یه راهکار مناسب در پاسخ به تحریم سیپنل

sepehr10

Banned
سلام دوستان . همانطور که مستحضرید سیپنل جدیدا خیلی حساس شده به هاستنگ های ایرانی . به نظر بنده بهترین کار حمایت گروهی تمام هاستینگ ها از یه کنترل پنل دیگه هست و یه توافق با شرکت سازنده که هیچ مشکلی برای ما بوجود نیاره و نیاز های ما رو تامین کنه . شرکت طرف قرار داد هم 100% از تصمیم ایرانی ها برای استفاده از پنلش استقبال میکنه .
به نظر بنده direct admin بهترین گزینه هست . بهتره در همین تاپیک انتظارات افراد از دایرکت ادمین مطرح بشه . تا بتونیم باهاشون صحبت کنیم . اینطوری هم ما از دایرکت ادمین حمایت خواهیم کرد هم اونا از ما و 100% درخواست های ما رو مبنی بر افزودن یک سری امکانات جدی خواهند گرفت .

RapidSharez

New Member
موافقم ولی به نظر من هیچ یک از اینها برای ایرانی ها جای cPanel رو نمیگیره !

sepehr10

Banned
درست . هیچ چیز سیپنل نمیشه . ولی خودتون ببینید . سیپنل از کجا شروع کرد ؟ یعنی واقعا اگه تمام هاستینگ های ایرانی حمایتشون رو از دایرکت ادمین اعلام کنند ( که فروش دایرکت ادمین دو برابر یا بیشتر خواهد شد ) دایرکت ادمین هم پیشرفت نمیکنه ؟ و آیا اگه ازش درخواستی بکنیم اون هم از ما حمایت نمیکنه ؟
ما از دایرکت ادمین استفاده خواهیم کرد و درخواستمون نزدیک کردن قابلیت ها به سیپنل هست .

J4vad

Member
Directadmin مناسب و در برخی مسائل از Cpanel بهتر عمل کرده است.

پشتیبانی بسیار قوی تر نسبت به Cpanel را دارا می باشد.

دوستانی که که خواستار تبدیل هستند بنده می توانم انجام دهم با ایمیل [email protected] مکاتبه کنید.

موفق باشید./

1240

Banned
با درود
اصلا نمیشه با direct admin کار کرد.
خیلی مبتدی هست.
فقط cPanel

والله اگه به من بگن بیا اسکریپتی که قصاب سر کوچه نوشت کار کن حاضرم تا با این سی پنل!
این بچه های مجید آنلاین که رفتن اون رو اعتراض را امضا کردن به نظر من که آبروی کل ملت رو بردند
اصلا داریم به چی اعتراض می کنیم؟ سی پنل می گه نمی خواد سرویسش رو به ما ارائه بده اون وقت ما داریم با این اعتراض نامه ها و امضا های مسخره می گیم که : ما بی عرضه هستیم.کل وب ما تو دست امریکاست.ما هیچی حالیمون نمیشه.تو رو خدا ما رو کمک کنین.
مگه غیر اینه؟
واقعا دستمریزاد به غیرت ایرانی اریایی با این مسخره بازی هایی که راه انداختن

J4vad

Member
بعد از Cpanel در حال حاضر Directadmin حرف اول را میزند .

1240 گرامی از خوبی های Directadmin هم نباید گذشت ! برخی امکانات از Cpanel بهتر کار کرده .

موفق باشید.

شما چرا فکر می کنید همون چیزهایی که شما می دونید خوبه ؟
شاید چیزهای بهتری هم باشه

Cyber-DL

Member
یکی از مشکلات Cpanel باگی بودن اون است که هر روز براش یک باگ میاد . نکته امنیتی رو برای کنترل پنل جدید رو در نظر گرفت

websamancom

Well-Known Member
سلام
بنظر من بریم سراغ چینیها هاست وارز به مزاج ما ایرانیها هم میاد بعد برا همه مشتریانمون فروم ویبولتین رایگان نصب میکنیم تا یک کم ما هم اونا رو گوش مالی بدیم نرم افزارهای ماکرو سافت هم میزاریم همه دانلود کنند

سلام
بنظر من بریم سراغ چینیها هاست وارز به مزاج ما ایرانیها هم میاد بعد برا همه مشتریانمون فروم ویبولتین رایگان نصب میکنیم تا یک کم ما هم اونا رو گوش مالی بدیم نرم افزارهای ماکرو سافت هم میزاریم همه دانلود کنند
عجبا...فکر فوق العاده ای کردی
اونا هنوز کپی رایت ایرانی رو نشناختن...کف خواهد کرد

li44

Member
من شنیدم directadmin از zip پشتیبانی نمیکنه.درسته؟
پیشنهاد میکنم دوستان هر برنامه ای رو میشناسن که میتونه جایگزین cpanel باشه رو معرفی کنند تا ایشالله همه با هم به یه برنامه حال بدیم تا اونم به ما حال بده
نظرم اینه که اول بهترین گزینه رو پیدا کنیم بعد بریم جولو

hypermatrix

Member
دایرکت ادماین موارد قدرتمند زیادی داره ، پلسک هم در بعضی دیگه از موارد صاحب قدرت هست. به طوری که یه جاهایی به سی پنل هم ترجیح داده میشه

به هر حال، یکی از دلایل اینکه بعضی از دوستان از سی پنل به عنوان بهترین کنترل پنل یاد می کنند، عادت کردن به محیط اون هست ( البته از یوزر فرند بودن اون نباید گذشت )

پیشنهاد میکنم دوستان هر برنامه ای رو میشناسن که میتونه جایگزین cpanel باشه رو معرفی کنند تا ایشالله همه با هم به یه برنامه حال بدیم تا اونم به ما حال بده

li44

Member

directadmin از zip پشتیبانی نمیکنه؟

spsgorgan

Active Member
پلسک کاملا قدرتمند
سی پنل کاملا یوزرفرندلی
ایکس ال ادمین رایگان
دایرکت ادمین بدون تحریم

سلکت یور کنترل پنل (select your control panle)

اینقدر بحث نداره بخدا !

جدیدترین ارسال ها

بالا