گوگل دات آی آر -- گوگل ایرانیان به زبان فارسی

aliabdi222

Member
کاربرای محترم ایرانی می توانند جهت هرچه هدفمند کردن و رسیدن سریع تر به نتایج مورد نظر خود از جستجو گر های ویژه سایت گوگل ایرانیان استفاده کنند . این جستجو گر ها به شرح زیر می باشند :

جستجو گر وب : کاربران می توانند در کل وب جستجو کنند .

جستجوی تصاویر : جستجو گر جامع تصاویر در وب به زبان شیرین فارسی.

جستجوگر وبلاگ های فارسی : جستجو گر وبلاگ های فارسی که قادر است نتایج را فقط از وبلاگ های فارسی بیابد.

جستجوگر تالار های گفتمان فارسی : به سادگی همزمان در فروم های فارسی جستجو کنید ! پرشین تولز ٬ پسی ورلد ٬ مجید آنلاین ٬ هم میهن و...

جستجوگر کتاب های فارسی : این جستجو گر ایبوک های رایگان فارسی را برایتان خواهد یافت !

جستجوگر کتاب های لاتین : در میان کتاب های رایگان به زبان اصلی جستجو کنید مخصوصن کتاب های علوم کامپیوتر و ادبیات انگلیسی و روسی و کتاب های کلاسیک.

جستجوگر سرگرمی ها : در میان سایت های سرگرمی و تفریحی جستجو کنید. فال و طالع بینی و جک و ...

جستجوگر نیازمندی ها : شاید کم پیش نیاید که بخواهید در نیازمندی ها جستجو کنید . برای خرید اجناس دست دو یا فروش !

جستجوگر موبایل : جستجو در میان سایت های موبایل فارسی گوشی ها برنامه های موبایل مشکلات و بازی های موبایل ...

جستجوگر منابع تاریخی : کلمه مورد نظر خود را فقط در منابع تاریخی جستجو کنید مثلن درباره شخصیت ها و وقایع و ...

جستجوگر دانلود ها : در سایت های فارسی و معروف دانلود به دنبال برنامه ها و دانلود ها بگردید.

جستجوگر بازی های کامپیوتری : جستجو و یافتن بازی ها رمز ها نسوز کننده ها و همه چیز مرتبط با کنسول های بازی...

جستجوگر فیلم و سینما : جستجو در سایت های فارسی مرتبط با فیلم و سینما و بازیگران و تاریخ سینما و موضوعات مرتبط با این هنر.

دیگر خدمات و ویژگی های جالب :
امکان جستجوی پیشرفته وب و تصویر همراه با امکانات بهینه سازی جستجوی فارسی ٬ همچنین جستجو در محتوای هر یک از نتایج یافت شده و استفاده کامل از زبان شیرین فارسی٬ سعی در نمایش تبلیغات مرتبط و متناسب از دیگر خدمات جالبی است که جستجو را برای شما دلپذیر تر و ساده تر می کند.

خدمات آینده :
ایجاد امکانات فارسی و مورد نیاز ایرانیان و هرچه بومی تر کردن جستجو گر گوگل ایرانیان از اهداف این سایت می باشد و در این زمینه از هر پیشنهاد و انتقادی استقبال می کند لذا در طرح نظرات و پیشنهاد ها جهت ارتقای آن و گزارش باگ ها و خطاهای احتمالی تردید نفرمایید (info AT googel DOT ir)

رفع برخی ابهامات :
-- این سایت به هیچ عنوان ارتباطی به گوگل و یا سازمانها و ارگان های ایرانی و خارجی دیگر ندارد و در هیچ موردی مدعی بزرگترین بودن بهترین بودن و ... نیست و سعی دار همواره جهت بهتر شدن در تلاش باشد.

-- جستجوگر وب گوگل ایرانیان یک موتور جستجوگر ار نوع فراگیر(Meta Search Engine) است و این بدان معنا است که گوگل ایرانیان از بانک اطلاعات دیگر موتورهای جستجوگر نیز استفاده میکند. بنابر این جستجو در گوگل ایرانیان نتیجه ای برابر با جستجو در چند جستجوگر مطرح را همرا با در نظر گرفتن و بهره گیری از پروسه یافتن بهترین نتیجه مورد نظر خواهد داشت.

