گواهی نامه حضور

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام.
این طرح رو برای دبیرخانه کنفرانس بین المللی بازرسی فنی و آزمون غیر مخرب زدم.تقریبا به دست 2000 نفر با امضای دکتر دانشجو رئیس دانشگاه تربیت مدرس رسید.

5mn5hg.jpg

alionline1366

Active Member
کار جالبی شده فقط یک چیز این فلش مال خودشون بوده ؟ یا از خودت گذاشتی آخه زیاد جالب نیست

FLASH-CLICKER

Active Member
طرح خوب و شكيلي هست
و خيلي به اين جور گواهينامه ها ميخوره
فقط دو سه تا عامل توش بود بهتر ميشد
1- شما خودتون دقت كنيد تو خوشنويسيها ببينيد كلمات تو رفتگي داره و گاهي هم نقطه ها در جاي خودشان نيستند
2- نميدونم شايد به خاط اين فلش رو قرار داديد تا توازن بين طرف چپ و راست حفظ بشه يا خالي بودن اون قسمت رو پر كنيد
كه اصلا اين طور نبوده و نيست
3-اگر نوشته ها رو كلا در وسط قرار ميداديد و آرم ها رو يك كم به سمت چپ ميكشيديد بهتر و قشنگ تر ميشد

mehdinasiri

پارس لند گروپ
طرح خوبيه ... فقط نمي دونم اون علامت فلش بهش مياد يا نه؟

مرسی از لطفت.نماد کار بود نمیشد حذفش کرد

طرح خوب و شكيلي هست
و خيلي به اين جور گواهينامه ها ميخوره
فقط دو سه تا عامل توش بود بهتر ميشد
1- شما خودتون دقت كنيد تو خوشنويسيها ببينيد كلمات تو رفتگي داره و گاهي هم نقطه ها در جاي خودشان نيستند
2- نميدونم شايد به خاط اين فلش رو قرار داديد تا توازن بين طرف چپ و راست حفظ بشه يا خالي بودن اون قسمت رو پر كنيد
كه اصلا اين طور نبوده و نيست
3-اگر نوشته ها رو كلا در وسط قرار ميداديد و آرم ها رو يك كم به سمت چپ ميكشيديد بهتر و قشنگ تر ميشد

مرسی لطف داری.
1- بله حق با شماس این رو با میرعماد نوشتم تازه که از همشون بهتر بود.فرصت اصلاح نبود اون زمان.
2- فلش نماد کار دیگه اما خوب یه جورایی هم وزن داده
3- اینم میشد.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
به نظر من چند تا نکته رو اگر رعایت میکردی بهتر بود:

1- اصولا گواهی ها و لوح ها طبق استاندارد باید بصورت عمودی باشن. اگر عمودی کار میکردی به نظرم بهتر بود.

2- توی تایپوگرافی یه سری ایرادات هست. مثلا خطوط هم تراز نیستن. یا نقطه ها بعضی جاها خوب قرار نگرفتن و ...

3- بنظرم اگر مصل بقیه ی کارهات لوگوها رو زیر طرح میچیدی شکیل تر بود.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
به نظر من چند تا نکته رو اگر رعایت میکردی بهتر بود:

1- اصولا گواهی ها و لوح ها طبق استاندارد باید بصورت عمودی باشن. اگر عمودی کار میکردی به نظرم بهتر بود.

2- توی تایپوگرافی یه سری ایرادات هست. مثلا خطوط هم تراز نیستن. یا نقطه ها بعضی جاها خوب قرار نگرفتن و ...

3- بنظرم اگر مصل بقیه ی کارهات لوگوها رو زیر طرح میچیدی شکیل تر بود.

سارا تو یک باغ گلی بدون خار :دی
1- بسیار نکته آموزنده ای بود.من چون اولین طرحی رو که دیده بودم این ورکی بود! 2 سال این مدلی گواهی حضور میزنم! کار جدید رو مشغول هستم این ورکی میزنم.

2- تایپوگرافی نبود.از میرعماد استفاده کردم.بعنوان طراح وظیفه داشتم که تک تک نقطه ها رو درست کنم.اما کمی وقت و پروژه های زیاد نگذاشت.

3- بعضی موقع ها این لوگوهای حامیان و اسپانسر ها این قدر اذیت میکنه که دلم میخواد اصلا نزارمشون :دی

جدیدترین ارسال ها

بالا