گفتگو : Adobe Photoshop CC ، قابلیت سه بعدی و دیگر موارد کلیدی نرم افزار

+Mohammad+

Well-Known Member
با سلام به همگی دوستان
راستش این تاپیک حالت گفتگو داره ... نمی دونستم کجا ایجادش کنم ... ولی به هر حال اگه اینجا جای مناسبی براش نیست از مدیران عزیز عذرخواهی میکنم

توی این تاپیک میخوایم با هم در مورد Photoshop CC - قابلیت های جدیدش و قابلیت هایی که در این نسخه ارتقا پیدا کردن ، با هم گفتگو کنیم...
از دوستان هر کسی میتونه نظر بده ولی خواهشاً خارج از بحث اصلی نباشه ...

-من خودم اولین چیزی که خیلی نظرم رو جلب کرد و واقعا خوشحال شدم ارتقاء قسمت 3D بود که واقعا روش کار شده بود ... حالا چه در بحث رندر .. چه در بحث متریال و... معلوم بود که خیلی روش کار شده بود...
-مورد بعدی که خب برای ما ایرانیا مورد استفاده قرار نمیگیره همون قابلیت Sync هستش که اضافه شده و بنده هم اصلا باهاش کار نکردم که بتونم چیزی در موردش توضیح بدم
-قابلیت جدید دیگه که بازهم اینم خیلی برای بنده که کار طراحی وب انجام میدم جالب بود ، قابلیتی هستش به نام Copy CSS که توی منوی Layer هستش ... و به نظر من ابزاری پر کاربرد برای توسعه دهندگان وب خواهد بود.
-در مورد Image Size هم در مقایسه با سابق میشه گفت بهتر شده و خوب بود که ادوبی اومد و توی این قسمت یه سری چیزا اضافه کرد ... به نظر من خیلی بهتر شد... ولی کاش یه گوشه چشمی هم به Canvas Size مینداخت
-قابلیت دیگه که اضافه شده و ادوب یکم دیر این قابلیت رو اضافه کرد ، قابلیت چرخش Brush ها هستش ... من همیشه با چرخش براش ها مشکل داشتم که از این به بعد این مشکل هم رفع شد!

خب برسیم به بحث شیرین و تخصصی در رابطه با قابلیت سه بعدی Photoshop CC ...:green:
من اولین تست رو که با قابلیت 3D انجام دادم به قدرت بیشترش در مقایسه با CS6 پی بردم ...
مثلا توی این نسخه رندر خیلی بهتر و سریع تر انجام میشه ...
مورد بعدی که ادوب خیلی خوب روش تمرکز شده بود ، قدرت بخشیدن به پردازش Reflection ها هستش که توی نسخه ی CS6 خیلی ضعیف بود یا می تونیم بگیم Reflection عملاً کار نمیکرد!
در مورد متریال ها هم اون متریال های شیشه ای خیلی توجه من رو جلب کرد ...

در کل قسمت 3D پیشرفت های زیادی داشته ... و با این تفاسیر فکر میکنم به خاطر این که قابلیت 3D یکی از جدیدترین امکانات اضافه شده به فتوشاپ محسوب میشه ، ادوب توی نسخه ی های بعدی فتوشاپ برنامه های ویژه ای برای این قسمت در نظر میگیره...
3D.png

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا