گل در بر و می در کف

MOSTAFA

کاربر فعال
به شخصه فکر های خلاق و ایده های جدید رو دوست دارم
تا چند سال پیش هیچ کس فکر نمی کرد یه روز رپ رو که خالصانه از آمریکا و غرب برداشت شده، تلفیق شده با ساز های سنتیمون گوش بدیم !
اصلا این کجا و ان کجا
حالا حکایت کار تو شده
ایده و اجرا فوق العاده اس ، منتها سوژه چندان مربوط نیست ، میشد با انتخاب سوژه ی مناسب تر ، کمی کار رو به معنی و مفهوم نزدیک تر کرد
البته میشه یک کار کاملا بی معنی و مفهوم باشه و تنها جنبه ی زیباشناسی کار در نظر گرفته بشه
این تنها یه نظر شخصی بود
مثل همیشه منحصر به فرد
موفق باشی {چشمک}
Thanks a lot:rose:
کار متفاوته و از کلیشه دور شده
رنگ بندیشو دوست دارم
موفق باشی
خوشحالم خوشتون اومد مرسی:rose:
مرسی . عالی بود کارت . بسی لذت بردیم
ممنون بابت نظرتون:rose:

mami sahar

New Member
واقعاً کار قشنگ و جذابی شده. اما بنظر من اگر این طرح را بجای پیاده کردن روی عکس این دختر(که کفش ورزشی پاشه) روی عکس یه خانم دیگه که به اشعار حافظ نزدیکتر باشه پیاده می کردین ، مثلاً یه خانم با دامن بلند و پرچین! خیلی قشنگتر می شد. اما درکل کارتون عالیه! یعنی میشه یه روزی منم به آرزوم برسم و بتونم فتوشاپ رو در حد عالی مثل شما کار کنم؟!

MOSTAFA

کاربر فعال
واقعاً کار قشنگ و جذابی شده. اما بنظر من اگر این طرح را بجای پیاده کردن روی عکس این دختر(که کفش ورزشی پاشه) روی عکس یه خانم دیگه که به اشعار حافظ نزدیکتر باشه پیاده می کردین ، مثلاً یه خانم با دامن بلند و پرچین! خیلی قشنگتر می شد. اما درکل کارتون عالیه! یعنی میشه یه روزی منم به آرزوم برسم و بتونم فتوشاپ رو در حد عالی مثل شما کار کنم؟!
مرسی بابت نظرتون، شما لطف دارید
در مورد تصویر سعی میکنم در کار های بعدی این ارتباط رو قوی تر کنم:)
مرسی:rose:
بسیار زیبا

آرزوی موفقیت
مرسی شما هم موفق باشید:rose:

NoNam3

Member
تبریک میگم بهت، چشم نواز شده
در کل استایل کار تکراریه ، ولی حرفه ایی پیاده سازی شده
روی قسمت بالای تصویر (دستش) میتونستی بیشتر کار کنی
موفق باشی

آخرین ویرایش:

nassir