گرفتن رندر با موتور منتال ری با استفاده از 2 سیستم امکانش هست ؟

سلام دوستان سوالم اینه چطوری میشه با وصل کردن کامپیوترم به لپتاپ می تونم از 2 هسته لپتاپ علاوه بر سی پی یو خود کامپی.ترم استفاده کنم وصل کردن لپتاپ و پی سی را بلدم بقیش را کسی می تونه کمک کنه ورژن مایا هم 2012 اگه کسی می دونه لطفا سریعتر راهنمایی کنه سی پی یو ها pc سوخت :green:

Hamed_8

Member
سلام
با برنامه بک برنر میشه
ولی مشکل اینجاس روی ویندوز 7 من نتونستم ازش کار بکشم و باید xp نصب کنی

manager - monitor - server - user guid جز این 3تا تو سون بعد از نصب به من چیزه دیگه ای نمیده شما که تو ایکس پی نصبش کردید جز اینا چیزه دیگه ای شد یاهمینا را کلا باید روش کلیک کرد ؟ ممنون از جوابتون

.:. soroosh .:.

Active Member
من قبلا این کار را با Mentalray satellite انجام میدادم.
یه سرچی رو نت بکن ببین برای مایا 2012 هم اومده یا نه. اگه اومده باشه فقط کافیه رو سیستمی که میخوای رندر بگیری نصبش کنی. و یه دونه فایل تکست تو سیستم خودت هست داخل اون آی پی اون سیستم را اضافه کنی.
یه سرچی بکن ببین به چه نتیجه ای میرسی برای این ورژن از مایا.

Hamed_8

Member
manager - monitor - server - user guid جز این 3تا تو سون بعد از نصب به من چیزه دیگه ای نمیده شما که تو ایکس پی نصبش کردید جز اینا چیزه دیگه ای شد یاهمینا را کلا باید روش کلیک کرد ؟ ممنون از جوابتون

بله فقط همینا رو میده
ولی مشکل من با آی پی هستش

باید آی پی سیستم خودم رو با منیجر دربیارم و به مانیتور بدم که سیستم رو به عنوان یک هاست رندر گیر اد کنه ولی درگیری داره و ارورهای عجیب و غریب میده
جالب اینجاس با همین بک برنر و مکس من رندر گرفتم ولی با مایا نشد

جدیدترین ارسال ها

بالا