یادگیری هک را از کجا شروع کنیم که موفق بشیم ؟؟؟؟؟

web2web

Member
سلا به همه دوستان ...
من خیلی علاقه دارم که هک را یاد بگیریم ولی نمی دانم که از کجا شروع کنم ، لطفا کسی که در این ضمینه اطلاعات کامل دارد بگه که باید چه کلاسهایی رفت و بگه که چگونه باید شروع کرد؟
من میخواهم از پایه یاد بگیرم و همه چیز رو یاد بگیرم !
نکته : نمی خواهم با چند تا برنامه آماده یک آی دی هک کنم یا از این جور چیزهای مزخرف و چرت ، میخواهم در حد حرفه ای یاد بگیرم:)

navidba

Well-Known Member
سلا به همه دوستان ...
من خیلی علاقه دارم که هک را یاد بگیریم ولی نمی دانم که از کجا شروع کنم ، لطفا کسی که در این ضمینه اطلاعات کامل دارد بگه که باید چه کلاسهایی رفت و بگه که چگونه باید شروع کرد؟
نکته : نمی خواهم با چند تا برنامه آماده یک آی دی هک کنم یا از این جور چیزهای مزخرف و چرت ، میخواهم در حد حرفه ای یاد بگیرم:)

shoma bayad search koni...avalan....dovoman...ketab bekhoon...sevoman...barnamenevisi yad begir....ll

سلا به همه دوستان ...
از TCP/IP
ولی بیشترین چیزی که بهش نیاز داری وقته :wink:

web2web

Member
با تشکر از نظرات دوستان، لطفا راهنمایی بیشتری کنید ، شما راهنمایی سطحی کردید ، لطفا دقیقا بگویید چه کتابهایی را باید خواند و چه زبانهایی برنامه نویسی را باید یاد گرفت ؟ :sad:

همین اول کاری که نمیشه برنامه نویسیم یاد گرفت اول مفاهیم پایه مثل tcp/ip رو یادبگیر با میحط شبکه آشنا شو
بعد ببین میلت به کودوم جهته تحت وب یا ...

navidba

Well-Known Member
با تشکر از نظرات دوستان، لطفا راهنمایی بیشتری کنید ، شما راهنمایی سطحی کردید ، لطفا دقیقا بگویید چه کتابهایی را باید خواند و چه زبانهایی برنامه نویسی را باید یاد گرفت ؟ :sad:

araz samadi....ro bekhoon....

web2web

Member
از تمامی دوستانی که در این مبحث شرکت کردند و به بنده کمک کردند (مخصوصا navidba ) تشکر میکنم.

sasa77

New Member
سلام
من علاقه مند به حوزه هک و امنیت هستم چندماه پیش که میخواستم شروع کنم همین مشکل داشتم یک سایت هست به نام اولترا سکوریتی آموزش مقدماتی متوسط پیشرفته هک میزاره
یک نقشه راه برای شروع هک هم داره لینکشو قرار میدم امیداورم برای دوستان زیادی مفید باشه
https://ultrasec.org/how-to-hacker

جدیدترین ارسال ها

بالا