یاهو مسنجری ها بیان ببینن!

سلام دوستان یه برنامه دارم واسه مسنجر بازا که بخوان مچ دوستان خودشونو بگیرن اسم این برنامه هست
BuddyCheck کار این برنامه این هست که شما با دادن آیدی شخص مورد نظر میتونین در صورت Invisible بودن طرف
هم اونو به صورت آنلاین ببینید و بفهمید که این دوست شما آنلاین هست یا به صورت مخفی اومده تو مسنجر
از لینک زیر هم میتونین دانلود کنید این برنامه با حجم 326 میتونه خیلی برای دوستان مسنجری جالب باشه اگه سوالی در مورد این برنامه بود به من بگید و همین جا مطرح کنید.

http://www.nuotex.com/buddycheck/download.php

ali_r29

New Member
دوسته عزيز اولن اين برنامه بد از 10 روزregister مي خواد دومن چطوري به اين برنامه اتمينن کنيم آي دي و پسورده خودمنو بهش بديم

YTERROR

Active Member
این برنامه ها از 3 سال پیش با نامهایی مختلف بوده و ماشاالله بچه هایی چت باز ایرانی از این چیزا این قدر دارن که آدم می منوه حالا یکی بود پیم نداد تا نبود چه فرقی داره

البته اینم گفتنی این بنرامه ها تا وقتی کار می کنه که دوست شما از پروکسی یا برنامه هایی جانبی استفاده نکرده باشه وگرنه برنامه نمی تونه تخیص بده

Parham

Well-Known Member
اتفقا این برنامه از اول اسمش همین بوده و در هر حالتی‌ می‌تونه تشخیص بده دوست عزیز ، در ضمن توسط تیم آنریل کرک شده ...

YTERROR

Active Member
منظور از اسمهایی مختلف این نیست که یک شرکت با چند نام بده سایتهایی مختلفی همچین چیزی ساخته اند

که معروفترین اونها که وب کم بدون اجازه و بوت همزمان و .... رو انجام میده و چندین .رژن هم داره و اولین برنامه هم بود

YIntai2 نام دارد که حجم آخرین ورژنش 1 مگابایت 30 کیلو بایت هستش که در ضمن فری هم هستش و البته باز هم گفتم نامهایی مختنلفی دارند و تنها یک سایت یا یک تیم ننوشته یک چیز عادی میشه گفت بیشتر

سلام دوستان من کرک رو هم براتون میذارم چشم ولی با معرفی برنامه ها ما نباید به هم بپریم که!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا