گیر افتادن بین اسپانسر ، خواننده و مدیران شبکه ! [ خاطراتی از یک موزیک ویدیو ساز ]

Saeed2vfx

Member
نه من منظورم شخص خاصی نیست چون با کسی مشکل ندارم

فعلاً که pmc اینجوری شده و باند بازی شبکه های دیگه راحت پخش میکنند
چارچوب خاصی ندارند فقط میگند خواننده معروف باشه یا اسپانسرش معروف باشه من تو ترانه اشنا دارم یک مبلغی میگیرند و لوگوی شرکت ترانه را میزنند براتون روی کار ولی قیمت دقیق نمیدونم چقدر میگیرند یکی از بچه هارا که معرفی کردم حدود 2 -2.5 ازش مثل اینکه میخواستن بگیرن
یکی از مشتری های من خودش شخصاً رفته بود توی دفتر PMC و کارشو تحویل داده بود و روی کار نظر داده بودن. ولی ایرادهایی گرفته بودن که حتی خود خواننده هم میگفت دارن بهانه گیری میکنن!!
mestery4 هم گویا دستی به گردن PMC داره....
بهر حال منکه از این به بعد به مشتری هام میگم پخش شدن یا نشدن کارتون توی pmc به من ارتباطی نداره. من کار بی عیبو نقص میسازم. پخشش با خودتون !

دادش شما کارهات در چه حدی هستن من خودم کار دارم اگه کارت خوب باشه ؟؟؟
طرف خودش خوانندست تا سه تومنم گفته میده . سبکش Death Rock و میخواد کیفیت کار صد در صد باشه از
این ویدیو موزیکای چرت آشغالی که هر کی میاد یکی میسازه نه ! میخواد در حد جهانی باشه
خودم دارم میسازم اما دست تنها خیلی کار سنگینه !!!!!!
یکی از نمونه کارهام *** اینجاس *** اگر خواستی ببینی اون نسخه My Etod رو ببین. چون خواننده و اسپانسر یه تغییراتی توی کار دادن که باب میل من نبود/نیست.

3 تومن هم با این تورم و گرونی به جائی نمیرسه ! بروبکس پارسال 7 تومن از مشتریاش میگرفت. زیاد پیشنهاد 2/5 3 تومنی رَد کردم... ارزش نداره وقتتو پای کاری که اینهمه دردسر داره بزاری, آخرشم هیچی دستو نگیره ! تازه من خدارو شکر دوربینو باکس تدوین ، غیره از خودمه ولی با هزار قرضو قوله تونستم اینارو فراهم کنم.
پولی که بابت اینا دادم، تو هر کاری انداخته بودم الان حداقل 4,5 برابر سود کرده بودم.
از من میشنوی ارزش خودتو پایین نیار. تازه اونم برای کسی که اینهمه ادعا داره و میخواد کار بین المللی واسش بسازی ! به این فکر کن که اگر در زمان ضبط ویدیو یه ماشین 110 برسه ، همه دارو ندارتو باید بدی .... (البته امیدوارم هیچوقت این اتفاق برات نیافته)

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
یکی از مشتری های من خودش شخصاً رفته بود توی دفتر PMC و کارشو تحویل داده بود و روی کار نظر داده بودن. ولی ایرادهایی گرفته بودن که حتی خود خواننده هم میگفت دارن بهانه گیری میکنن!!
mestery4 هم گویا دستی به گردن PMC داره....
بهر حال منکه از این به بعد به مشتری هام میگم پخش شدن یا نشدن کارتون توی pmc به من ارتباطی نداره. من کار بی عیبو نقص میسازم. پخشش با خودتون !

یکی از نمونه کارهام *** اینجاس *** اگر خواستی ببینی اون نسخه My Etod رو ببین. چون خواننده و اسپانسر یه تغییراتی توی کار دادن که باب میل من نبود/نیست.

3 تومن هم با این تورم و گرونی به جائی نمیرسه ! بروبکس پارسال 7 تومن از مشتریاش میگرفت. زیاد پیشنهاد 2/5 3 تومنی رَد کردم... ارزش نداره وقتتو پای کاری که اینهمه دردسر داره بزاری, آخرشم هیچی دستو نگیره ! تازه من خدارو شکر دوربینو باکس تدوین ، غیره از خودمه ولی با هزار قرضو قوله تونستم اینارو فراهم کنم.
پولی که بابت اینا دادم، تو هر کاری انداخته بودم الان حداقل 4,5 برابر سود کرده بودم.
از من میشنوی ارزش خودتو پایین نیار. تازه اونم برای کسی که اینهمه ادعا داره و میخواد کار بین المللی واسش بسازی ! به این فکر کن که اگر در زمان ضبط ویدیو یه ماشین 110 برسه ، همه دارو ندارتو باید بدی .... (البته امیدوارم هیچوقت این اتفاق برات نیافته)

سلام رفیق اگه بخوام فنی بگم کارت خیلی عالی و خوبه !!! ( از نظرر همه چی ) اما ...
اما از نظر کلی میگم واقعا افتضاح ترین Video Music ای که تو عمرم دیدم ، این مسخره بازیا چیه !!!! اه اه اه ببین موسیقی این کشور دست چه کسایی افتاده ! حیف بود اون 22 مگ !!!! (منظورم کار شما نیست کل تصویری و موضوع رو میگم )
من اگه 100 ملیونم بهم میدادن به خدا حاضر نمی شدم این تصویریا رو بسازم
من یک هنر مندم من واسه پول کار نمیکنم حتی اگه سه ملیونم چیزی نباشه بهترین هایی که دارم رو رو میکنم چون کار من برای خودم ارززش داره و منه هنر مند باید به کارم ارزش ببخشم مهم نیست پول زیاد میدن یا کم
اصل ویدیو باید با موزیکش خون رو جریان بده اگه موزیک بد باشه موزیک ویدیو هر چه قدر هم زیبا باشه بازم ....
واسه من تو کارم زیاد پول ملاک نیست فکر کردم شاید شما هم همینطور باشید خوب من هنوز سنیم ندارم که تو خرج زندگی و ... این جور چیزا باشم
سه تومن از سرمم زیاده اما شما قضیت فرق میکنه !!! خلاصه رفیق سرت رو درد نیارم کارت خوب بود اما میشد بهتر هم ساخت اما کلا از بیخ و بن چرت و پرت بود . (خود موسیقیش رو میگم)
موفق باشی و حق یارت

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا