گیج شدن در انتخاب هاست

nimah2o

New Member
من برای یه سایت مهدوی (که تا حالا چندین بار هک شده) نیاز به حدود 5gb فضا دارم .
ولی نمی دونم از کی باید بگیرم چون واقعا تفاوت قیمت ها زیاده من الان برای 250mb دارم 80 تومن میدم (هاست ایران) ولی بعضی از شرکت های 5gb رو از این قیمت هم دارن ارزون تر میدن .
من از کجا باید بفهم یه هاست خوبه ، معیار ها برای اعتماد کردن چیه ، .....

Mr.Steres

Active Member
خوب اول از همه سعی کن از یک جای مطمئن بگیری ! چند وقت پیشا یه بنده خدایی بود 1 گیگ رو می داد 7 تومن ... حالا خبری ازش نیست و فایل و اطلاعات مشتری ها دود شد رو هوا ... پس قیمت مهم نیست اگر کار و سایتت برات مهمه ...

می تونی از روی سابقه کاری ، اپتایم سرور ها ، امتحان کردن پشتیبانی سرور ها ، سوال کردن از مشتری ها و کسایی که راضی هستند شرکت مورد نظر خودتو پیدا کنی ...

webmizban.com

Active Member
سلام
اگر مایل باشید ما در خدمتتون هستیم ....
از اونجای که از چند سایت دولتی و دانشگاهی پشتیبانی می کنیم پاییداری و پشتیبانی مناسب برای ما بسیار مهم هستش.
در ضمن تا 30 فروردین فروش ویژه بهاری هستش 5 گیگ 89 هزار تومان.

pardisgroup

Active Member
هیچ معیار درستی برای ارزش گذاری قیمت هاستینگ نیست.
یه وقت می بینی یه شرکت خوب هاستش رو با قیمت مناسب می ده ! یه وقت می بینی یکی هاست بی کیفیت رو گرون می ده !

اما اون چیزی که مسلمه هاست خیلی ارزون و خیلی گرون هیچ کدومشون کیفیت ندارند !
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد انتخاب هم خدمت شما عرض کنم ، با ما از طزیق تلفن یا از طریق مسنجر تماس بگیرید تا پیشنهاد ویژه به شما بدم.

سلام دوست عزیز ما هم می توانیم به هتون کمک کنیم
چون شما سایت مذهبی راه اندازی کرده اید ما می توانیم به شما کمک کنیم در این موضوع هاست رایگان
WwW.almahdiHost.com
id:smile.alireza
شما اگه خواستین با ما تماس بگیرید خوشحال می شویم

the_king

مدیرکل انجمن
هاستینگی های عزیز ،لطفا به متن پست اول هر تاپیک توجه کنید، مخصوصا تاپیک هایی که در بخش معرفی و
یا درخواست هاستینگ نیستند. این تاپیک جای مناسبی برای تبلیغ خدمات هاستینگ نبود.

تاپیک منتقل گردید.

آخرین ویرایش:

pardisgroup

Active Member
هاستینگی های عزیز ،لطفا به متن پست اول هر تاپیک توجه کنید، مخصوصا تاپیک هایی که در بخش معرفی و
یا درخواست هاستینگ نیستند. این تاپیک جای مناسبی برای تبلیغ خدمات هاستینگ نبود.

تاپیک منتقل گردید.

بله حق با ناظم هست ....

معیار اعتماد کردن :

- بهترین روش برای بررسی کیفیت یه هاستینگ خرید کردن به صورت ماهانه است.
- داشتن ضمانت های معتبر ، مثل گارانتی بازگشت وجه ، گارانتی آپتایم
- بررسی آپتایم هاستینگ از طریق سایت هایی مثل : pingdom یا siteuptime و ....
- داشتن ارزیابی کیفی از سوی مشتریان
- و دیگر موارد ....

rezabs

New Member
صرف به اشتراک گذاشتن تجربه:

اول نظرات و دیدگاههای موافق و مخالف مشتریان مجموعه مورد نظرتان را بررسی کنید.
از جایی خرید کنید که مشترکین معتبری داشته باشد، به لیستهایی که ارائه میدهند اعتماد نکنید و درست بررسی کنید.
به هیچ چیز توجه نکردید این یکی را در نظر بگیرید: از جایی خرید کنید که از قوانین بین المللی تبعیت کند که در صورت برخورد با هر مشکلی امکان پیگیری داشته باشید. بر اساس این مورد پیشنهاد میشود از هاستینگهای داخلی خرید نکنید، حتی در معروفترینهایشان (یا به اصطلاح معتبرترینها) هم تخلفات جدی رخ میدهد.

این سایت را ببینید و معیارهای مشتریان را مقایسه کنید:
http://webhostinggeeks.com

هدف اینکه موضوع هاستینگ در محدوده بین المللی با چیزی که در داخل به خورد مشتری داده میشود بسیار متفاوت است.

انتخاب با شماست...

nimafire

find / -name Support > u
من برای یه سایت مهدوی (که تا حالا چندین بار هک شده) نیاز به حدود 5gb فضا دارم .
ولی نمی دونم از کی باید بگیرم چون واقعا تفاوت قیمت ها زیاده من الان برای 250mb دارم 80 تومن میدم (هاست ایران) ولی بعضی از شرکت های 5gb رو از این قیمت هم دارن ارزون تر میدن .
من از کجا باید بفهم یه هاست خوبه ، معیار ها برای اعتماد کردن چیه ، .....

سلام دوست عزیز
اول از همه به خاطر داشته باشید یک حمله رو باید بگید به چه صورتی بوده.
dos attack یا از طریق باگ برنامه.

به هر حال من به شما هیچ کدام از سرویس های ایرانی رو پیشنهاد نمیکنم.تجربه وب سایت هایی مانند شمارو داشتم و مشکلات زیادی برای سرور ایجاد شد.
شما باید از سرو رهای قدرتمند که از فایروال های سخت افزاری بهره میگیرند استفاده کنید

من به شما سرویس هاست دیتاسنتر iweb رو پیشنهاد میکنم.چون دیتا سنتر هستند حداکثر امنیت رو از سمت سرور دارید . از نظر امکانات نرم افزاری نیز کاملترین امکانات را به شما میدهند.

اگر مایل باشید اطلاعات نرم افزاری دقیق این سرویس رو در اختیارتون میزارم.میتونیم براتون خرید کنیم.
مطمین باشید بهترین سرویس رو خواهید داشت

شماره من 09377836190

با تشکر

omid2855

New Member
من به عنوان ریسلر شرکت JustHost بهترین هاست و Number One دنیا رو به شما پیشنهاد می کنم.
شرکت JustHost رو اگر توی اینترنت چک کنید بهترین در حال حاضر در دنیاست.
بهترین کار برای اینکه ببینید چه هاستی بهترین انتخاب برای شماست اینه که بررسی کنید ببینید در دنیا در سایت های مختلف ارزیابی هاست ها کدام یک رو به عنوان بهترین انتخاب کردن.

شما می توانید به آدرس سایت برای اطلاع بیشتر مراجعه کنید.

first-class-support.png
host-unlimited-domains.png

فضای نامحدود
تعداد دامنه نامحدود (یعنی بی نهایت سایت و آدرس دامنه رو میزبانی می کنه)
تعداد بانک mysql نا محدود
تعداد ایمیل نامحدود
یک دامنه مجانی
خلاصه همه چی نامحدود و فیچرهای فوق العاده ارزشمند که می توانید در سایتش مطالعه کنید.

قیمت سالانه 65 هزارتومان
در صورت ثبت به صورت 5 ساله تا سقف 35% تخفیف می توانید از بنده بگیرید. (یعنی به صورت ماهیانه 3500 تومان)
تحویل ماکسیمم در 48 ساعت (به خاطر زمان ثبت دامنه)
بدون نیاز به ثبت دامنه تحویل به صورت آنی (پس از واریز پول)

در صورت درخواست پیام بگذارید.

parsaserver

Active Member
پیشنهاد من : شما به دفتر شرکت ارائه دهنده هاست مراجعه کنید و با قرارداد رسمی هاست رو تهیه کنید
ای دی من اگر مایل به مشورت با من بودید : parsaserver
موفق باشید

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
با سلام به دوستان عزیز
ماقراره واسه تیم نجوممون یه سایت بزنیم چنتا سوال ازتون داشتم
1-اولا هاست سایت p30world.com چیه؟
2-بهترین شرکت ارائه کننده هاست کیه؟
3- هاست روی لینوکس بهتره یا ویندور و چه برتریهایی نسبت به هم دارن
4-سوال آخر مربوط به این بخش نیست ولی اگه جواب بدین ممنون میشم بهترین برنامه مدریت محتوا (منظورم mambo jomola..ایناست)کدومه با توجه به این که تازه کاریم.
بازم ممنونم

parsaserver

Active Member
در تاپیکی که ایجاد کرده بودید تا حدودی پاسخ شما رو دادم
آی دی من : parsaserver هست در یاهو
موفق باشید
با سلام به دوستان عزیز
ماقراره واسه تیم نجوممون یه سایت بزنیم چنتا سوال ازتون داشتم
1-اولا هاست سایت p30world.com چیه؟
2-بهترین شرکت ارائه کننده هاست کیه؟
3- هاست روی لینوکس بهتره یا ویندور و چه برتریهایی نسبت به هم دارن
4-سوال آخر مربوط به این بخش نیست ولی اگه جواب بدین ممنون میشم بهترین برنامه مدریت محتوا (منظورم mambo jomola..ایناست)کدومه با توجه به این که تازه کاریم.
بازم ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا