.: گمشده :.

سلام دوستان
همونطوري كه خودتون هم تا بحال شايد متوجه شده باشيد صاحب اين عكس

d@nyal.jpg

دانيال چند روزي تو انجمن هاي مجيد آنلاين پيداش نشده و احتمال اين ميره كه بنده خدا دچار اختلال حواس شده و آدرس اينجا رو گم كرده باشه :lol: لذا از همه عزيزاني كه ممكنه اين كوچولو رو جايي ديده باشن خواهش مي كنم در اين تاپيك حضور بهم رسانده و به ما اطلاع بدن در ضمن نامبرده شيرش رو خورده و اخرين بار يه دوبنده آبي تنش بود :wink: :lol:

masood_y

Member
اي بابا!!! حتما شوخي ميكني؟ همين چند وقت پيش توي يكي از تاپيك ها ديدمش. ولي هر چي فكر ميكنم يادم نمياد كجا بود؟؟؟
يه پيشنهاد برات دارم:
مژدگاني بذار پيداش ميشه (شوخي)

EHSAN_J

Active Member
اينجاست كه آدم بايد بخونه
بي وفايي بي وفايي دل من از غصه ......

EHSAN_J گفت:
اينجاست كه آدم بايد بخونه
بي وفايي بي وفايي دل من از غصه ......

اين يكي رو من هم هستــــــــــــم خيلي خوب اومدي

a Truth Seeking گفت:
يادش بخير.
ياد همه رفتگان بخير.

بابا بنده خدا رو كشتــــــــــــي كه اينجوري كه شما گفتي فكر كردم جدي جدي بايد حلواش رو بخوريم :lol:
دانيال جونم هنوز زندست فقط فكر كنم يه كمي گم شده داريم دنبالش مي گرديم

pooriya گفت:
بابا چند روز پيش باهام چت ميكرد...

بابا خوبه كه خودت هم مي گي چند روز پيش

دانيال جونم كجايي بيا كه بي وفايي :wink:
بابا اصلا بدون دانيال صفا نداره خداييش قبول ندارين گرچه جواب اف هاي ما رو نمي ده اخه جديدا با كلاس شده :wink: اما دانيال جون دربست مخلصتيم و دلمون برات تنگ شده داداش

Pooriya_Online

Active Member
آقا من چه قدر خنگم... آخه همون روزي كه چت ميكردم باهاش گفتش ميخواد بره مسافرت... :lol:

pooriya گفت:
آقا من چه قدر خنگم... آخه همون روزي كه چت ميكردم باهاش گفتش ميخواد بره مسافرت... :lol:

سلام پوريا جون خوبي ؟
اقا شرمنده كه اول به جا نياوردم آخه من تازه اون تاپيكي كه شما در مورد اين قضيه باز كرده بودي ديدم. پوريا جان ورود دوباره شما رو به جمع برو بچ باحال مجيد آنلاين تبريك مي گم .
راستي اين دانيال بي معرفت رو بگو اصلا يه خبر هم به من نداد كه داره ميره مسافرت تو رو خدا مي بيني

دانيال جان از همينجا برات آرزوي بهروزي و سلامت مي كنم اميد وارم كه سفر بهت خوش بگذره و همه لحظاتت سرشار از شادي و خوبي باشه
اميد وارم كه بعد از سفر دوباره ببينمت

موفق و پيروز باشي
اشكان

spsgorgan

Active Member
ashkanjoon گفت:
sps جونم بنده خدا ميگن زندست
ميگم نا قلا شما براش حلوا هم پختي ها
آقا من كاري به اين كارا ندارم . پول دادم حلوا پختن . :دي

نه بابا ايشاالله هر جا باشه موفق باشه و سلامت .

a Truth Seeking گفت:
خودمونيما ببين اين دانيال جون دو سه روز نبود همه دلشون براش تنگ شد :wink:

راست ميگي ها :wink:
مي دوني چرا اخه انقدر كه بچه باحاليه همه دوسش دارن
آخه هر كه هم باشه اون صورت توپل مپل و .. رو مي بينيه يه جورايي فكر مي كنه كه دوسش داره. اما از شوخي گذشته دانيال جان جاي خاليت تو فروم مجيد آنلاين واقعا به چشم مياد يا لا اقل واسه بچه هايي كه شما رو ميشناسن كه اينجوررياست
دانيال جون دوست داريم و آرزو مي كنيم كه زود تر به جمع ما برگردي

a Truth Seeking

Active Member
حالا اين داداش دانيال كجا رفته كه دسترسي به اينترنت نداره؟
يه كافي نتي چيزي خوب.

جدیدترین ارسال ها

بالا