یه بکگراند ( اولین کارمه) مشكلش برطرف شد

mahdi zarei

Member
سلام این اولین کارمه امیدوارم تحویلش بگیرید هر مشکلی هم داره بگید چون خودم هم میدونم پر مشکل
من یه چند وقتی نیستم آخه
RAM
کامپیوترم سوخته رفتم از بچه ها قرض گرفتم فردا (امروز) باید پسش ببرم تا ببینم کی میتونم یه نوعش رو بخرم

wallmmz.jpg

Hamed_jon

Member
آقا عكست ديده نميشه!!!!
تو sharemation ذخيره كردي بايد سطح دسترسي شو برداري.
ممنون

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
از نظر رنگ و ايده كار قشنگي شده ولي خوب همونطور كه خودتون اشاره كرديد يه مشكلات كوچكي داره كه برات مينويسم:
1 - اگه مكان پروانه رو در كادر كمي به چپ يا راست متمايل ميكردي بهتر بود( در اولين فرصت مقاله اي براي اين مورد يعني نقاط طلايي تصوير براتون مينويسم). منظورم اينه كه نبايد پروانه رو كه سوژه اصلي كارت هست در مركز تصوير ميذاشتي.

2 - خطوط مارپيچي رو خوب در آوردي ولي در ضخامت اونها تجديد نظر كن و كمي به ضخامتشون اضافه كن چون اينجوري بيننده رو اذيت ميكنه. حتي ميتوني با كمي تغيير رنگ اين مشكل رو برطرف كني.

3 - در انتخاب نوع فونت و طرز قرار گرفتن اون در تصوير و همينطور اندازه اون دقت لازم رو بخرج ندادي كه خوب با تمرين بيشتر و ديدن يكي دو كار خوب بيشتر ؛ اين مشكل به خودي خود رفع ميشه.
هرچند كه مطالعه به بهبود اين مورد سرعت بيشتري مي بخشه.

در كل اينكه بعنوان اولين كار فوق العاده است.
اميدوارم كارهاي بهتر شما رو در آينده نزديك ببينم.
موفق باشي دوست من.

Mandana

Active Member
با توجه به اينكه اولين كارته جالب شده.ولي به نظر منكه با توجه به رنگ و حالتش بدرد بك گراند نميخوره

Scorpio

Member
مهدي جان دستت درد نكنه ... والپيپر قشنگيه ... فقط از نظر روانشناسي رنگش براي بك گراند يكم دلگيره

در كل كار جالبيه ، موفق باشي

علي

جدیدترین ارسال ها

بالا