گوگل مسنجر خود را با نام Hello عرضه كرد.

M_Alireza

Member
گوگل مسنجر خود را با نام Hello عرضه و به رايگان در اختيار كاربران قرار داده است.
البته Hello هنوز قابليت هاي ياهو مسنجر را ندارد اما در عوض آن معايب را برطرف كرده است. مثلا اين كه اولين نكته مهم براي كاربر مسنجر سرعت است و اين مهم در Hello رعايت شده است.سرعت Hello نيز چهار برابر سرعت ياهو مسنجر است و اين يك قابليت بسيار مهم براي كاربر است.
موارد ديگر ارسال تصوير از طريق مسنجر است.بعضي از كاربران اطلاع دقيقي از نحوه ارسال تصاوير ندارند و هنگامي كه تصويري را ارسال مي كنند پس از مدتي متوجه مي شوند كه تصوير به دليل حجم زياد ارسال نشده است اما Hello اين قابليت را دارد كه تصوير ارسالي كاربر را ابتدا به Save For Web تبديل و سپس آن را ارسال مي كند و بدين طريق كاربر از ارسال تصوير مورد نظر خود مطمين خواهد شد و جالب اين كه همه اين موارد با سرعت باور نكردني انجام مي شود.زمان نصب Hello به مراتب كمتر از ياهم مسنجر است كه اين خود نيز مزيت ديگري براي آن محسوب مي شود. مورد ديگر ارسال Emotion Icon است. در ياهو كاربر تنها مي تواند شش آيكون را به همراه هر مسيج ارسال كند ولي در Hello هيچ محدوديتي در ارسال آيكون ها وجود ندارد . مورد ديگر نوع دريافت آيكون در Hello است كه بسيار جالب و در نوع خود بي نظري است.از ديگر موارد برتري Hello نسبت به ياهو مسنجر ارسال همزمان تصوير و يا چندين تصوير همراه با مسيج است.

منبع : همشهري
براي اطلاعات بيشتر و نصب Hello مي توانيد به
www.hello.com مراجعه كنيد.

Parham

Well-Known Member
این سیستم مسنجر برای google نیست این سیستمی‌ برای Share کردن عکس ها می‌باشد که به مدت 1 سال هستش که کمپانی‌ Hello توسط google خریدری شده و شما با استفاده از این سیستم میتوانید عکس های خودتون را با دوستان دیگر خود Share کنید و همچنین میتوانید عکس ها در سرویس وبلاگ google یا همان Blogger قرار بدین و Publish کنید ...

Parham

Well-Known Member
سیستم مسنجر google هم دقیق خبر اون رو اگر پیدا کردم میزارم در همینجا که دیگر عزیزان هم استفاده کنند تا یک سال دیگر قرار هستش که وارد اینترنت و قابل استفاده بشه ... اسم سیستم هم به طور دقیق مشخص نشده ...

Sunboy454

Active Member
par_ham گفت:
این سیستم مسنجر برای google نیست این سیستمی‌ برای Share کردن عکس ها می‌باشد که به مدت 1 سال هستش که کمپانی‌ Hello توسط google خریدری شده و شما با استفاده از این سیستم میتوانید عکس های خودتون را با دوستان دیگر خود Share کنید و همچنین میتوانید عکس ها در سرویس وبلاگ google یا همان Blogger قرار بدین و Publish کنید ...
موافقم !

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
یک مشکل بزرگی که به نظر من داره (یا من امکانشو ندیدم) اینه که امکان وارد کردن Proxy نداره :roll:

مجید

آقا كسي مي تونه تمام امكانات گوگل رو بزاره مثل اينكه خيلي زياده من فقط فكر مي كردم سرچ مي كنه و ايميل ميده

آقا مجيد تشكر در ضمن من اين هلو ريختم توپه توپه بدرد گرافيست كارا مي خوره جمع شن يجا هم بچتن هم عكس عوض كنن فقط يه مشكلي داره اونم سرعت اينترنتمو اوورده پايين

راستي آقا مجيد شرمنده اين امكانات فارسيشون نيست چون مگه زبونم خوب بود تا حالا پاسش كرده بودم

Parham

Well-Known Member
چرا همیشه عادت دارید 2 بار پست بدید ؟ همون پست قبلی‌ خودتون را ویرایش کنید ... چه کاری هستش ؟

شما چه عادتي داري هي گير ميدي به من
خيلي برنامه توپي خداي برنامه هاست بدرد گرافيستا مي خوره كه يه جا جم شن و عكسا رو و كارهاشونو با سرعت بالا رد و بدل كنن در ضمن چت هم مي كنن ديگه تازه خلوتم هست پرنده پر نمي زنه
پرهام يادم نمي ياد تو كارت فضولي كرده باشم

جدیدترین ارسال ها

بالا