یاهو پسوردم رو قبول نمیکنه.

has1

New Member
سلام
سال نو رو تبریک میگم
من چند روز پیش پسورد ایمیل خودم رو عوض کردم اما حالا هر کاری میکنم نمیتونم وارد بشم ضمنا از قسمت
Forget Your Id Or Password هم سعی کردم که یک پسورد جدید بدست بیارم اما متاسفانه چون ایمیلم رو خیلی وقت پیش درست کردم مشخصاتی رو که الان وارد میکنم قبول نمیکنه حالا موندم که چیکار کنم لطفا اگر راه حلی دارید کمکم کنید
ممنون

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
جدیدا یاهو اینطوری شده و اگر passرا عوض کردی بعدش درست هم بزنی دیگه قبول نمی کنه
ولی اگه pass را بلد باشی میتونی تا 2روز emailرا باز کنی
من خودم این طوری شدم 3 نفر دیگه هم میشناسم که اینطوری شدن

has1

New Member
ممنون از شما
من چندین بار پسورد عوض کردم اما هیچوقت مشکلی نداشتم
اما میخوام بدونم ایا هکر ها میتونن بهم کمک کنن
یعنی پسوردمو بدست بیارن
واقعا هیچ راهی نداره

Parham

Well-Known Member
خیر دوست عزیز هیچ کس نمیتونه به شما کمکی‌ بکنه جز خود شما ! اگر بتونی‌ مشخصات ID خودت را که هنگام ساخت اون ثبت کردی را در صفحه Forget Password وارد کنی‌ فقط میتونی‌ رمز پسورد جدید را بگیری و در غیر اینصورت هیچ راهی‌ نداره ...

has1

New Member
سلام
ممنون از راهنماییتون
اما دلیل اینکه اینجوری میشه چیه؟
موفق باشید

آخرین ویرایش:
سلام دوست من
فورگت پسورد که چیز خاصی از شما نمی خواد و اون هم سوال امنیتی هستش که معمولاً با مشخص کردن آیدی اون هم خود یاهو از تو می پرسه و فقط می مونه جواب اون که فکر نمی کنم کاره سختی باشه چون با دیدن سوال حتماً می تونی جواب اون رو هم بدی.

d@nial

Well-Known Member
Mr_Abouzar گفت:
سلام دوست من
فورگت پسورد که چیز خاصی از شما نمی خواد و اون هم سوال امنیتی هستش که معمولاً با مشخص کردن آیدی اون هم خود یاهو از تو می پرسه و فقط می مونه جواب اون که فکر نمی کنم کاره سختی باشه چون با دیدن سوال حتماً می تونی جواب اون رو هم بدی.
+ تاریخ تولد + Zip Code

has1

New Member
سلام و خسته نباشید
من این مسیر forget password رو رفتم ولی اطلاعاتی رو که بهش میدم قبول نمیکنه ومیدونم تا این سوالات رو جواب ندم sequrity questionپرسیده نمیشود وگرنه من جواب اون سوال امنیتی رو میدونم اگه اونو می پرسید که مشکل حل بود
راهی نیست که بشه این سوالات رو دور زد

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
خیر ! اگه به همین سادگی‌ بود که دیگه بهش نمیگفتن امنیت !

has1

New Member
خسته نباشید
من گفتم شاید یه راهی باشه ولی مثل اینکه نیست
خوب حالا
تکلیف این میل چی میشه اینطور که پیداست من نخواهم توانست که اونو باز کنم.ایا میتونم یک میل باکس با همین اسم درست کنم یا نه ایا محدودیت زمانی داره یا نه یعنی اینکه این میل اگه باز نشه خود بخود از بین میره یا باقی میمونه

has1

New Member
من شنیده بودم که اگه تا مدت 4 ماه وارد نشی یاهو اون ادرس رو مسدود میکنه

دوست من مشکل زیپ کد که اگر ایران ر انتخاب کرده باشی منتفی هستش ولی تاریخ تولد رو باید یه کاریش بکنی از دوگوله کار بکش

has1

New Member
مرسیییییییییییییییییییییی
فکر کنم دیگه دارید عصبانی میشید
ببخشید تورو خدا
من فقط میخوام که بهم کمک کنید و میدونم که هدفتون هم همینه و هر کمکی که از دستتون بر بیاد دریغ نمیکنید
من واقعا برام مهمه که این همه میپرسم
از همتون ممنون

Parham

Well-Known Member
من شنیده بودم که اگه تا مدت 4 ماه وارد نشی یاهو اون ادرس رو مسدود میکنه
این مساله به این صورت هستش که اگر شما تا 4 ماه وارد میل خودتون نشین ، میل شما و صندوق پستی‌ اون غیر فعال می‌شه نه اینکه کلا ID از بین بره !
دوست عزیز هیچ کس جز خودتون نمیتونه به شما کمک کنه ، قبلا هم گفتم که به جز وارد کردن مشخصات صحیح در صفحه Forget Password هیچ راه دیگری ندارید ..

جدیدترین ارسال ها

بالا