یه تمپلت خیلی خیلی باحال

saman_sweden

Active Member
h_a_s_co گفت:
سامان جان دمت گرم 8) ولى راستشو بخواى ما هم ديگه كم كم داريم شك ميكنيم :wink:

اميدوارم كه ...... :!:
نه عزيزم استباه برداشت نكنيد ابن من بودم كه اشتباه كردم درضمن اين آخرين نوشته آقا روزبه را توجه كنيد ايشون تلاش خودشونو مي كنند
نوشنه آقا روزبه
دست شما درد نکنه. فضا رو بدین تا منم آپ لودش کنم

roozbeh007

Member
آقا به خدا من فایل رو آپ لود کردم. آقا مجید شما بیا یه چیزی بگو!
ایشون باید لینک دریافتشو اینجا بزاره.
آقا سامان همونطور که گفتم از اینجورنگرانیها پیش میاد و مطمعناً هم دلیلش امنیت کاربران هستش. اتقاقاً من خیلی خوشحالم که افرادی مثل شما هستن که اینقدر به اینجور چیزا توجه میکنن.
آقا مجید پس این لینک چی شد؟ :wink:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
ولي خودمونيما آقا عجب تمپليتيه!!! 8O

آقا مطمئني كه اين مجاني هستش؟ :wink:

آخه تمام فونتاشو فايلهاي PSD و همه چيزش هست تازه چي اينقدرم ترو تميزه..
آقا دستت دردنكنه اكر بازم داشتي بفرست بالا

مخلصيم

مجيد

roozbeh007

Member
خواهش میکنم آقا مجید. خوشحالم که خوشت اومد. ایشالا بقیه کاربرا هم باهاش هال میکنن.
عرض کنم که اینا مجانی نیستن. قیمت پک کامل اینا (همراه با فونت، ورژن اچ تی ام ال و فایل فلش ، نمونه های لوگو) بین 400 تا 999 دلار هستش (با حق کپی رایت و همه چیز). نا سلامتی این یه دیزاین پروفشناله :oops:
. دروغ چرا؟ حدود 200 تا تمپلت با همین کیفیت با موضوع های مختلف دارم. اگه شرایطش پیش اومد اونا رو هم یکی یکی آپ لد میکنم.

nsboss

Member
آقا دمت گرم
انشاءا... موقعيت پيش ميآد و اونها رو هم آپلود ميكنين:)

behsa

Member
roozbeh007 گفت:
خواهش میکنم آقا مجید. خوشحالم که خوشت اومد. ایشالا بقیه کاربرا هم باهاش هال میکنن.
عرض کنم که اینا مجانی نیستن. قیمت پک کامل اینا (همراه با فونت، ورژن اچ تی ام ال و فایل فلش ، نمونه های لوگو) بین 400 تا 999 دلار هستش (با حق کپی رایت و همه چیز). نا سلامتی این یه دیزاین پروفشناله :oops:
. دروغ چرا؟ حدود 200 تا تمپلت با همین کیفیت با موضوع های مختلف دارم. اگه شرایطش پیش اومد اونا رو هم یکی یکی آپ لد میکنم.

نکته ای که برای من جالب هست و فکر کنم برای دوستان هم همینطور باشد این هست که این 200 را از کجا گیر آوردید؟ دوست عزیز

behsa

Member
roozbeh007 گفت:
از یکی از همکارام گرفتم. راستی شما خودت فایل رو دریافت کردی؟

آره گرفتم. واقعا عالي هست. مگر چطور؟ آقا زحمت بقيشو هم بكشيد.

راستي موندم كه چه كسي ميخواد از اين استفاده كنه؟ :wink:

behsa

Member
roozbeh007 گفت:
بله. خودشه.
ولی سایت کار نمی کنه چرا؟

من روي اين لينك بالايي كه كليك ميكنم. ميتونم وارد سايت بشم. اما لينكهاي داخلش كار نميكنه. در واقع كارگرامن در اين سايت مشغول به كار هستند. :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا