یه آموزش ساده (برداشتن ابرو با فوتوشاپ)

Dream graphic

New Member
قبل از اینکه شروع کنم : این آموزش را برای افراد مبتدی که برای سرگرمی با فوتوشاپ کار می کنند(مثل خودم) مناسبه البته نرم افزارهایی هست که این کار را انجام میده ولی ما می خواهیم با فوتوشاپ این کارو انجام بدیم.
اول باید از از منوی Filter ، گزینه Liquify را انتخاب کنیم .
در سمت چپ پنجره باز شده آیکون هایی را می بینید که کلی کار باهر کدومش میشه انجام داد اما ما برای برداشتن ابرو بیشتر با دوتا از این آیکن ها سروکار داریم (A،B)
014737.jpg

A.از شکلش باید متوجه بشوید که چه کاری انجام می دهد(شبیه همون دست داخل نوار ابزاره )با انتخاب این آیکن شما می توانید یک قسمت از تصویر را جابجا کنید (خودتون امتحان کنید)
B.همین طور که از قیافش پیداست با این ابزار میشه یه قسمت از تصویر را جمع کرد البته بیشتر کار ما رو هم این ابزار انجام خواهد داد.
شاید متوجه شده باشید که چطوری می خواهم ابرو را باریک ( بردارم) کنم
البته این کار بیشتر از اینکه تخصص بخواهد سلیقه می خواهد
شما می توانید قسمت هایی از ابرو که می خواهید باریک کنید با ابزار Pucker (همون B ) باریک کنید ، اولش سخته ولی با تمرین همه چیز درست میشه :wink: .
توجه: با این فیلتر میشه بینی را هم کوچک کرد.
005607.jpg

092139.jpg

•راستی از اونجایی که من تا حالا ابرو برنداشتم:cool: - به نظر استادهای این کار (دختر خانم ها :oops: )- ابروهای خانم Shania twine نا متقارنه و باید بیشتر روش کار بشه .

di@n@

Member
میگما شما آقایون هم آب نمی بینید والا شناگرای قابلی هستید (شوخی بود)... خیلی هم خوب شده خسته نباشید

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
خيلي جالب بود .ممنون . بازم از اين آموزشها بذار ( در مورد روتوش صورت يا عكس )

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
لطفا تاپيكاي قديمي رو براي تشكر و ... مطرح نكنيد. دوست عزيز اگر يه جستجوي ساده كني درباره رتوش و ... تاپيكاي زيادي زده شده. يكي از بحثهاي آموزشهاي گروهي هم مربوط به همين موضوع رتوش بود.

Erfan

Active Member
آموزش قشنگي بود ... برقرار باشيد ....

مخلصيم, بارزام @

جدیدترین ارسال ها

بالا