یه برنامه جالب از تیره یاهو! پوستان

overcrash

Active Member
میگن یه برنامه جالب درمورذ یاهو هست که میتونی offlina هارو ببینی بدون اینکه ازبین بره! یعنی اگه بازم وارد id بشی باز همون offlin هش هستش و تازه میشه با اون برنامه به id وصل شد که رو یه کامپیوتر دیگه وصل هست و همزمان pm هارو دید!!!!
(چقدر باحالم من! نه؟)
آقا کسی اینو داره؟!:neutral:

YTERROR

Active Member
همچین برنامه ای وجود نداره فقط یک نوع برنامه هست که جدید هم نیست که می تونی آفلاینها رو بدون استفاده را ساهومسنجر ببینی ولی در هر صورت چون لوگین بمیشه آفلاینات دفعه بعد که لوگین کنی پاک شدن دلیل اینم که آفلایناتون پاک میشه قبلا هم گفتم بخاطر محدود کردن تکست چت یاهومسنجره دیگه تویی دنیا به ج ایارانی جماعت کمتر کسی آفلاین بصورت تکست می زاره همه یا ایمل می زنند یا این که بصورت صوتی می زارن

overcrash

Active Member
من اصلا راجب اینکه چرا offline پاک میشه مشکل ندارم!
ولی یکی گفت همچین برنامه ای هست
فکر کنم در زمینه یاهو کاری نیست ک انجام نشده باشه

YTERROR گفت:
همچین برنامه ای وجود نداره فقط یک نوع برنامه هست که جدید هم نیست که می تونی آفلاینها رو بدون استفاده را ساهومسنجر ببینی ولی در هر صورت چون لوگین بمیشه آفلاینات دفعه بعد که لوگین کنی پاک شدن دلیل اینم که آفلایناتون پاک میشه قبلا هم گفتم بخاطر محدود کردن تکست چت یاهومسنجره دیگه تویی دنیا به ج ایارانی جماعت کمتر کسی آفلاین بصورت تکست می زاره همه یا ایمل می زنند یا این که بصورت صوتی می زارن

محدود کردن تکست چت یاهومسنجره یعنی چی یعنی off تکست نمیشه

YTERROR

Active Member
تا چند مدیت دیگه نه نمیشه اصلا این یک کار مسخره اگه کسی کاری داره باید ایمیل بزنه نه که 100 تا پیام کوتاه بزاره و کسی هم که واقعا کار داره می تونه تا حجم 2 مگابایت پیام صوتی بصورت آفلاین بزاره و طرف وقتی وارد آی دیش میشه گوش کنه

در مورد سوال شما هم بله برنامه که برای این کار خیلی زیاده که میشه بدون لوگین کردن چک کنی ولی لزومی نداره وقتی خود یاهومسنجر هست همچین کاری رو یکنی اگه خواستی تویی سایت یاهوترورو توضیحات داده شده

جدیدترین ارسال ها

بالا