یاهنمايي فوري (نمایش صفحهء آبی)

javad-88

New Member
با سلا خدمت شما سيستمم تازه گرفتم اول مشكي صفحه آبي داشت اين به اصطلاح مهندسين(البته جسارت نباشه) گفتن ايراد از هاردش هاردم عوض كرد اما متاسفانه باز هم صفحه آبي ظاهر مي شه آيا مشيه از روي متن نوشته شده پي به مشكل برد اگه كه نه چيكار كنم خدا وكيلي خسته شدم
با تشكر جواد

the_king

مدیرکل انجمن
با سلا خدمت شما سيستمم تازه گرفتم اول مشكي صفحه آبي داشت اين به اصطلاح مهندسين(البته جسارت نباشه) گفتن ايراد از هاردش هاردم عوض كرد اما متاسفانه باز هم صفحه آبي ظاهر مي شه آيا مشيه از روي متن نوشته شده پي به مشكل برد اگه كه نه چيكار كنم خدا وكيلي خسته شدم
با تشكر جواد

بله، در اکثر موارد پیغام نمایش داده شده مربوط به یک نوع خطای سخت افزاری است که با جستجوی
آن پیغام خطا در اینترنت، دلیل بروز و راه حل اش پیدا میشه.

scup

Member
لپ تاپ منم همین مشکلو دشت....... فهمیدم که وقتی رم داغ میکنه اینطور میشه...... رمم رو عوض کردم درست شد.

astalavista

Member
من 2 سال پیش به این مشکل خوردم. آخر فهمیدم هاردم مشکل داره. اونو تمپ کردم. یه هارد جدید گرفتم. مشکلم حل شد.
منم فکر میکنم احتمال زیاد از هاردته. یه امتحان کن درایو نصب ویندوزتو عوض کن شاید حل شه. اگه نشه احتمال زیاد از هاردته. ماله من که اینگونه بودندی.
:wink:
موفق باشی

the_king

مدیرکل انجمن
انواع مشکلات سخت افزاری ممکنه باعث نمایش پیغام صفحه آبی بشه، فقط دانستن اینکه پیغام صفحه آبی
مشاهده میشه، نمیشه گفت اشکال از کدوم قسمت سیستم است. بایستی به متن پیغام خطا توجه بشه.

منم چند بار این مشکل رو داشتم ولی دلیلشو می دونستم
کابل برقی که به هاردم وصل میشد مشکل داشت و هارد قطع می شد
شما هم سیم ها و فیش های برق داخل کیس رو چک کن

آخرین ویرایش:

mtc

New Member
سلام
صفحه آبی رنگ در ویندوز به خاطر اشکالات سخت افزاری هست و این اشکالات ملزم به رم و هارد نمیشه و میتونه از هر سخت افزاری که در سیستم موجود هست ناشی بشه ...
برای رفع مشکل ابتدا سخت افزارهای جانبی مثل دستگاه بلوتوث ، وبکم ، سی دی رایتر و ... را از سیستم جدا کن ( یعنی اتصال برق و مادربرودشون رو قطع کن )
بعد سیستم رو تست کن اگه مجدداً صفحه آبی ظاهر شد بهتره که بری و یک ویندوز لایو بخری و سی دی رام رو به سیستم وصل کنی و هاردت رو جدا کنی و سپس سیستم رو روشن کن ...
اگه صفحه آبی ظاهر نشد معلوم میشه که هاردت مشکل داره ...
ولی اگه صفحه مجدداً آبی شد احتمال اشکال از رم خیلی بالا است .
موفق باشی .

جدیدترین ارسال ها

بالا