسناتت میره بالا :::..

آخرین ویرایش:

studio max

Member
باسلام.

1_ Ctrl+Shift+N که این گزینه Sequence است
2_می بینی که 2 تا Sequence داری یکی به نامSequence1و دومی Sequence2 است
3_هالابایداسم این دوتاSequence راتغییر بدی روی هرSequence کیک راست میکنی و گزینه دو که به نام Sequence settings را انتخاب کن و اسم اولی رو فیلم اصلی و دومی رو میکس شده بزار
4_الان توی Sequence2 وارد شو وازپنجره Bin نوشته هرسکانسی که اسم راعوض کردی هست سکانس فیلم اصلی را در اینجا که داخل ادیوس درگ کن یعنی بکش بندار داخل
5_الان در سکانس فیلم اصلی یه فیلمی بزار بعد برو در سکانس میکس شده ببین اومده اگه اومده میتونی میکسش کنی صداگزاری میکنی و...

مبحث جدا: میتونی یک سکانس جدیدی درست کنی که از دستور بالاگزینه 1و2و3 بعد اسمشو خروجی بزاری
و وارد سکانس خروجی میشی وپنجره Bin راباز میکنی وسکانس میکس شده را وارد خروجی میکنی

موفق و موید باشی:cool:

..:::اگر دکمه تشکر روبزنی ثواب میگیری و در قیامت اعتبار شارژحسناتت میره بالا
:::..

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا