گسترش همکاري ايران وبرزيل در زمينه ict

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
نشست "سزار گادلا" معاون وزير علوم و فن آوري برزيل در حوزه سياست گذاري ICT با مديران و مسوولان معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و دفتر همکاريهاي فناوري رياست جمهوري به منظور بررسي راههاي همکاري متقابل بين دو کشور ، امروز در محل باشگاه نهاد رياست جمهوري برگزار شد.

به گزارش ايرنا ،‌در اين نشست که باطرح موضوعات قابل همکاري طرفين برگزار شد، گادلا تمايل کشورش را در زمينه ي انتقال و تبادل فناوريهاي اطلاعات و ارتباطات (ICT ) ابراز کرد .
وي با بيان سياست ها و برنامه هاي دولت برزيل ، نقش فناوريهاي ICT را در پيشرفت اقتصاد نوظهور اين کشور بسيار مهم و حياتي ارزيابي کرد.
در اين نشست، وي ضمن بازديد از محصولات فناوري شرکت هاي ايراني در خصوص ICT که در نمايشگاه جنبي اين نشست ترتيب داده شده بود ، خواستار افزايش همکاري هاي طرفين در اين زمينه شد.
لازم به ذکر است، به دنبال توافقهاي به عمل آمده در سفر رياست جمهوري و هيات همراه به برزيل ، معاون وزير علوم و فناوري برزيل در حوزه ICT همراه هياتي متشکل از معاونين آن وزراتخانه به ايران سفر کرده است.
"امير کانيان" ، معاون مهندسي دفتر همکاري هاي رياست جمهوري در حاشيه اين نشست گفت : ادامه همکاري ها بين ايران و برزيل در زمينه فناوريICT مهم و موجب افزايش سطح علمي و اقتصادي دو کشور خواهد شد.منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا