یاسر خدایی لوگوتایپ

rohnaz

Well-Known Member
سلام دوستان
این کار ر.و واسه یکی از دوستام زدم.یه لوگوی تجاری میخواست که به کارش نزدیک باشه (فروش سخت افزار و نوت بوک و این چیزا) .منم از المان های دایره و مربع (نرم و خشن) استفاده کردم.سمت چپ بالا (انتهای ی ) خالیه میخوام از شما دوستان کمک بگیرم که چه شکلی قرار بدم که به شغلش نزدیک تر بشه؟؟:rose:

پیوست ها

• pr.jpg
    pr.jpg
    123.9 کیلوبایت · بازدیدها: 41

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
به نظرم یکی از المان های سخت افزارو یک نوت بوک بزار(کنارهم)
مثلا : رم و یه نوت بوک(نظرشخصی)
موفق باشی:rose:

main

Well-Known Member
به نظر من همه چیزش خوب و استاندارده.
قشنگ شده روحناز جان.
موفق باشی.

SajadCG

کاربر فعال
قشنگ شدهــ.تبریک.
به نظر منم نقطه های زیادی بزرگ شدند.
موفق باشید.

zahednejad

Well-Known Member
همه چی خوب فقط نمیدونم چرا حرف ر برای یاسر به نظرم زیاد رفته بالا سطحش

rohnaz

Well-Known Member
همه چی خوب فقط نمیدونم چرا حرف ر برای یاسر به نظرم زیاد رفته بالا سطحش
ممنونم دوست من.
اگه دقت کرده باشی توی نوشتن انگلیسی حروف داخل دو خط بلا و پایین نوشته میشه.توی مدرن نویسی (آمیانه)
تلفیق نوشته فارسی و انگلیسی بوجود میاد که حروف فارسی اینباد داخل دو خط فرضی هستند.:wink:هدف اصلی رعایت استانداردهای نوشتاری مثل: کمتر کردن فضای منفی بین حروف و ایجاد خطوط متوازن و در کل ظاهر خوبه .البته من به شخصه چون توی اول راه هستم نمیتونم همه ی این استاندارهارو یکجا رعایت کنم.اما سعی میکنم که درست انجام بشه:rose:

legendarp

Well-Known Member
سلام عزیزم
ای بلا
باز لوگو تایپتو با نقطه بزرگ و دوست داشتنی
می تونی اسم و فامیل رو مثل لب تابی که باز هست یکی روی زمین خوابیده و اون یکی با زاویه بالا سرش دقیقا مثل لپ تاپی که بازه و یه کم کلش با زاویه باشه خوشگی میشه تست کن یا اینکه چندتا از دندونه هاش رو که بالا میره می تونه مثل پیه رم یا سی پی و یا پورت یواس بی یا هر چیزی که توی پی سی هس پورت سریالی اینها تبدیل کنی
دیگه خودت اوستایی جیگر

rohnaz

Well-Known Member
سلام عزیزم
ای بلا
باز لوگو تایپتو با نقطه بزرگ و دوست داشتنی
می تونی اسم و فامیل رو مثل لب تابی که باز هست یکی روی زمین خوابیده و اون یکی با زاویه بالا سرش دقیقا مثل لپ تاپی که بازه و یه کم کلش با زاویه باشه خوشگی میشه تست کن یا اینکه چندتا از دندونه هاش رو که بالا میره می تونه مثل پیه رم یا سی پی و یا پورت یواس بی یا هر چیزی که توی پی سی هس پورت سریالی اینها تبدیل کنی
دیگه خودت اوستایی جیگر
وااااای..اوومدی باز ترکوندیییی:green:.خیلی ایدت فوق العاده بود .میرم تو کارش.خیلی وقته نیستی داداش.مارو دریاب ایبچه:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا