گرفتن خروجی عالی از دوربین های dslr?

mojtabavfx

New Member
سلام به همه دوستان
دوستان دقت کردین که دوربین های dslr در بازار فوق العاده موج میزنه و اکثر دوستان هم شاید داشته باشن ولی
هیچ کدوم نمیتونیم در این بخش یک خروجی ویدویی خوب از دوربینمون بگیریم !!!
برای گرفتن یک خروجی خوب و عالی به صورت ویدیو باید چه کار کرد ؟تنظیمات خاصی رو دست کاری کرد یا نه روش دیگه ای هم هست؟
من با دوربین های دی اس ال آر کانون کار میکنم 60 دی و چنتای هم رده یان مدل
ولی هر کاری که میکنم خروجی با کیفیتی نمیتونم بگیرم.
میشه راهنماییم کنید با تشکر.:paint:

mojtabavfx

New Member
504 نفر این پست رو دیدن ولی هنوز کسی نیست که یه جواب کوتاه بده !!!
بابا ذکات علمتون پس کجاست؟!:paint:

M1K41L

New Member
سلام به همه دوستان
دوستان دقت کردین که دوربین های dslr در بازار فوق العاده موج میزنه و اکثر دوستان هم شاید داشته باشن ولی
هیچ کدوم نمیتونیم در این بخش یک خروجی ویدویی خوب از دوربینمون بگیریم !!!
برای گرفتن یک خروجی خوب و عالی به صورت ویدیو باید چه کار کرد ؟تنظیمات خاصی رو دست کاری کرد یا نه روش دیگه ای هم هست؟
من با دوربین های دی اس ال آر کانون کار میکنم 60 دی و چنتای هم رده یان مدل
ولی هر کاری که میکنم خروجی با کیفیتی نمیتونم بگیرم.
میشه راهنماییم کنید با تشکر.:paint:
=================================================================================================================
سلام .
سعی کنید حتی در روشنایی روز هم از تنظیمات دستی دوربین استفاده کنید.
برای اینکار اول از همه باید مثلث نور را یادبگیرید.
1- ایزو یا حساسیت سنسور به نور (ایزو بالا =نویز بالا)
2- سرعت شاتر (هرچه سرعت شاتر بیشتر فریز هدف بهتر= زمان نوردهی کمتر و نیاز به نور دهی بیشتر )
3- گشودگیF دیافراگم (هرچه مقدار بیشتر ،عمق میدان فوکوس واضحتر و دقیقتر و هرچه مقدار دیافراگم کمتر عمق میدان فوکوس کمتر که برای عکاسی در شب گزینه ی ایده الی محسوب میشه)
این سه مورد را یاد بگیرید تا تصویربرداری در شب شما نسبت به روزتون بهتر بشه (البته بستگی به لنز دوربین تون داره. )
=================================================================================================================

من 60 دی داشتم و الان 80 دی دارم و کاملا ازش راضیم .

جدیدترین ارسال ها

بالا