یادگیری اکشن اسکیریپت

pkhoshneshin

New Member
سلام خدمت تمامی دوستان و اعضای سایت
می خواستم بدونم اگه بخوام اکشن اسکیریپت رو خوب یاد بگیریم از کجا باید شروع کنم کسی مرجع خوب فارسی سراغ داره من چیزی پیدا نکردم
و سوال دیگه اینکه بین ورژن های مختلف اکشن اسکیریپت چقدر فرقی وجود داره یعنی حتی اساس و پایه رو هم به هم می ریزند مثلاً در ورژن 2 برای باز کردن فایل از یک دستور استفاده می شه و در ورژن 3 یک دستور دیگه
اصلاً چه تغییراتی بین ورژن ها بوجود می آد.

ma30h

Member
سلام و دروووووووووووود!!
از این لینکی که برات می زارم منبع آموزشی قوی تری گیر نمی آری!! گشتم نبود نگرد نیست!!
آموزش شگفت انگیز AS3

(فقط این لینک رو جایی تابلو نکنی ها!!!! بخون حالش ببر:green:)

evt

Member
منبع فارسی درست و درمانی نداریم .
باید از منابع انگلیسی استفاده کنی و در کنار اونها منابع فارسی متفرقه . برای آشنایی با منابع برو به این لینک
در مورد مقایسه بین دو نسخه 3 و 2 باید بگم اصولا نسخه 2 ، از لحاظ فنی زبان برنامه نویسی نیست . ولی 3 یک زبان برنامه نویس کامل است که حتی در برنامه نویسی رباتیک هم کاربرد دارد . اگر میخواهی تازه شروع کنی اصلا سراغ 2 نرو

براي اينكه تازه كارتو شروع كني ميتوني از زحمتي آقا هادي متال كشده استفاده كني.بالاي تاپيك هارو نيگاه كن نوشته آموزش اكشن 3 از صفر

DaDaDooDoo

کاربر VIP
سلام دوست عزیز ، برای شما که تازه کارید من به عنوان منبع فارسی مجموعه آموزشی پارسیان رو بهت پیشنهاد می کنم ، البته خیلی جامع و کامل نیست اما برای درک مفاهیم اولیه خوبه ، به من خیلی کمک کرد . البته من AS2 کار کرده بودم .

برای منیع خارجی هم مجموعه lynda خویه .

البته باید خدمت دوستان بگم مخصوصاً آقا محسن که اینو از روی تجربه می گم نه به خاطر تبلیغات ، من با هیچ کدوم از این شرکتها رابطه ندارم .

موفق باشید .

evt

Member
یک مجموعه آموزشی هم پرند داده که در نوع خودش عالی هست .
ولی فقط فلش هست و اکشن خیلی کم گفتند .

جدیدترین ارسال ها

بالا