گوگل رو هم فيلتر ميكنن !!

swi

Member
daryvary گفت:
آقا چه كارتي ميگيري؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek:
آقا محل سكونت من رو نديدي
من تهران نيستم
اين يعني تو تمام كشور ميخوان همين فيلترينگ رو آغاز كنند . اول از شهرهاي كوچك .
بعدم نوبت شماست تو تهران :(

daryvary

Member
آهان. دقت نكردم
داتك كه به انداره كافي تويه تهران گند زده.
حتي سايت nedstatbasic.net رو هم فیلتر کرده :((

swi

Member
آقا هيچ راهي نداره
يه اعتراض سراسري بايد بشه بلاخره ديگه
اينجوري كه نميشه . فكر ميكنن ما حاليمون نيست

daryvary

Member
به اين همه چيز مهمتر از اين اعتراض كردن هيچي نشد. با اين اعتراضها كار درست نميشه.

روش فيلترشون هم اينه كه مثلا يه سايت سكسي يا سياسي رو انتخاب ميكنن و هرچي لينك تويه اون سايت به سايتهاي ديگه باشه رو فيلتر ميكنن!!!!!!!! به قول خودشون هم دارن هوشمند عمل ميكنن.
آخه يكي نيست بگه روي مسايل ساده هم هنوز جرات ندارن نرم افزارهاي اتوماتيك بذارن. اونوقت شما ها ميايد براي فيلتر از نرم افزارهاي اتوماتيك استفاده ميكنيد؟؟؟؟؟!!!!!

NextWorld IT

Active Member
اقايون از اين به بعد سايتهايي كه باز هستند رو معرفي كنيد...چون فكر كنم دارن كمياب ميشن

a Truth Seeking

Active Member
يه مثال خنده دار از فيلترينگ : يه سايت خارجي كه فقط كارش معرفي نرم افزار و كرك بود رو بخاطر اينكه تو صفحه اول سه بار حرف X پشت سرهم تكرار شده بود فيلتر شد.با اين اوضاع آدم نمي دونه به حال خودش بخنده يا گريه كنه.بابا اينا مثله اينكه دمشون خيلي خيلي گرمه كه اينجوري سايتارو فيلتر مي كنن.

daryvary

Member
ببخشيد يه خورده بده. ولي مجبورم بگم. اگر از نظر مديران انجمن اشكار داره لطفا اديتش كنن!
مثل اين ميمونه كه شما بخواي تويه صحبتهاي روزانتون از دو حرف ك و س استفاده كنيد ولي نتونيد. خودتون ميدونيد كه اين دو حرف خيلي كاربرد دارن تويه صحبتهاي روزانه. هم ميتونن كاربرد مثبت داشته باشن هم منفي.
دقيقا مثل همين xxx ميمونه. فيلتر كردن اين سه حرف يعني ديوونگي محض.

swi

Member
آقا من الان ديگه نميتونم زبان صفحه اول گوگل
رو تنظيم كنم . چون قبلا ميرفتم صفحه اول رو فارسي ميكردم . ميترسم خود گوگل رو هم فيلتر كنند
چون شايد ما بخوايم از گوگل استفاده غير مجاز بكنيم .(آخه وظيفشون كه ما رو بفرستن بهشت )

a Truth Seeking

Active Member
<شوخي>خوب ديگه swi جان فعلا كه وضعيت اينقدر خوبه بهتره ما هم از موقعيت استفاده كنيم و مثله آب خوردن بهشتي بشين بره پي كارش.<شوخي/>

ALI_TAKHTI

Active Member
هان؟راستي ميدونستيد تو خوزستان هيچ فيلترينگي اعمال نميشه!!! داداش اينجا بهشته من ليست وبلاگها وسايتهاي فيلتر شده رو گرفتم ودارم توشون ووول ميخورم آخه اينجا خود بهشت خطوط E1 بدون فيلتر
ديگه چي ميخواين!!!!

AliReza26

Active Member
سايت اطلاع رساني بورس تهران با عنوان ايران استاكس راه اندازي شد.

فهرست آخرين قيمت هاي تابلوي بورس آخرين اطلاعيه شركت ها شايعات تحليل هاي بورسي آموزش، سبد سهام، اخبار بازار سرمايه و بازار سبد سهام از جمله بخش هايي هستند كه در اين سايت قابل دسترسي اند.
اين سايت كه روي نشاني http://www.iranstoxx.com قرار دارد قصد دارد در آينده بسيار نزديك به فعال ترين و جامع ترين پايگاه اطلاع رساني در زمينه بورس اوراق تهران تبديل شود.

به آدرسش توجه كنيد.....

:lol: :lol: :lol:

جدیدترین ارسال ها

بالا