-- این سایت با توجه به معیار های فارسی و ایرانی از پایه نوشته شده و به هیچ وجه از هیچگونه اسکریپت یا... آماده ای استفاده نمی کند . لطفن از طرح سوال و بحث در این زمینه بپرهیزید و در صورت تردید به بررسی بیشتر و یافتن دلیل بپردازید!

تقاضا از شما :
گوگل ایرانیان یک سایت ایرانی است و برای جستجوی ویژه خود بیشتر سایت های فارسی و ایرانی را می کاود و هدف اصلی آن ارائه خدمات مناسب و رایگان به ایرانیان می باشد . لذا حمایت از گوگل ایرانیان حمایت از سایت های ایرانی و فارسی می باشد. این سایت را به دوستان و علاقه مندان معرفی بفرمایید و پیشنهاد و انتقاد های خود را دریغ نکنید.

آخرین ویرایش:

aliabdi222

Member
آقا جون هيچي خود گوگل نميشه ، به نظرم الکي زحمت نکشيد ...
اگه گوگل را فیلتر کنند یا گوگل دیگه به حامیان تروریست سرویس نده چی ؟
این خبر را بخونید و یا این خبر را بخونید

27 شهريور 1386 - آی تی ایران - خبر مسدود شدن گوگل و باز شدن دوباره آن به جز رسانه های داخلی بازتاب گسترده ای در رسانه های خارجی یافته است.

در این میان تناقض میان حرفهای مسوولان نیز به حساسیت رسانه های خارجی به این موضوع دامن زد. در حالی که تنها ساعاتی پس از این موضوع حمید شهریاری دبیرشورای عالی اطلاع رسانی فیلترینگ این سایت را تایید کرده بود....

فيلتر ايراني گوگل جهاني مي‌شود
اما همان‌طور كه پيش از اين نيز اشاره شد، خبر فيلتر گوگل مادامي كه روي سايت‌ها و وبلاگ‌هاي غيررسمي و شايع‌گونه وجود داشت، احتمال گسترش آن در حد يك شوخي وبلاگي منتفي بود اما حميد شهرياري، دبير شوراي عالي اطلاع‌رساني به اين خبر لباسي كاملا رسمي و دولتي پوشاند تا ديگر كسي از آن به عنوان يك شايعه يا شوخي ياد نكند.
اما انتشار رسمي اين خبر، محدود به جغرافياي مجازي و فيزيكي ايران و زبان فارسي نشد، بخش پربيننده خبر گوگل به زبان انگليسي و به نقل از دبير شوراي عالي اطلاع‌رساني تيتر زد: «Iran blocked Google».
اگرچه تا لحظه تنظيم اين خبر، از نتيجه اين اظهارات و گسترش آن در ساير رسانه‌هاي بين‌المللي اطلاع دقيقي در دست نيست اما قرارگرفتن اين مطلب روي بخش اخبار گوگل بي‌شك زمينه را براي انتشار هرچه بيشتر آن فراهم كرده و مي‌كند.

در راستای عملی شدن اینترنت ملی بعید نیست سایت هایی مثل گوگل و یاهو فیلتر شند مگر فیلتر کردن این سایت ها عجیب تر از محدود کردن سرعت اینترنت ADSL برای کاربران عادی هست ؟
کسانی که میگن مردم اینترنت سریع می خوان چیکار نمی گند مردم گوگل و یاهو میخواند چه کار؟ اصلن بیان تو تبیان سرچ کنند ! ... اگه از الان به قول شما الکی زحمت نکشیم اونوقت برا زحمت کشیدن دیر نیست ؟؟

آخرین ویرایش:

salmanclever

Well-Known Member
تلاش شما قابل تحسین هست
ولی سعی کنید قدرت جستجوشو بیشتر کنید من چندتا جستجو کردم نسبت به قدرت جستجوی گول در صفحات فارسی خیلی ضعیف بود
در کل جالبه و ادامه بدید

YTERROR

Active Member
چرا فکر می کنید تا وقتی دیتا بیس از سایتهای مثل خود گوگل و یاهو و ..... فراخوانی بشه همچین ادعای رو می تونین بکنید ؟

این یک اسکریپت خیلی خیلی ساده هست که فری و بصورت اوپن سرس در نت موجوده

این سایت هم یک نگاه بکنید : www.kaktoose.Ir یا سایتهای مشابه www.jostejoogar.ir

+ هیجچ وقت به نظرم کار تقلید درست نیست

موفق و پیروز باشید

salmanclever

Well-Known Member
خوب اینا که سهله من کد خود گوگل هم دارم که از خود گوگل دزدیدند
منظور همین عملی کردنش بود

YTERROR

Active Member

سایتهای مث کوکل و یاهو و خیلی های دیگه با دادن API سرویسهاشون کاربران رو به استفاده کننده بودن عادت می دن و رقابت رو برای خودشون کمتر می کنن

بیشتر این سایتها و اون چیزی که شما می گین جز چند تا CLass و چند خط کد بیشتر نیست که اپن سرس تویی نت ریخته ولی بر فرض هم یک چیز حرفه ای هم کسی بخواد با 50 دلار با لایسنس کامل می تونه داشته باشه

سایتهای مثل پارسیک یا ...... همه به همین منوال در ایران دارن فعالیت می کنند

فقط سایت کاکتوس که یکی از کارهای منه جستجوش با این تفاوت کار می کنه که 4 تا دیتابیس رو سرچ می کنه یاهو گوگل ام اس ان و ال تو وب که نتیجه بدست آمده خیلی جامع و کامل هست ( به دلایل سرچ وب الان در حال آپدیت )

ان شالله یکروزی برسه که از این همه تحریم و ...... نداشته باشیم

YTERROR

Active Member

سایتهای مث کوکل و یاهو و خیلی های دیگه با دادن API سرویسهاشون کاربران رو به استفاده کننده بودن عادت می دن و رقابت رو برای خودشون کمتر می کنن

بیشتر این سایتها و اون چیزی که شما می گین جز چند تا CLass و چند خط کد بیشتر نیست که اپن سرس تویی نت ریخته ولی بر فرض هم یک چیز حرفه ای هم کسی بخواد با 50 دلار با لایسنس کامل می تونه داشته باشه

سایتهای مثل پارسیک یا ...... همه به همین منوال در ایران دارن فعالیت می کنند

فقط سایت کاکتوس که یکی از کارهای منه جستجوش با این تفاوت کار می کنه که 4 تا دیتابیس رو سرچ می کنه یاهو گوگل ام اس ان و ال تو وب که نتیجه بدست آمده خیلی جامع و کامل هست ( به دلایل سرچ وب الان در حال آپدیت )

ان شالله یکروزی برسه که از این همه تحریم و ...... نداشته باشیم

aloo

Active Member
خوبه فقط براش منو بذار مثلا کالری و فیلم من رفتم چون لینک نداشت حال نکردم باهاش

aliabdi222

Member
چرا فکر می کنید تا وقتی دیتا بیس از سایتهای مثل خود گوگل و یاهو و ..... فراخوانی بشه همچین ادعای رو می تونین بکنید ؟

این یک اسکریپت خیلی خیلی ساده هست که فری و بصورت اوپن سرس در نت موجوده

این سایت هم یک نگاه بکنید : www.kaktoose.Ir یا سایتهای مشابه www.jostejoogar.ir

+ هیجچ وقت به نظرم کار تقلید درست نیست

موفق و پیروز باشید
دوست گرامی اولن ما ادعایی نکردیم و نگفتیم گوگل اصلی هستیم سایت گوگل دات ای آر یک جستجوگر ایرانی هست و البته در یافتن نتایج از سایت های دیگر استفاده میکنه و هدفش پیدا کردن بهترین نتایج برای کاربران ایرانی هست !

اگه میخواید حرفی بزنید اول فکر کنید بعد بررسی کنید بعد نظر خودتون را بگید ! چرا فکر کردید این یک اسکریپت ساده امادست ؟ از کجا میگید ؟ دلیلتون چیه ؟ باید با استناد به دلیل بگید مثلن فلان اسکریپت هست ! در حالی که این سایت از پایه با توجه به خصوصیات زبان فارسی و نیاز ایرانیان نوشته شده و هنوز زوده که تصور کنید سادست چون از پروسسی که برای یافتن نتایج و بهینه سازی ها انجام میگره بی خبرید !

اینجا جای تبلیغ نیست برادر که برای مطرح کردن کارتون صفات سایتتون را به دیگر سایت ها نسبت می دید ! (کافر همه را به کیش خود پندارد ...) من از شما نظر خواستم!

حالا که خواستید تبلیغ کنید باید بگم ضد تبلیغ کردید برا خودتون . بگذارید راهنماییتون کنم . دوست عزیز البته سایتتون خوبه و استفاده از اسکریپت های اماده هم ابدن ایرادی نداره به شرطی که با رعایت کپی رایت و تسط ازشون استفاده بشه... ولی چرا حوصله به خرج ندادید که حد اقل گزینه ها را فارسی کنید یا تکست باکس ها را راست به چپ تنظیم کنید :) . تشخیص آماده یا غیر آماده بودن اسکریپت ها را به اهل فن بسپارید و سعی کنید در حد یک کاربر حرفه ای باشید و نظر و پیشنهاد خودتون را بفرمایید . موق باشید .

YTERROR

Active Member
اگه گوگل را فیلتر کنند یا گوگل دیگه به حامیان تروریست سرویس نده چی ؟

اگه گوگ فیلتر بشه سایت شما هم مسدود میشه

اگه میخواید حرفی بزنید اول فکر کنید بعد بررسی کنید بعد نظر خودتون را بگید ! چرا فکر کردید این یک اسکریپت ساده امادست ؟ از کجا میگید ؟ دلیلتون چیه ؟ باید با استناد به دلیل بگید مثلن فلان اسکریپت هست ! در حالی که این سایت از پایه با توجه به خصوصیات زبان فارسی و نیاز ایرانیان نوشته شده و هنوز زوده که تصور کنید سادست چون از پروسسی که برای یافتن نتایج و بهینه سازی ها انجام میگره بی خبرید !

اسکرپت آماده اش موجوده و میشه گفت یک Class ولی غیر فریشم با 50 دلار میشه یک چیز خیلی کامل رو گرفت به طور مثال این اسکریپت الان 50 دلار :

+ یک نمونه کار از خودم : www.kaktoose.ir

نوع خروجیشم به دلخواه و بعضی آیتمها برای ویدیو و موزیک که از جمله حجم و تاریخ آپلود و پسوند فایل هست رو اضافه کردم

اینجا جای تبلیغ نیست برادر که برای مطرح کردن کارتون صفات سایتتون را به دیگر سایت ها نسبت می دید ! (کافر همه را به کیش خود پندارد ...) من از شما نظر خواستم!

شما از من و دیگران نظر خواستین این هم نظر یک نفر که اطلاعاتی داره تا حدی در این زمینه و دلیلی نداره شما این جواب من رو به حساب تبلیغات بگزارید چون فکر نمی کنم کاری که برای مشتری انجام میدم بخوام تبلیغی روش انجام بدم اونم کجا تویی این فروم

حالا که خواستید تبلیغ کنید باید بگم ضد تبلیغ کردید برا خودتون . بگذارید راهنماییتون کنم . دوست عزیز البته سایتتون خوبه و استفاده از اسکریپت های اماده هم ابدن ایرادی نداره به شرطی که با رعایت کپی رایت و تسط ازشون استفاده بشه... ولی چرا حوصله به خرج ندادید که حد اقل گزینه ها را فارسی کنید یا تکست باکس ها را راست به چپ تنظیم کنید . تشخیص آماده یا غیر آماده بودن اسکریپت ها را به اهل فن بسپارید و سعی کنید در حد یک کاربر حرفه ای باشید و نظر و پیشنهاد خودتون را بفرمایید . موق باشید .

من طراحم نه مدیر سایت که بخوام تبلیغ کنم + این کار تا حدی که هزینه پرداخت شده پیش رفته و اگه تا همین جاشم پیش رفته و مشکلاای داره که فکر کنم مشکلی که شما گفتید از به هم ریختگی سایت شما در فایرفاکس نا چیز باشه ولی دلیل اصلی ون سایت هنوز کامل نشده و ساپرت هم نمیشه این سری مشکلات رو داره

+ در هر صورت به نظر من اگه روزی بخوام از گوگ استفاده نکنم 100 درصد فقط بخاطر تشابه نام از سایتهای مشابه در این زمینه مانند پارسیک استغاده می کنم :

در هر صورت موفق و پیروز باشید

aliabdi222

Member
من طراحم نه مدیر سایت که بخوام تبلیغ کنم + این کار تا حدی که هزینه پرداخت شده پیش رفته و اگه تا همین جاشم پیش رفته و مشکلاای داره که فکر کنم مشکلی که شما گفتید از به هم ریختگی سایت شما در فایرفاکس نا چیز باشه ولی دلیل اصلی ون سایت هنوز کامل نشده و ساپرت هم نمیشه این سری مشکلات رو داره

+ در هر صورت به نظر من اگه روزی بخوام از گوگ استفاده نکنم 100 درصد فقط بخاطر تشابه نام از سایتهای مشابه در این زمینه مانند پارسیک استغاده می کنم :

اینکه شما خواستید تبلیغ کنید یا نه را به عهده قضاوت کاربران دیگه میزارم .
عجیبه که با وجودی که می گید یک طراح هستید اینقدر اصرار دارید که سایت گوگل ایرانیان هم اسکریپت اماده هست . من که گفتم از پایه نوشته شده و اگه اصرار دارید که آمادست با دلیل بگید که از کجاش گفتید آمادست( هرکه ریش داشت که دایی نیست ! ) کدوم قسمتش ؟ لطفن بی دلیل نه در این زمینه و نه در هیچ زمینه دیگه چیزی نگید چه برسه اصرار کنید.
این سیت خیلی قوی تر از اون کلاس های سادست که شما تصور می کنید دوست عزیز .
نمی دانم از کدوم سرویس های پارسیک راضی هستید در هر صورت هدف گوگل ایرانیان تسهیل جستجوی فارسی هست .
متقابلن من هم براتون ارزوی موفقیت و پیشرفت هرچه بیشتر دارم و از اینکه نظرتون را گفتید ممنونم

YTERROR

Active Member
عجیبه که با وجودی که می گید یک طراح هستید اینقدر اصرار دارید که سایت گوگل ایرانیان هم اسکریپت اماده هست . من که گفتم از پایه نوشته شده و اگه اصرار دارید که آمادست با دلیل بگید که از کجاش گفتید آمادست( هرکه ریش داشت که دایی نیست ! ) کدوم قسمتش ؟ لطفن بی دلیل نه در این زمینه و نه در هیچ زمینه دیگه چیزی نگید چه برسه اصرار کنید.

دوست عزیز یا شما درست متوجه نشدید یا من بد گفتم یا حالت دفاعی که به خودتون گرفتین جلوگیری از این امر می کنه

من بحثم سر نوشتن یا .... نیست من دارم می گم وقتی بانک اطلاعاتی از گوگل یا هر جای دیگه فراخوانی بشه هیچ وقت نمیشه اینگونه تبلیغی که شما یا پارسیک یا هر کس دیگه می کنه رو انجام داد نه چیز دیگه

+ نوشتن و شاخ و برگ دادن به یک اسکریپت که اسکریپت چیه Class و توابع و ........ که آماده یا نوشته شده باز هم به خونه اول بر می گرده که دیتا رو فراخوانی میشه با این تفاوت در محیط سایت گوگل یا ...... نیتس و در محیطی جدید

این سیت خیلی قوی تر از اون کلاس های سادست که شما تصور می کنید دوست عزیز .

من یک دمو هم دادم که به نظرم در مورد کامل بودنش هیچ شکی نیست مخصوصا بخش مدیریت که میشه سایتهای زیادی رو برای جستجو معرفی کرد و سرچ ویدیو و .... داره و فقط 50 دلار قیمتشه ( ولی چون حرف ما سر نوشتن یا استفاده نیست به کارمون نمیاد )

و اما هدف من در مورد این نظری که دادم اگر می خواین به یک جای برسه و سایتتون 10 سا دیگه ادعای داشته باشه یک بان اطلاعاتی برای جستجو استفاده کنید

+ به طور مثال عرض می کنم سایت کاکتوس الان سرچ وبش ایراد داره ولی تویی این 2 ماه یا 4 ماه با ذخیره نتایج کلمات جستجو شده در دیتابیس یک بانک اطلاعاتی 50 مگابایتی داره اگه شما یا هر کس دیگه همین روال رو پیش بگیره با نوشتن یک اسکریپت به این شکل که نتایج سرچ رو ذخیره بکنه چند سال بعد می تونه حرفی برای گفتن دشته باشه

در هر صورت یشرفت و ...... هر ایرانی برای من مایع افتخاره

موفق و پیروز باشید

aliabdi222

Member
دوست خوبم اگه من منظورتون را درست درک نکردم و حالت تدافعی داشتم عذر می خوام . البته حق با شماست گوگل دات آی آر هم یک جستجو گر فراگیر از نوع meta search هست و نتایج را بر اساس پروسسی که براش مشخص شده تا بهترین نتایج را بیابه میاد اونها را از جستجوگر های دیگه جمع آوری میکنه .
راستش چند تا ایراد داره ذخیره نتایج جستجو که این کارو غیر عملی میکنه چون اولن دیتا بیس محدود هست و شما نمی تونید بیش از چند روز یا حد اکثر چند هفته نتایج را کش کنید . و اگر هم مشکل دیتابیس نداشته باشید این مشکل وجود داره که اطلاعات باید آپدیت باشند . به هر حل n تا keyword برا سرچ وجود داره و اگه شما نتایج هر n تاش هم ذخیره کنید باز باید همش آپدیت شه . در نتیجه به این نتیجه رسیدیم که این کار فقط برا چند روز ممکنه . البته اگه شما راه حلی دارید در این مورد خیلی خوشحال میشم مطرح کنید تا در بارش صحبت کنیم .
گوگل و یاهو و ... را با ما ها مقایسه نکنید اونا امکانات فنی فوق العاده زیادی دارند . اگه ما بخوایم مثل اونا عمل کنیم باید بیایم صفحاتو باز کنیم هر بار و دیتابیسی از کلید واژه هاشون داشته باشیم و همیشه هم اپدیت باشه این دیتا بیس . البته با وجود این همه سایت فارسی ( غیر فارسی بماند) تصور کنید با چه حجمی از اطلاعات و پروسس روبرو هستیم تازه مطمئنن نتایج هم چگی به دل نخواهد زد چون شما با مشکلات زبان فارسی طرفید مثل حروف فارسی و عرب ی و ک که فرق دارند یا فاصله بین حروف و... . باز هم این کار نشدنی نیست ولی بودجه می خواد پشتیبانی می خواد تیم فنی قوی می خواد و ....
باور کنید ما ایرانی ها خیلی کم توقع هستیم اگه یکی پیدا می شد حد اقل سرمایه گذاری رو می کرد حاضر بودیم روش کار کنیم ولی شما که خبر دارید حتمن ...!
گوگل ایرانیان هم با حد اقل بودجه اونم شخصی و فقط با یک خوش بینی به آینده راه افتاد . وگرنه به قول خیلی از دوستان گوگل و یاهو که قوی تر بهتر هم هست !
خب سعی کردیم با امکانات محدودمون حد اقل جستجو را هدفمند تر کنیم . مثل همین جستجو گر های ویژه یا جستجو در محتوای هر یک از نتایج. البته شما می دونید که این امکان جستجو در محتوای یک url در همه جستجوگر ها هست ولی کاربرای معمولی یا بلد نیستند و یا حوصله پیدا کردنشو ندارند در حالی که خیلی نیازشون میشه . می خوایم اینطوری با ایرانی کردن جستجو و راحت تر کردنش یه جستجو گر user friendly تری داشته باشیم . صفحه کلید فارسی و پیش نمایش و .... اینا هم هستند ولی امیدواریم روزی ما یا هر جستجو گر ایرانی دیگه یا اصلن ماها باهم با رو هم گزاشتن دانش و سرمایه هامون یک جستجو گر واقعی ایرانی داشته باشم که خودش نتایج را به وجود بیاره که تا اون روز راه زیادی نیست . امیدوارم پرحرفی نکرده باشم :)

aliabdi222

Member
دوستان عزیز

گوگل ایرانیان در حمایت از سایت های ایرانی سرویس جستجوگر سایت های ایرانی (دات آی آر IR. ) را راه اندازی کرد.

جستجوگر سایت های ایرانی را تجربه کنید و نظر خود را بفرمایید.

حمایت از جستجوگر ایرانی حمایت از سایت های ایرانیست . گوگل ایرانیان را به علاقه مندان معرفی کنید.

aliabdi222

Member
سرویس جدیدی از گوگل ایرانیان گوگل دات آی آر

برای اینکه ببینید چه کسانی به سایت یا وبلاگ شما لینک لینک داده اند و با شما مرتبط هستند کافی است به جستجوگر فارسی گوگل ایرانیان ( www.googel.ir ) مراجعه کنید و نام سایت خود را به این صورت جستجو کنید :

link:www.Your-Site.com

Your-Site : نام سایت شماست که باید بنویسید.

مثال : سایت هایی که به گوگل دات آی آر لینک داده اند. سایت خود را به این لیست اضافه کنید ;)

گوگل ایرانیان یک جستجوگر کاملن فارسی با خدمات وِیژه برای ایرانیان و فارسی زبان ها می باشد.

جدیدترین ارسال ها

بالا